Skocz do zawartości

k631

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k631

  1. Witam przepływomież powietrza lub sterowanie turbiną
  2. Witan szukaj w bezpiecznikach lub serwis i na kompie można deaktywować.
  3. Witam co to za mechanik bez klucza na allegro za kilkanaście złotych możesz kupic taki klucz i niema siły zeby tego nie odkręcić nie widziałem jeszcze ukreconego wtrysku .
  4. k631 odpowiedział(a) na aris temat w E39
    Witam te zielone gasną po kolei w miare przejechanych kilometrów im wiecej jedziemy tym szybciej gasna ,a ten zegar zapala ię czasowo u mnie raz na rok. a płyn hamulcowy zdaje mi się że wymienia go się co 3 lata. Poz.
  5. Witam życie to niejebajka :!: jeżeli tak łamiesz przepisy nagminnie to ja bym pojechał za tobą jeszcze 10 km i miałbys tyle punktów że zabrał bym ci prawojazdy mam trochę lat za kierownicą i naoglądałem sie na takich szoferów co wyprawiają na drodze. Poz ps. bez obrazy. :D
  6. Witam powiedz czego szukasz zobacze u siebie i podpowiem.
  7. Jeszcze jedna podpowiedz może zawieszać się koncówka wtrysku , słyszałem cos takiego .
  8. k631 odpowiedział(a) na abtar temat w E34
    Witam pierwszy i najtańszy zabieg to sprawdzenie poziomu oleju lub jego wymiana łącznie z filtrem,
  9. k631 odpowiedział(a) na abtar temat w E34
    Witam użyj opcji :search: tam jest tego dużo. :!:
  10. Witam pompa wody skończyła sie ,jak odkręcisz zbiorniczek to przelewem musi lecieć płyn jesli nie to pompa kaput a tak przy okazji po tylu kilometrach przejechanych to samoistnie musiał by się odpowietrzyć ja w tds-ie wlałem swieży płyn i po pierwszym otwarciu termostatu sam się odpowietrzył.Poz.
  11. Witam nikt ci trafnie nie odpowie na odległość ale może z silnika wypada jakiś suw.
  12. Witam włącz opcje szukaj jest dużo na ten temat ,az tego co wiem to jest firma w toruniu i w słupsku robią to od ręki poszukaj w necie to znajdzieszte tefirmy.Pozd
  13. k631 odpowiedział(a) na aris temat w E39
    Witam pokazał ci cały serwis a to nie tylko płyn hamulcowy :!:
  14. k631 odpowiedział(a) na aris temat w E39
    Nie wciskaj mu kitu :nienie:
  15. k631 odpowiedział(a) na aris temat w E39
    Witam czas na serwis
  16. k631 odpowiedział(a) na krzysztof_zlotystok temat w E34
    Witam zastosuj opcje szukaj tam jest dużo na ten temat ,ale ja myśle że masz pękniętą głowice.
  17. Witam szukałeś w swojej skrzynce powinien wystawać taki mały języczek.Poz
  18. k631 odpowiedział(a) na orkwisz temat w E39
    Witam jeżeli listwy zembate śą dobre to regenerowana chodzi jak nowa .
  19. k631 odpowiedział(a) na orkwisz temat w E39
    Witam komplet naprawczy na allegro kosztuje 250 zeta i jak masz troszke pojęcia o mechanice zregenerujesz ją sam .Pozdro
  20. k631 odpowiedział(a) na Marek_R temat w E34
    Witam kolego zaraz zrodią ci kapitalny przyczyna jest chyba prosta, podjedz do wulkanizacji i daj sprawdzić tylne opony, napewno jedna z nich ma pęknięta siatke sprawdzić to można wzrokowo Pozdr.
  21. Witam podłącze się do pytania w e39 mam radio biznes i ciekaw jestem czy da rade zamontować inna zmieniarke.
  22. k631 odpowiedział(a) na e30 325ix temat w E30
    Witam tak dokładnie to musisz rozpracowac VIN spróbuj w ASO. Poz.
  23. Witam podjedz do dobrego warsztatu tam mają takie klucze żeby to odkręcić.
  24. Witam wydaje mi się że poprostu IMO odcina zapłon i tyle.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.