Treść opublikowana przez k631
-
Auta w wersji USA a europejskie???
Witam liczniki są w milach i kilometrach a soft do komputera można wgrać europejski.
-
bmw e39 problem w wodą
Witam oby tylko ! jeśli nie to pęknięta głowica lub blok , a zagotowałeś go ostatnio :?: :!:
-
Auta w wersji USA a europejskie???
i prawie wszystkie to automaty :D
-
pomocy 525 tds trzęsie silnikiem
Witam ja mam zerwane poduszki silnika i jak odpale silnik to moge kubek kawy postawić i nie spadnie.
-
Brak strumyczka w zbiorniczku wyr. TDS -- Stawiam flaszkę --
Witam a w termostacie jest otworek z kulką ,może jest ściśnięty. Poz.
-
e34 525tds
Witamy i bardzo nam miło że dołączył do nas fachowiec a nie bajkopisarz. :cool2:
-
e34 525tds
tylko nie piszesz że te cholernne pompy do remontu robią po 300-400 tyś km więc wybacz kup jakięs tdi to po takim przebiegu pogadamy. :8)
-
komputer wyswietla"break LT circuit"
Witam nie jestem na 100%pewien ale chyba kończą ci się klocki hamulcowe
-
e34 525tds
Witam PIOTRJAKUB masz racje w automacie to bajka a i ze skrzyżowania też lepiej ucieka jakis tam 110 koni vw zostaje z tyłu.Pozdrawiam
-
Bmw X5 & Nokia N93/N95 Bluetooth
witam jeśli te nokie mają blutu to napewno buma je znajdzie Poz.
-
Polerowanie porysowanej szyby - czy to ma sens?
Witam to jest ekstra http://www.allegro.pl/item243470180_super_zestaw_polerski_do_szyb_samochodowych_od_ss.html
-
5HP30-po wymianie oleju w skrzyni, fotki i porady
ESSO LT 71141 tylko boto zamiennik longlajfa.
-
[e39] Resetowanie ECU
Kolumb czy co :!: :wink:
-
Pytanie za 100 pkt. Do czego służy to urządzenie??
Kolega chyba ma racje na postoju po włączeniu ogrzewania resztkowego wymusza obieg wody.
-
Przepala postojówki..
Witam niekoniecznie ale moduł ma w sobie kilkanascie scalaków które odpowiadają za każde swiatło z osobna sprawdż napięcie na postojówkach i wszystkiego się dowiesz.Pozdrawiam
-
Przepala postojówki..
Witam masz problem z modułem swiateł poszukaj na forum jest tego wiele.
-
Sprężarka klimy padła
Witam koło sie może kręcic ale czy obraca sprężarkę a co do wymiany to pasuje tylko od tds-a i to jeszcze moą niepasować przewody od chłodnicy.
-
E39 525 TDS nie odpala
Witam sprawdz umasowanie silnika
-
Woda pod dywanikiem od strony kierowcy...skąd??
Witam a zdemontowałeś filtr z obudową?
-
e-39-moduł swiateł
Musisz zdemontować tapicerke ze słupka pod schowkiem i tam w zagłębieniu jest on zamontowany.Daj znać jak ci poszło. będzie to wskazówka dla innych kolegów bo wydanie 5 stówek na allegro za moduł który może walnąc w każdej chwili to srednia przyjemność Pozdrawiam
-
e-39-moduł swiateł
witam po rozmontowanu modułu powyciągaj blaszki z radiatorów i bez problemu odczytasz symbole na scalakach ,a wykrycie jaki jest uszkodzony sprawdzisz zwykłą próbówką scalak ma tylko jeden pin plusowy jeśli sa dwa plusy to ma zwarcie, przy sprawdzaniu moduł musi być podłączony do instalacji.
-
e-39-moduł swiateł
Witam bardzo łatwo naprawia sie ten moduł przepalaja się w nim scalaki takie na 5-ciu pinach koszt takiego scalaczka to ok 25 pln i jeśli ktoś ma lutownice i malutkie pojecie o elektronice to naprawi to w kilka minut , dla zainteresowanych podaje symbol scalaków sa one odpowiedzialne za swiatła długie i drogowe jest ich w module 4 sztuki kazdy do jednego swiatła symbol scalaka BTS 425L1 Pozdrawiam i życze udanych napraw.
-
Cieknie olej ze sprezarki klimatyzacji, Co zrobic?
Witam regeneracja za jakieś cztery setki i to szybko bo za chwile będzie wymiana zatartego kompresatora.
-
Problem ze wspomaganiem.
Witam dolej płynu do zbiorniczka
-
Jaki palmfon z gps
Witam MIO a701 rewelacja ma funkcje telefonu. :cool2: