Skocz do zawartości

lokowgw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lokowgw

  1. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    co do brania zakętów bokiem to i bez szpery jest to proste i możlwie ;] chodzi mi raczej o możlwiość wyjechania z zaspy czy grząskiego terenu, bez utraty v-maxa, bez zmiany czasu do setki i bez większego spalania :D
  2. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    w Vinie mam alarm, naklejek chyba żadnych tez ale z tego co widać jest to profesjonalna instalacja a nie jakieś byle co... Alarm się włacza po zaryglowaniu drzwi .. ale zamek działa jak stacyjka jakby miał 3 tryby.. 1- tylko opadają rygle po pocniejszym przekręceniu 2- dodtkowo słychać trzask i zapala się lampa od alarmu na wentylacji po jeszcze mocniejszym przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka 3- domykanie szyb u kierowcy i pasażera.
  3. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Z tego co patrze to taka sama bo uchyty te same i kształt, dzieki
  4. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Jak poznac jaką mam belkę? bejca z 91' przedliftówka... Co do przełożenia, czy dostane szpere z takim samym przełożeniem jak mam w zwykłym dyfrze? czy szpery występują z innymi paramterami?
  5. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    o dzieki wielkie! Chce zeby byl jak najbardziej "kompatybilny" zeby przyspieszenie i v-max zostal taki sam jak mam a przełożenie ma znaczenie.
  6. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    No Panowie ktoś coś doradzi?
  7. To nie ma znaczenia czy aż tak źle czy nie ;] jak chcesz w miare doprowadzic auto do kultury to najlepiej mieć auto na dawce.. bo masz wtedy wszystko na wymianę , skrzynie, wał, wydech , dyfer, wnętrze, koła, zawieszenie, hamulce, silnik i jego elementy, elektronike... i z dwóch możesz zrobić jeden porządny... to najlepsze wyjście w takim wypadku bo kupując pojedyńcze elementy drożej Cie to wyjdzie. Wygląda ze zdjęc ze bude masz zdrową wieć warto się z nią pobawić ;] Ja np. zastanawiam się nad kumplem drugiej e34 520i 1991 żeby wyciągnąć z niej dyfer najlepiej ze szperą, klape tylną, atrape, wydech i może tylną kanapę, reszte rozebrać i zostawić w razie czego na części... taki samochochód można kupić już za 1500 tys. albo i taniej jak ma rozwalony silnik np. albo skrzynie. Taniej dużo Cie wyjdzie remont.
  8. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Tańczyć , no po prostu bokiem go stawia. Dzięki za numer przełożenia, o to mi chodizło ;] Nie ma znaczenia czy będzie to z benzyniaka czy z TDS'a czy z większej pojemnosci ?
  9. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Ja w jesieni wpakowałem się przodem w "rów" i prawe tylnie koło się oparło mocno o ziemie, prawe przednie wisiało w dole... a lewe tylnie się uniosło i kreciło się jak głupie :/ gdyby była szpera , wyjechałbym no ale cóż :D czeakłem prawie 2h na kumpli zanim do mnie dotarli... A jakieś parametry co do dyfru? Ze swojego nie mogę nic odczytać bo wszystkie tabliczki zanikły.
  10. Spawana?:D i nie tłucze Ci w kierownice a nic? Ciekawy jestem ile Cie wyjdzie doprowadzenie ją do stanu używalności ;] Powodzenia życzę, cierpliwości i grubego portfela ;D
  11. lokowgw opublikował(a) temat w E34
    Czy ktoś może montował do 520-stki szpere? I czy to ma sens? Nie chodzi mi o drift tylko często zdarza się ,że jeżdżę pisakowymi drogami i samochód po prostu się zakopuje.. a wyjechać z jednym kołem które kręci się jak oszalałe nie ma opcji, nawet w zile łatwiej wyjechać ze śniegu ja oba koła ciągną a nie to co ma lżej… Czy silnik wg. Odczuje to ,że jest szpera czy nie? Bo stawiam ,że spalanie się nie zmieni.. czy żyje w błędzie?
  12. Nic dodać nic ująć do tego co napisał Izzi, ale co do brzęczenia pod deską to może być jeszcze pompa która gania wodę po silniku w celu ostudzenia bo tu nie ma wiatraka elektrycznego i tak się wydaje że to spod deski . Jakbyś jednak doszedł do wniosku ,że nie opłaca Ci się robić tego samochodu albo szlag Cie trafi i go podpalisz to sprzedaj mi przedtem felgi :D Tak na poważnie , jaki to typ/model felg.
  13. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Zdjęcia: Dioda na wentylacji: http://img843.imageshack.us/img843/2118/zdjcie1121f.jpg Dioda koło włącznika świateł: http://img217.imageshack.us/img217/2232/zdjcie1120c.jpg Czujnik pod kierownicą wykierowany w fotel kierowcy: http://img805.imageshack.us/img805/5331/zdjcie1124j.jpg Trąbka pod maską na lewym nadkolu (do strony kierowcy): - takie pytanie ten kabel cieki co idzie w lewo... do czego on powinien być podłączony? jest zaizolowany. http://img191.imageshack.us/img191/3737/zdjcie1119u.jpg
  14. lokowgw opublikował(a) temat w E34
    Mam takie pytanko... Mam dwa alarmy w samochodzie, wygląda to tak.. Koło włącznika świateł z lewej strony kierownicy mam jedną diodę na desce, ale i na kredce tej dużej na środku deski tez mam jedną o.O po zamknięciu auta (kluczyk na Maksa w prawo żeby zamknąć drzwi, gdy tylko lekko przekręcę zamyka siec centralny, ale dioda się nie zapala - czyli zamyka się auto bez alarmu) Gdy alarm jest aktywny i centralny zamknięty i otworzę bagażnik dioda zaczyna migać ;] Pod maską od strony kierowcy mam prostokątną "trąbkę" na kluczyk.. Ida do niej kable - jedna wiązka koło 4-5 kabli i jeden kabel oddzielny ale jest obcięty i zaizolowany około 50cm... tą trąbkę nie ważne czy wyłączę czy włączę kluczykiem alarm działa i dźwięk jest. Pod kierownicą mam wejście na drugi kluczyk a obok tego płytkę z czajnikiem.. no i tu w końcu nie wiem czy działa alarm czy nie jeśli to włączę/wyłączę kluczykiem (SPRAWDZE)... Mam zdjęcia tego wszystkiego mogę dać.. drugiej trąbki nie mogę znaleźć ale podejrzewam ze to klaksony... gdy zamknę auto... i włączy się alarm... a np. okno mam opuszczone i wsadzę rękę alarm się włącza, gdy drzwi pozamykam a w któryś centralny np. się zatnie i nie opadnie rygiel i spróbuje otworzyć drzwi to tylko wystarczy ze pociągnę za klamkę by drzwi się lekko ruszyły i wyje... Nie mam pilota albo nie było albo się zgubił poprzedniemu właścicielowi, alarm żeby wyłączyć musze otworzyć po prostu samochód kluczykiem.. Sam sygnał alarmu.. Dźwięk coś jakby przerywany klakson ... i na zmianę światła awaryjne i mijania ... Moje pytanie... czy powinienem mieć pilot.. jak tak czy mogę go dokupić i zaprogramować.. I który alarm jest seryjny czy ten na Radce czy ten koło przełącznika ... czy oba o.O Samochód zagadka...
  15. Hahah to jakaś przesada :D nie wiem jak on to zrobił ... ile razy mi się rozlał płyn hamulcowy na masce albo błotniku przez nieuwagę nie mówiąć o platikiach w silniku i nic takiego sie nie dzialo :D A w zamek nie nalałem go niewiadomo ile tyle troche na same mechanizmy :P
  16. Każdy ma swój sposób ;] póki co jest ok. Jesli ktoś chce może zastosować sobie olej czy inny srodek smarujący ... odradzam wd40 , 7demki itego typu spraye... one zamarzają...
  17. Mówie powaznie, bo płyn hamulcowy żre ale tylko rdze ;) nie raz go używałem w elementach mechanicznych i nic się nie działo a wychodziło tylko na + ;] Mój ojciec np. w swoim samochodzie praktycznie co roku to robi zeby mu nic nie zamarzało w drzwiach i tyle lat już i wszystko śmiga jak nowe;]
  18. Rozberałem drzwi, poszło bez problemu ;) ktoś juz je rozbierał bo nie były zamocowane na dolnym uchwycie do zamykania, mechanizm cały wyglądał sprawnie, silnik działał wszystko ok... Wziąłem wszystko popryskałem płynem hamulcowym (właściwości smarujące, nie zamarza, nie przewodi prądu) gdy upewniłem sie ze wszystko mam nasmarowane jak trzeba cały mechanizm, klamke, zamek i wszystko co się rusza zacząłem zamykać drzwi tz. kluczyk w prawo i w tym samym czasie ręcznie wciskałem kołek od drzwi i "pyk" przeskoczyło jakby coś i się zaknęło :D i zaczął działaś.. bez problemu zamyka się i otwiera ;] I odkryłem nową funkje :D domykanie szyb z kluczyka :duh: po 6 miesiącach hahaha ;] Dzięki za pomoc!
  19. lokowgw odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    Mi na podświetlenie zazwyczaj pomaga lekkie uderzenie z góry xD bo czasami nie styka jedna żarówka w zegarach.
  20. O to mi chodziło, donbra postaram się to zrobić sam i wyszarpnąć... Tylko muszę ogarnac farelkę trche w garażu nagrzac bo przy tym mrozie na pewno coś strzeli...
  21. Chce kupić sobie diesla (330d) bardziej mi się podoba jego praca i lepsze ma przyśpieszenie.. i ekonomia.. bo ropa wiadomo o co chodzi;) Nie ma nic więcej.. Tylnie prog trochę są do poprawy ale tego tez nie ukrywam. opisałem wszystko dokładnie zeby znac jej wartość i wiedzieć czy mi się opłaca sprzedać czy pojezdzić ją i lepiej zezłomować za jakiś czas. Silnik jak igła , nie jedna osoba oglądała i mówi ze czysty bardzo nie wygląda na 300tys.
  22. Co do zapadki robiłem i tak i też nic nie dało... co do boczka.. odkręciłem wszystkie śrubyu na 100% ale chodiz mi jeszcze u zaczep od "podłokietnika" on na dole siedzi an jakimś jakby haku metalowym czy cos:/ z tym mam problem jak to odpiąć.
  23. Od środka nie próbowałem sie zamykać. Tak kluczykiem mogę bo zamykają się wszystkie drzwi poza tymi od pasażera:/ (Mam tylko sprawny zamek od strony pasażera) po prostu rygiel nie chce opaść :/ Chyba rzbiore drzwi... PS. sprawdziłem... nie idzie wcisnąć koła ręcznie takjakby się zablokował :/ Klucznykiem jak zamykam to tylko delikatnie podskoczy i to wszystko.. nie zamka :/ Chciałem rozebrac dzwi ale mam prblem ze zdjęciem tapicerki tz. Odkręciłem śrudby, odrkęciłem kołek, odkeciłem klamkę u góry i [BAD].. jak je dopiąć na środku (dół klamki tej do trzymania drzwi) i zgórej listwy przy oknie...
  24. Dopadło i mnie...z niewiadomych przyczyn padł mi dzisiaj aku:/ (Nowy 4 miesięczny) .. i miałem problem z otwarciem samochodu... od pasażera działa mi tylko zamek ( a pilota nie mam).. namęczyłem się ale się udało ( na początku podejrzewałem ze to wina zamka ze się zaciął ale jak chciałem odpalić to już wiedziałem co jest grane) . wracając do problemu.. samochód otworzyłem dzięki pewnemu postowi który mi się przypomniał na forum a mianowicie ze jak podniesie się klamkę od pasażera to awaryjnie da się otworzyć drzwi przez przekręcenie kluczyka w prawo ( przy podniesionej klamce) .. był opór nie powiem.. ale poszło.. aku naładowałem i teraz mam problem z centralnym nie chce się zamknąć od strony pasażera... nie chce opaść kołek:/ czego to może być przyczyna? Przymarzł? czy coś mogłem uszkodzić niechcący?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.