Treść opublikowana przez marko0424
-
Pęknięta Pokrywa Zaworów
Nie dziaduj kup nową pokrywę, lub ewentualnie używke, klejenie nic nie da, pokrywa nagrzewa się i schladza ciągle działają na nią temperatury....za chwilkę Ci to odpadnie i będziesz w tej samej sytuacji
-
Awaria silnika F30 328i - panewka
To była ironia z mojej strony.... :wink:
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Dziękuję za uznanie, mam ją już 9 lat i nie sprzedaję. Ciągle mnie cieszy jazda tym samochodem :D
-
Awaria silnika F30 328i - panewka
Nie wiem jak Ty ale ja bym nie chciał auta w którym podczas jazdy patrzył bym nerwowo na obrotomierz i predkosciomierz żeby a nuż tu nie przekroczyć założonych limitów.....totalnie bez sensu, lepiej kupić np Dacie Logan.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Mi sie wydaje że limity nic by w tej konkretnej sytuacji nie zmieniły.....
-
E92 M3
Fajny opis....dobrze że autko cieszy, co do wydechu załuż Eisenmanna to dopiero zobaczysz jak to mruczy , włosy stają dęba :mrgreen:
-
F30 340i Vaporr
No teraz co innego auto bajka.... :cool2: , tylko aż się prosi o dystanse...koła wpadają w nadkola :wink:
-
F30 340i Vaporr
H##a widac :?
-
Sprowadzanie z Copart
https://www.facebook.com/autazusaimport/ Sprawdzona firma.....poczytaj opinie :wink:
-
BMW M6 4.4 580KM gaz???
Ty, sobie jaja robisz czy tak na poważnie :duh: :nienie: Myślałem że spadnę z kanapy jak to przeczytałem O Matko ludziska to mają pomysły :mrgreen: Kup sobie Lanos i go zagazuj.....
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Czytam i oczom nie wierzę....coooo.... :jawdrop:
-
E92 M3
Auto bajka :cool2: , wyminiłes wszystkie panewki czy tylko korbowe ?
-
kręci nie odpala e60 540i
Sprawdziłeś ciśnienie na listwie...
-
Płukanka silnika
Większych bzdur dawno nie czytałem :duh: ...jak chcesz zabić motor to zalej go ropą :mrgreen:
-
Zawieszenie gwintowane e39
Z wszystkich zawieszen które tu zostały wymienione (oprócz tych co podałem) to najtańszy chiński chłam, strach to zakładać a co dopiero na tym jeździć poprostu bez sensu, ktoś napisał że jeździj 4 lata i super :duh:...... , a regulowal w tym okresie chociaż raz to zawieszenie,porownywal do czegoś normalnego w miarę, to koroduje w oczach.....nie mówiąc już o aspektach technicznych, ale widzę że szkoda dalej przekonywać, jak to Owsiak gadał " róbta co chceta"
-
Chip M50d warto ?
Niestety szczera prawda która boli....terazniejsza motoryzacja schodzi na psy .
-
Zawieszenie gwintowane e39
Kolego ja bym odpuścił najtańsze gwinty, ja trochę potestowalem różne zawieszenia z wyższej półki to KW, w wersji budżetowej to AP, nie kupuj chińskich bo szkoda na to wydawać pieniądze....odluz trochę i kup coś lepszego a nie pożałujesz, tę co pokazałeś to pewnie po jednym sezonie zimowym będę tak skorodowane że nic nie ustawisz ...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Ja już mam swoją lalkę ponad 8 lat i nie chcę się rozstawać..... :norty: Apropo...piękna nuta :mrgreen:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
F31 sprzedane..... https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=338900
-
F10 528i Olej dyfer ile ?
Do dyfra w twoim BMW wchodzi 0.8 L oleju
-
F10 528i Olej dyfer ile ?
Podaj 7 ostatnich vin-u ,to Ci powiem, najprawdopodobniej 1,1litra 75w90 ale mogę sprawdzić dokladnie....
-
Fotele z e60 do e63[
Nie podejda...jak ich będziesz odsuwac do przodu ?
-
Spawane felgi.
Odpuść temat.....szkoda nawet o takich felgach myśleć, jak spawane to żadna okazja, to jest poprostu złom, może pęknąć na miejscu spawu w każdej chwili, pomyśl sobie co się może stać jak będziesz miał ponad stówkę na budziku i jeszcze może na zakręcie....tyle w temacie
-
[E90] 335d LCI
Szkoda kasy na takie pierdoły....poza tym kto zauważy podczas jazdy że nie kręcą się z kołem.... Ale ważne że właściciel zadowolony
-
Chip M50d warto ?
Popieram wypowiedz temsky740, co za dużo to niezdrowo, przyslowie które się sprawdza w życiu i motoryzacji....ale nie którym tego nie wbijesz do głowy, jak sobie coś upier####i w głowie to na amen, ale każdy niech sobie robi co chce......ja bym nie zaryzykował, miłego dzionka