Treść opublikowana przez lokowgw
-
bmw e34 zmiana liczników realna
Pokaż foto jak to wygląda
-
e34 520i Pompa paliwa
Witam ponownie kolegów i zadręczam kolejnym pytaniem... Pompa paliwa... Czy ona sobie stoi na dnie zbiornika, czy jest tam jakos zamocowana? Pasowało by mi ja wyjąć i ocenić jej stan, może coś uda sie ją troche ogarnac bo wyje.. lub wymienić , ale boję się ,ze nie będę jej mógł potem zamocowac w tym samym miejscu .. jakas podpowiedź ?
-
Spryskiwacze, jak rozmrozić
Miałem ten sam problem :D Ale po dłuższej trasie (40KM) po prostu silnik się ugrzał a od niego wyciszenie i maska , i samo puściło :P nawet odetkały mi sie 2 dysze z którymi wlaczyłem pół lata :D
-
e34 520i 1991 Podgrzewanie lusterek
Dobra panowie, czyli jak by nie patrzył mechanik dał ciała :D , lusterka są od beem na pewno , bo idealnie pasują wiec ... lewe jest "przełamane" tka jak powinno byc , maja kolor lekko niebieski... to teraz jak sie od tego dobrac, zeby tego nie rozwalic ?
-
e34 520i 1991 Podgrzewanie lusterek
Witam. Potrzebuje porady kogoś kto posiada ową opcje w swojej beemie (nie wiem czy do nie jest czasem standardowe wyposażenie) A mianowicie chodzi o to.. czy np. jak macie lusterka w szronie, to to podgrzewanie daje rade sobie i rozpuszcza ten szron? Bo u mnie to działa tak jak by nie działało xD nie widać żadnego efektu ani po 5 ani po 20 minutach... Może ktoś wie jak to ogarnąć ? miałem wymieniane szkiełka w lusterkach bo miałem zbite... mechanik mógł coś spieprzyć czy to tak po prostu działa...
-
co to za dzwiek?
Może oleju brakuje? Sprawdzałeś ? Wiem ,że w wielu samochodach jest dźwięk jak oleju jest na prawdę mało...
-
e34 '91 regulacja reflektorów (św. mijania/drogowe)
Wole sam sobie to ogarnąć i ustawić po swojemy :] więc może jakieś pomysły?
-
e34 '91 regulacja reflektorów (św. mijania/drogowe)
Witam. Mam problem ze światłami, góra/dół ustawiam sobie elektronicznie ale... prawo lewo nie mogę ich przestawić... śruby chyba są tak zardzewiałe ze są nie do ruszenia , pryskałem WD40, penetrolem, nic to nie dało... Mówie o lampach od kierowcy bo one wystają ze 2-3 cm jedną stroną (za bardzo świeca do środka..) może ja nie tym kręce... jakieś pomysły ?
-
e34 m50b20 dziwne odgłosy.
Czyli ten przycisk na samym dole (http://www.bmwe34.net/E34main/Maintenance/Electrical/Data/OBC_main.jpg) on sie sam zapala? bo jak go wciskam to dioda sie nie zapala...
-
e34 m50b20 dziwne odgłosy.
niee, własnie coś mi ten przycisk wgl nie działa, muszę rozebrac konsole... czasami w drzwiach mam jakby ten dzwięk jak by zamek centralny sie sam zamykał ale sie nie zamyka xD
-
e34 m50b20 dziwne odgłosy.
Klime mam , ale nie działa , brak elemetnów i gazu ... Nie wiem kurde teraz tego nie ma... tego sie nei da nagrac jest za ciche .. ale ucho drażni ... no nic jakoś się z tym będę musiał przemęczyć .
-
e34 520i podgrzewane lusterka/spryskiwacze
tak wiem wiem, mechanik mi robił autko po dzwonie i uciął kabel... i zmieniłem cały od dysz do silnika
-
m50b20 komputer pokładowy.
Tak wiem ale chciałbym po prostu wiedzieć czy jest sens kupowania tego np. zeby pokazywało ile KM moge zrobić na tym co mam w zbiorniku
-
m50b20 komputer pokładowy.
a rozumiem, czyli co mi moze nie dzialac ?
-
e34 520i podgrzewane lusterka/spryskiwacze
Tak jak mam 3.5 stopnia to nie pika, jak jest 3 to pip i pokazuje... czyli wtedy działa :] Mam spryskiwacze bo kable idą ;] i zamki tez bo jak zamkne a pociagne za klamke od kierowcy to na 15 sekund zapala sie swiatlo czyli podgrzewanie bynajmniej tak czytalem w internecie
-
e34 520i podgrzewane lusterka/spryskiwacze
Witam. Ostatnio wsiadam sobie do mojej beem , jest 2.5*C a tu jakiś nowy dźwięk "Pip" i migający wskaźnik temperatury gdy spadnie poniżej 4*C :D I teraz tak czy to tylko daje znać ze temperatura spadla czy coś zaczyna działać? I jak się włącza podgrzewanie lusterek i spryskiwaczy bo mam na 100%
-
bmw e34 520i problem z licznikiem
Dokładnie, ja miałem tak samo, pomogło uderzenie w deskę z góry i działa do dziś :D
-
m50b20 komputer pokładowy.
Ja nie mam tds tylko i ;) benzynka
-
e34 m50b20 dziwne odgłosy.
Witam ponownie. Mam mały problem, ostatnio zauważyłem ze jak mam ciepły silnik (na zimnym chyba tego nie ma, nie wiem) i chodzi sobie na wolnych obrotach, w środku słychać delikatny "skrzyp" co pewien czas, jak otworze drzwi lub stoję na zewnątrz nie słychać tego... Może jakieś pomysły ? to bardziej jak skrobnięcie brzmi.. zeby było to słychać musi być w miare cicho w aucie
-
m50b20 komputer pokładowy.
Ja mam tą "Bogatszą" instalacje bo mam przewody od tempomatu mimo ,że go nie posiadam.
-
m50b20 komputer pokładowy.
Witam ponownie. Nurtuje mnie pytanie odnośnie komputera pokładowego , mój to wersja uboga godzina/data/temperatura , czy jak wsadze ten co pokazuje dodatkowo i spalanie, spalanie na dystansie to będzie mi to działać tj. będą wszystkie funkcje śmigały? Jak tak to co bym musiał jeszcze dodać/zrobic , oto foto, ja mam ten na dole, a chce ten na górze. http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQKvwyFcnGOpt1JexdlvCdhwsaxmChqDFuCOIQQ9f8nYX5HMgCyn0Fiz-4rPQ
-
e34 520i linki pod siedzeniami
Czaje, spojrzałem u kumpla i fakt on ma to na bolce umocowane u mnie ich nie ma... wiec zastąpię śrubkami. No i chyba jak do tyłu fotel idzie to i pas sie podnosi.. bo wyciąga linka a jak do przodu to opada ;] Mozna zamknąć ;)
-
e34 520i linki pod siedzeniami
Witam ponownie, kolejne niesamowite odkrycie w mojej beemie.. xD Dziś sobie sprzatam w samochodzie w pracy i patrze a mam pod siedzeniem (pasażera i kierowcy) taki dziwny uchwyt , połączony z linką leżący sobie beztrosko... ciągnę.. a tu się podnosi uchwyt od pasa bezpieczeństwa :D Właśnie zastanawiałem się jak to ustawić zeby nie opadało...a tu prosze... No i tu trafiamy do sedna sprawy.. gdzie to powinno być zamocowane zeby dało się tym regulować ?
-
e34 zamek centralny.
No własnie kurde, pasowało by jak bym od kogoś na chwilę pożyczył pilota i spróbował go przeprogramować i zobaczyć czy wgl to działa i czy to to.. i wtedy ewentualnie bym zakupił, można tak zrobić?
-
e34 m50b20 pompa paliwa
No mi sie to zrobiło jak wyjeździłem paliwo do 0 i kręciłem chwile na suchym zbiorniku :/ Wszystko wina pieprzonego wskaźnika paliwa.. Dzięki panowie, temat można zamknąć ..