Treść opublikowana przez k631
- EGR w TDS
-
(e39) AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGóW E39 TDs
Witam i tu masz racje !!! ale ostatnio poganiałem x piątke to zeby nie kobiety to niewiem co lepsze ...
-
[ E34 ] Dextron II czy dextron III ... obłęd :/ POMOCY!!
witam kolego masz 50% racji :clap:
- EGR w TDS
- EGR w TDS
- EGR w TDS
-
Reflektor od strony kierowcy potrzebna pomoc
Witam kupiszto w seraisie 2 plastiki! 70 pln Pozdrawiam
-
Uklad kierowniczy MAGLOWNICA!?
Witam maglownica w twoim aucie to ostatnia rzecz która sie moze zepsuc sprawdz drążki i końcówki a potem dopiero maglownica jeszcze po drodze amory moga walic a jesli padnie na koniec na maglownice to na regeneracje starczy ci tysiak Lódż Słupsk toróń poszukaj na necie jest tego sporo -Niedaj śię straszyć jakimś d....m z ASO .Pozdr
-
[ E34 ] Dextron II czy dextron III ... obłęd :/ POMOCY!!
Witam te skrzynie wszystkie maja czarne tabliczki znamionowe 5hp18 w zalezności od koloru korka wlewu oleju jezeli jest czarna zatyczka na korku to dexoran jeśli zielona to olej esso lt 71141.
-
Czy rocznik na szybach musi sie zgadzać z rocznikiem auta ?
Witam z rocznikiem do tyłu tak ale wszystkie z mieszanym rocznikiem to po dzwonie :mrgreen: to twoim zdaniem jesli porysowalyby ci lobuzy szyby kluczem czy wkretakiem wymienilbys je to AUTO JEST WYPADKOWE,tak??? to jakies nieporozumienie raczej a wypadek w ktorym wypadaja wszystkie szyby to chyba taki ze auto staje sie kulka zlomu a nie naprawione do jazdy Witam ponownie ja tylko mówie o aucie fabrycznym a w eksploatacji wiadomo ze to tylko szyba i chłopcy mogą ją piłką wykopac :D
-
Czy rocznik na szybach musi sie zgadzać z rocznikiem auta ?
Witam z rocznikiem do tyłu tak ale wszystkie z mieszanym rocznikiem to po dzwonie :mrgreen:
-
Czy rocznik na szybach musi sie zgadzać z rocznikiem auta ?
Witam szyby muszą byc wszystkie z jebnego roku sprawdz date na pasach an tych czerwonych doszywkach tam jest miesiąc i rok produkcji.
-
(e39) AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGóW E39 TDs
Widocznie jest skrzynia z tym tanszym olejem. W 5HP19 wchodzi max ~9 l oleju, ktorego ceny sa 60-90 zl/l + uszczelka + robota. Policz! Witam nie musi byc tańszy olej wczoraj wymieniałem olej w takiej skrzyni za 10 litrów zapłaciłem 270 pln filtr 60 pln uszczelka 20 pln i mechanik 30 pln i to cały koszt , co prawda w ASO to i tysiaczek może zbraknac no i zapomniałem olej esso
-
automat pomocy
opisz może troszke blizej jak mozna ją rozpieprzyć z niewiedzy. :!:
-
co to ??? czerwony punkcik na zegarach przy km dziennych
Witam o tej lampce słyszałem kiedys niewiem czy to prawda ,ale jest opcja ustawienia maksymalnej prędkosci w aucie i jesli ją przekroczysz to wtedy ona się zapala ale jak pisze to gdzięś słyszałem i niewiem czy to prawda. :D
-
co to ??? czerwony punkcik na zegarach przy km dziennych
Sprawdze jeszcze kluczyk w serwisie zobaczymy czy bedzie zgodny z LCM.
-
Co dokupić do wymiany amortyzatorów?
50% to kompletny złom.
-
co to ??? czerwony punkcik na zegarach przy km dziennych
Witam z kluczykiem jeszcze nie sprawdzałem ale orginalne kilometry pokazał mi po podłączeniu kompa moduł swiateł i mile mnie zaskoczył bo mam na zegarze 157 tys km. a maduł pokazał 135tys mil tak ze 100 mam w plecy . a na zadbanego tds-a to nie tak zle Poz.
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
Witam może -65 to za mało?
-
Prostowanie blach.
http://www.metacafe.com/watch/501379/remove_car_dent_with_airduster/ i co wy nato !
-
łozysko tylne
ja jednak mysle ze przy skręcie w prawo odciązam prawą strone a dociązam lewą :?: msz racje zakręciło mi sie przez te swięta
-
łozysko tylne
Witam lewe kolego wysiada przy skręcie w prawo odciążasz lewą strone i dlatego cichnie
-
POMÓŻCIE!!! Co jest z tą skrzynią????
Pojechałam na kompa i wyskoczył błąd "tryb awaryjny biegu 5, usterka sporadyczna" naprawa skrzyni nieunikniona :cry2:
-
powazny problem z e39 525 TDS!!!!!!!!Pomocy!
Witam spróbuj na pełnym zbiorniku jak będzie odpalał bo mog la paść poma paliwa w zbiorniku .
-
mata siedzenia pasażera
witam ale tam nad morzem was łoja dioda 10 droszy no i skasowanie kompa w porywach 30 dychy