Treść opublikowana przez marko0424
-
Zakup BMW M2 - porady
Co Ty bredzisz człowieku.... :duh:
-
BMW E90 320si 127KW 173 hp - 2006
Bardzo ładna sztuka :clap: ,szkoda że stołki manualne i brak automatu.....Ta pokrywa carbonowa to ori czy custom ?
-
BMW M3 e92 INTERLAGOS str. 5 2 x m3
Dwie ślicznotki :cool2:
-
335 cypisek
:mrgreen: ,pokaż lepiej szablon na płytę ... :wink:
-
F30 335i - MG Motorsport vs REMUS
Osz.... :jawdrop: :cool2:
-
335 cypisek
Plany zacne.... :cool2: rozporke Bartek zgubił na winklu.... :mrgreen:
-
Kto na forum ma jakieś M?
Ja mam M3 E92 :D
-
Modować czy zostawić stock?
20 cali to już przesada i auto wygląda śmiesznie... 19 to max... https://goo.gl/images/Ae1zPo
-
BMW M6 4.4 580KM gaz???
Gratuluję :duh:
-
Modować czy zostawić stock?
Zależy ile columbijskich pesos chcesz przeznaczyć na mody? Bo to jest zasadnicza sprawa
-
F31 335d Wba8j71070k325088
marko0424 odpowiedział(a) na zagajson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPożyjemy zobaczymy..........jeszcze wspomnicie moje słowa, idę z tąd do działu benzyn :mrgreen: , sami miłośnicy diesli
-
335 cypisek
Oj :shock:
-
F31 335d Wba8j71070k325088
marko0424 odpowiedział(a) na zagajson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo ciekawe co piszesz ....ale te dane to chyba na potrzeby statystyk, nie wierzę w to ani trochę, tym bardziej że w Niemczech trwa "nagonka"na diesle, zakazy wjazdu do stref zielonych w dużych miastach, ciągle srubowane normy emisji spalin itp....itd... Era diesla pomału się kończy.... Wiele innych producentów od tego roku wycofało się całkowicie z produkcji diesla....Toyota,Volovo,Porsche ,Luxus,Alfa Romeo, Fiat poinformował że nie będzie dalszego rozwoju diesla w ich gamie a jak wiadomo włosi znają się na Dieslach....wymieniac dalej, poczytaj sobie...pomału czas przyjdzie na BMW i wiele innych, ja już bym nigdy nie kupił żadnego klekota choćby nie wiem jaki był nowoczesny i wspaniały,co niby złego jest w nowoczesnych benzynach ?przynajmniej się nie palą :mrgreen: , ale schodzimy z tematu, więc już nie będę śmiecić w temacie
-
F31 335d Wba8j71070k325088
marko0424 odpowiedział(a) na zagajson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa liczniku 45-46 tyś , w rzeczywistości będzie 150 tyś jak nie dużo więcej...niech ten sprzedawca już dalej się nie pogrąża...nie brnij w to dalej ,odpuść....szukaj benzyny, niestety diesel to już auto bez perspektyw, pomału każda firma wycofuje się z produkcji silników wysokopreznych...za chwilkę będzie to auto nie sprzedawalne albo z bardzo dużym spatkiem wartości
-
F31 335d Wba8j71070k325088
marko0424 odpowiedział(a) na zagajson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak pisałem......krecony jak nic i to konkretnie
-
[E91] 325D+ 2007r
Dawid gniazda były czyszczone przy robocie z rozrzadem i wszystko co na ten czas było potrzebne do wymiany i naprawy zostało wykonane ... Mody które poczyniles to krok w przód i chwała Ci za to, dobrze że dbasz o samochód bo inaczej miał bys ze mną do czynienia :mrgreen: A tak na poważnie good work... :cool2:
-
F31 335d Wba8j71070k325088
marko0424 odpowiedział(a) na zagajson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wierzę że to auto ma 31 tyś przebiegu, klekot 5cio letni nigdy w życiu....zobacz na kierownicę jest już lekko świecącą......skłaniam się bardziej ku 130-150 tyś, pozatym tak jak pisał kolega wyżej pytaj o uszkodzenia jakie miało auto...
-
Pęknięta Pokrywa Zaworów
Zależy jakie ,są tanie i nie tanie....pisząc że stać kogos na Bmw mialem na myśli utrzymanie pojazdu na odpowiednim poziomie, czyli części zamienne ,expoloatacja itp...... tak to jest ludzie kupują stare auto za resztę kasy a potem brak funduszy na normalne naprawy,przeciez nie piszę o wymianie silnika, ale widzę że szkoda czasu na tłumaczenie...ja bym w życiu takiego druciarstwa nie robił w żadnym swoim samochodzie, ale każdy niech robi po swojemu.
-
Czy BMW aktualizuje jeszcze navi w F30?
Widocznie nie odbywa się to cyklicznie ,tylko indywidualnie w zależności od potrzeb, raz częściej raz rzadziej
-
Pęknięta Pokrywa Zaworów
Morał taki żeby kupić nówke...tania nie jest ale nikt nie mówił że będzie tanio Stać Cię na BMW to na pokrywę też....trzeba poprostu ostrożnie się z tym obchodzić później, kupujesz nówke i spokój na lata....takie moje skromne zdanie Klejenie to jakieś druciaratwo przecież :duh:
-
E63 650i WBAEH11060CN16295 - GRUBA KOREKTA GUBIN
marko0424 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłyszałem o samochodach z tego rejonu....nie tylko BMW, trzymać się z daleka...
-
BMW 530i WBANA71090B600656
marko0424 odpowiedział(a) na kakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia fatalne......czy w niemcowni nie mają aparatów fotograficznych....jak by coś chciał ukryć, fotele wypierdziane jak by miały przebiegu z milion kilometrów...tragedia, w dodatku podtlenek LPG :duh: ,kompletnie dyskwalifikuje to auto przynajmniej jak dla mnie gra nie warta świeczki, szukaj dalej
-
Czy BMW aktualizuje jeszcze navi w F30?
Na 2019r nie ma bodajże jeszcze aktualizacji....
-
Pytanie elektryczne składane lusterka
Bzdura, nie wszystkie lusterka elektryczne są fotochromy i mają różne ilości pinow, pozatym nigdzie nie napisał właściciel że ma lusterka fotochromowe.... Zazwyczaj w lusterku jak się przekręca jest uszkodzona zebatka a właściwa ta zapadka, przerabiałem temat Zestaw naprawczy - dałem do niego link powyżej.
-
Pytanie elektryczne składane lusterka
Sam juz sobie odpowiedziałeś....są różne wersje, trzeba rozebrać żeby się dowiedzieć ,nikt nie jest wróżką żeby Ci powiedzieć jakie lusterko jest u Ciebie.... Na allegro są zestawy naprawcze do lusterek .... Tu masz link https://allegro.pl/oferta/lusterko-elektrycz-zestaw-naprawczy-do-bmw-e39-e38-7514443486?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare