Treść opublikowana przez risto
-
Rysunek skrzyni
zalezy jaki glosnik. Ilu litrowa tam wejdzie skrzynia??
-
podłączenie wzmacniacza
myslalem ze w tym radiu od razu sygnal jest wzmacniany. A wiec tak to loozik:))
-
STLUCZKA CO DALEJ???
risto odpowiedział(a) na karol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnenisetety w tym rzypadku kumpel jest winny. Mozesz jechac 150km/h i zachamowac na szlag i jadacy za toba pojazd nie moze cie drgnac. Pownien zachowac szczegolna ostroznosc i odpowiednia do predkosci odleglosc miedzy pojazdami. Ten z przodu nigdy nie jest winny. Musi napisac jakis prostokol czy cos jak to sie stalo i musi to potwierdzic ten gosciu co stal samochodem i nastepnie leci z tym do ubezpieczalni. Czy przyjma to tego nie wiem. Ciezka sytuacja.
-
Ktory z tych radioodtwarzaczy byście wybrali...??
Tak wyglada. niestety nie mam fotek przy wlaczonym radiu bo jest wymontowane i nie mam go aktualnie w domu. Zmienilem go an PIoneera DEH 7700MP ze wzgledu na te przeskakujace plyty:/ A tak to bylo superanckie. http://img86.imageshack.us/img86/9519/dsc01497dj9.jpg
-
STLUCZKA CO DALEJ???
risto odpowiedział(a) na karol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejesli nie bylo policji na miejscu to lipa, bo jak ktos mu udowodni wuine ze on tam stal!? Jednynie mozesz sie dogadac z gosciem. Ciezka sprawa!!
-
co poradzicie? chodzi o głośniki :( mają straszne drgania...
chetnie bym to zobaczyl ale mieszkam na drugim koncu Polski. Zawsze cos sie da wykombinowac:D
-
Ktory z tych radioodtwarzaczy byście wybrali...??
ja am do sprzednai Alpine cda 7850R na CD. Tylko an dzirach plyta przeskakuje troche. 4*40 bursztynowe podswietlanie. Cd text itp. Mysle ze 300zl bym wzial
-
bmw business rds (philips) i podlaczenie wzmacniacza
Jesli ma wyjscia na wzmacniacz( w co nie wierze) podebnij poprostu chinche do niego i kabel sygnalowy ze wzmacniacza. Jesli nie ma takiego czegos to musisz zaopatrzyc sie w przejsciowke z kabelkow w ktorych sa glosniki podlaczone do wmzanciacza. Problem z tym jest opisany kilka postow nizej wiec przejrzyj sobie to. Nie wiem czy nie warto kupic lepszego radia.
-
co poradzicie? chodzi o głośniki :( mają straszne drgania...
musisz je dobrze przymocowac i najlepiej wygluszyc jakas matą wtgluszajaca okolice glosnika. Wszystko to musi byc bardzo stabilne! Tak to jest przy midbasowych ktore dosc ostro drgaja a do tego czasem dosc nisko graja. Ja mam taki problem z polka w bagazniku przy subie. Masakra i ciezko cos z tym zrobic, ale jakos daje rade.
-
kasowanie inspecji
ja w mojej 325 '92 probowalem opcje z kabelkiem(gniazada 7 i 19) i nic z tego nie wypalilo. Probowalem pozniej polaczyc z masa i dalej nic. I jeak mam sie do tego zabrac? Po wymianie oleju mam 1000km a oil service dalej swieci ze trzeba wymieniac. Juz zadzialalo. Musialem znalezc inna mase:))
-
Ktory z tych radioodtwarzaczy byście wybrali...??
zapomnialem ze tez mam Pioneera. Kiedys mialem Alpine i bylem bardzo zadowolony. W sumie to jest na sprzedarz:) Model 7850R czyli cos z wyzszej polki(bursztynowe podswietlanie:))
-
Ktory z tych radioodtwarzaczy byście wybrali...??
ja bym bral Pioneera. Dobra firma i jest duzo tego na rynku. NIe ma problemu z czesciami w razie awarii pogwarancyjnej. Kenwood bym wybral w drugiej kolejnosci razem z Panasonicem. Sony na koncu... Twoj wybor.
-
podłączenie wzmacniacza
co po wysokim?? Jak mozna zwykly wzmak podlaczyc pod tylne glosniki?? To musza byc chinche od wyjscia na wzmacnaicz a nie sygnal z koncowki mocy! Poza tym to zdecydowana wiekszosc wzmacnaiczy posiada jakies filtry na niskie i wysokie tony. Lukasz a co do tych przejsciowek to jeszcze nie sprawdzalem jak sie takie cos zachowuje. Nie ma to jak czysty sygnal nie wzmacniany przez nic. Wtedy uzyskamy czysty dzwiek. Choc nie wypowiem sie do konca dopoki tego nie przetestuje.
-
podłączenie wzmacniacza
ciezko moze byc. Nie wiem czy tam jest wyjscie na wzmacniacz?? Jesli nie ma to raczej tego nie dokonasz...
-
Wygłuszenie drzwi w e-36
o tym zapomnialem:P Wiec lepiej maty wygluszajace wstawic. Zdecydowanie!
-
Okablowanie przy zmianie glosników E36
ja niestety mam juz kabelki wymienione na nowe. Myslalem ze stare zostaly ale przypomnialo mi sie ze jak kupilem autko to ktos to zrobil bardzo nieproesjonalnie i wprowadzil przewod ktory byl w 4 miejscach laczony. A wiec musisz je podlaczyc na oko zw wskazaniem na czerwony pasek na plus.
-
gdzie zamontowac zwrotnice do e34?
do tych glosnikw jest niezbedny wzmacniacz!! Bez niego glosniki nie pokaza swoje wartosci!!! Stracisz tylko na kupnie drogich glosnikow.
-
E36 sedan audio wymiana glosnikow
tylko ze z tym jest duzo roboty i troche kasy trzeba wlozyc. Jesli kupi dobre 13-stki to tez ladnie zagra. Jesli bylby prawdzimy fanatykiem czystego dzwieku wtedy moglby sie zdecydowac na taki manewr. Inaczej nie warto. A co do tych malych glosniczkow to moze byc przerwa a moze byc spalony. Raczej bedzie spalony. Wymiana bedzie ciezka bo on tam jest wklejony o ile sie nie myle.
-
Kupiłem E36 - sedan 1.8 94'
Ja kupilem moja becie w maju. Rocznik '92 z pelnym wyposazeniem(skora klima, wszystko elektryczne). Model 325 i coupe. Cena koncowa po oplatach z zarejestrowaniem 12 900zl. Nic nie musialm wkladac. Kupilem ja od goscia ktory sprowadza samochody czyli jezcze na niej zarobil. Stan samochodu oceniam na bardzo dobry!! Silnik igla, blacha w nienagannym stanie. A wiec za 3000euro spokojnie kupisz!!
-
Wygłuszenie drzwi w e-36
napewno wygluszy. Sa tez specjalnie maty wygluszajace. Gabka nie wazy zeby obciazyc cos zbytnio. Jesli ci cos tam w dzwiach stuka przy wlaczonej muzyce to pewnie cos tam wyeliminuje. Sprayu nigdy nie uzywalem i nie wiem jak on dziala. Moze okazac sie ze bedzie dobry. Ale lepiej ta gabka lub mata niz sparay. Spray szybko wykozysztasz. Tylko dokladnie wyglusz za glosnikiem!!
-
Okablowanie przy zmianie glosników E36
Zalezy iel masz kasy na wzmacniacz. Podaj kwote to postaram sie dobrac cos odpowiedniego. Upewnij sie ze radio ma wyjscia na wzmacniacz. Polecam cos z magnata badz monacora albo i blaupunkt.(ceny ok 400zl) Co do okablowania to przydaloby sie cos z wiekszym przekrojem.
-
Położenie kabla w e46
zalezy jakie chcesz glsoniki wrzucic do drzwi. jesli maja byc zasilane radiem jedynie to kabelki zostaw. Zazwyczaj seryjnie montowany sprzet jest wyposaozy w wystarczajace kabelki. W sumie to ciezko sie przedrzec z grubszymi przewodami. Chyba ze planujesz zasilic wszystie glosniki wzmacniaczem to wtedy juz kable beda niezbedna z wiekszym przekrojem. A co do plataniny kabli za radiem to zgodze sie rowniez. Nameczylem sie z tym chyba godzine zanim podlaczylem moje radyjko. Najlepiej porozbierac elementy przez ktore mozna puscic przewod zamiast objezdzania i chowani ich gdzies. Czym krocej tym lepiej. Wogole w BMW ze sprzetem audio to troszke trzeba poglowkowac. A ten twoj kumpel to nie wiem czemu ma takie dziwne zjawisko w bagazniku ze nie slychac.
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
wiek - 22 zamieszkanie - ok 10 tys zawód - elektryk a pracuje jako gornik:)) stan cywilny - kawaler dzieci - nie mam zarobki - jak na moj wiek i wyksztalcenie calkiem niezle wykształcenie - srednie dlaczego BMW - przez przypadek,ale zawsze chcialem miec takie coupe obecny model - E36 325i coupe kolejny model - E46 coupe z mocnym silnikiem:)) marzenie - Ferrari F 355 Spider
-
Położenie kabla w e46
no wiec sprobuj wywalic te glsoniki z tylnej polki i zrob tam jak najwieksza droznosc. A siedzenia sa rozkladane z tylu?? Nie ma tam jakichs blach?? Ja w moim e36 coupe nie mam blach tak jak w sedanach z nierozkaldanymi siedzieniami i slychac rewelacyjnie. Mam normalne skorzane siedzenia i pod polka z tylu sa blach wzmacniajace tak jak bylo to seryjnie montowane. Efekt jest genialny. Zrob zdjecia z twojego bagaznika jesli masz taka mozliwosc i wrzuc na serwer. Chetnie sobie obejrze ten przypadek. A tu jest bagaznik mojego kumpla i jego gaz. Za gazem jest jeszcze blacha bo nie ma skaldanych siedzen z tylu. I to mu wszytsko ladnie gra!! http://img157.imageshack.us/img157/6231/xrdo6.jpg
-
Chiptuning M50B25, kto ma wsad?
Mozecie tutaj bardziej opisac zasade dzialania chipa tuningowego? Chetnie poczytam. A chce tutaj bo jak czytam z roznych zrodel to czasem nie wiem czy wierzyc w to co pisza. Chcialbym jakies wady i zalety takiego chipa. Moga byc jakies zaufane i wiarygodne linki. Posiadam E36 325i coupe '92. Ile w stanie jest dac wiecej mocy takiemu silnikowi chip?? Czy w razie wzrostu mocy i momentu obrotowego nie wzrosnie zuzycie paliwa?? Wiem ze 192KM ktore mam to wystarczajaco ale czlowiek cigale ma malo:)) Z gory dzieki za jakies porady i info. Pozdrawaim.