Treść opublikowana przez marko0424
-
E65, 730d, VIN: WBAHM21060DS76366, Ostrów Mazowiecki
marko0424 odpowiedział(a) na crackp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda ładnie.....ale wiadomo to tylko zdjęcia ,auto przygotowane do sprzedaży, przebieg mało realny, limuzyna w dieslu 12 lat.....spokojnie można liczyć że ma już napewno z pół bańki na karku jak nie lepiej ( zobacz fotel kierowcy...pod skórą gąbki już praktycznie nie ma) Na żywo trzeba wszystko zweryfikować...
-
Harman Kardon
Ustawiasz tak zwana "choinkę" wtedy wyciągniesz potencjał z nagłośnienia HK.....
-
4-er który wybrać?
Jak już czytam takie wypowiedzi typu "znudziło mi się" to śmiać mi się chce.....kup elektryczne nie będziesz wcale tankować tylko ładować.... Pozatym zamiana mocnej benzyny na słabego diesla to bardzo kiepski pomysł ,chyba że drastycznie chcesz ciąć koszty to może ma to jakiś sens, pytanie na jak długo.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
No faktycznie....to ogromna tajemnica :mrgreen:
-
F30 335i - MG Motorsport vs REMUS
Film niedostępny....
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Szybko to ogarnął twój blacharz....wszystko zrobił zgodnie ze sztuką....zgrzewy, nity i klej ?Dach carbonowy też na kleju ?
-
G20 340i vs M4 M3
Jakiś dowód na poparcie tej finezyjnie wywiedzionej tezy? Bo z tego co wiem, to klasyczny torsen odszedł/odchodzi w niebyt. Za drogo. https://antyweb.pl/quattro-z-technologia-ultra/ Fajny artykuł który tylko potwierdza to oczym pisałem Audi rządzi w tym temacie... Proszę bardzo...
-
G20 340i vs M4 M3
Miałem na myśli pogodę....u nas nie leje non stop co do napędu to się zgadza że naped na wszystkie koła ma przewagę, ale sorry qatro to tylko w Audi ktory bije na łeb na szyję pod tym względem BMW bez dwóch zdań....w BMW tylko tył już pisałem to auto ma wpisane w rodowód taki napęd ,naped na 4 to bardziej trend w jakim idą producenci ,taka moda jak na suwy, ludzie kupują suwa bo jest ładny duży napęd na cztery koła, a mieszkają w mieście na płaszczyźnie i auto nie widzi rok cały górki nie mówiąc o górach..takie moje skromne zdanie....chodzi o fan z jazdy, ulica to nie tor formuły 1 żeby urwać każdą dziesiąta część sekundy, ale oczywiście zgadzam się ze takie auto jest szybsze ...każdy lubi co innego.
-
G20 340i vs M4 M3
Większej bzdury dawno nie słyszałem....nie mieszkamy na wyspach.....apropo M3 w xdrive ...nie może być nic gorszego jak M z napędem na cztery koła, właśnie w M chodzi o frajdę z jazdy i tylni napęd który jest po prostu jakby wpisany w to auto...
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Super działasz jak zwykle zresztą....dużo frajdy z jazdy a większy icek doda więcej oddechu i turbo nie będzie się męczyć.....niezłe prezenty na święta... :cool2:
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Hebel konkret ,bardzo ładnie to wygląda..... :cool2:
-
335 cypisek
Teraz aż się prosi o piękne carbonowe maskownice na boki foteli :wink:
-
335 cypisek
To już będzie wszystko w tym autku....brakuje tylko jakuzi..
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Powiedziałem że nawet ciekawie wygląda.....,wiesz co pisałem wcześniej do Ciebie, zobacz w historii.... :wink: , ja nikogo nie krytykuje każdy ma swoją wizję na zrobienie auta i ja to szanuje...oczywiście zostaw auto ma się Tobie podobać :)
-
Spotkania śląskie
To rozumiem....w taki razie to zmienia postać rzeczy.....nie długo pogoda będzie coraz ładniejsza, trzeba na poważnie pomyśleć o jakimś spocie w większym gronie....
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Osobiście bym tego do swojego nie założył ......ale jak się podoba Mariuszowi i go cieszy to niech zostanie.....w końcu to jego auto i robi pod siebie a nie dla forum, ja jak zrzucilem zderzak performance to poleciała fala krytyki.... :mrgreen: byle się nie wycierało :wink:
-
Spotkania śląskie
Wszystko spoko, tylko jak po tym piwerku wrócić do domu.... :mrgreen:
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
:cool2: ,Mariusz nie dotyka Ci pokrywy ?
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Mariusz z tymi heblami to faktycznie historia....tego by nawet wróżka nie przewidziała..... :worried:
-
Następca E91 - brak na rynku, a moze ktoś zna....
Hahaha.... :mrgreen: ....dobre porównanie i faktycznie coś w tym jest
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
W końcu Mariusz pokazałeś twoje cacko :cool2: , autko piękne w genialnej konfiguracji.... :clap: ...pozazdrościć tylko Pracę które wykonales to bardzo dobry ruch i tu należy się pochwała, zrobisz jeszcze rozrząd i będzie git majonez.... Jak będę w okolicy to wbijam oblukac na żywo to kapitalne Coupe :wink:
-
F30 340i Vaporr
Wielka szkoda... :?
-
Zakup BMW M2 - porady
Dokładnie ,Breras pisze bzdury nie poparte żadnym konkretnym przykładem, gość nie ma zielonego pojęcia, pewnie zazdrości że chcesz kupić takie autko i wypisuje brednie, historie o korbowodzie za 10 tyś złotych.... :duh: Uśmiałem się jak to przeczytałem... Wejdź na katalog i zobacz jakie są ceny części eksploatacyjnych włącznie z panewkami i korbowodami, z ciekawości sprawdziłem i nie ma żadnej tragedii Kupuj i ciesz się uzytkowaniem, jak będziesz dbał i nie przeciagał interwałow olejowych ( wymiana najlepiej co 5-8 tyś km ) i zalewał tylko topowym olejem to samochód długo posłuży i da Ci dużo frajdy z jazdy, podstawa to wymiana na czas i nie pałowanie auta na zimnym silniku :wink:
-
Oficjalna prezentacja X7
Szpetne jak diabli....przesadzony grill, w środku światełka jak w remizie...masakra coraz gorzej z tymi nowymi autami, dokladaja światełek bajerów a jakość leci na łeb na szyję wogóle mnie ten samochód nie przekonuje ,auto wydaje się takie nie zgrabne nie zwarte ....
-
wydech 330d vs 335d
Nie podejdzie...nie pasuje