Dobra panowie dzieki. Bylem na urlopie dlatego nei pisalem No wiec mam glosniki jednak JBL na przod GTO507C a na tyl GTO927. Przod kosztowal 419 a tyl 299zl. Gra to ladnie ale jednoczesnie kiepsko bez wzmacniacza :( no i teraz jest poroblem jaki zmacniacz :( Kaski mam troche :) No a glosniki sa 2omowe i przod 55RMS maks 130W a tyl 100RMS maks 300W no to wzmak musi byc dobry chyba do tego nie? Aha przod ma 91Db a tyl 94Db. Co polecacie? Kable tez wymienie