Skocz do zawartości

marko0424

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marko0424

  1. marko0424 odpowiedział(a) na Adverion temat w F22-23, F87
    Co Ty bredzisz człowieku.... :duh:
  2. Bardzo ładna sztuka :clap: ,szkoda że stołki manualne i brak automatu.....Ta pokrywa carbonowa to ori czy custom ?
  3. Dwie ślicznotki :cool2:
  4. :mrgreen: ,pokaż lepiej szablon na płytę ... :wink:
  5. Osz.... :jawdrop: :cool2:
  6. Plany zacne.... :cool2: rozporke Bartek zgubił na winklu.... :mrgreen:
  7. 20 cali to już przesada i auto wygląda śmiesznie... 19 to max... https://goo.gl/images/Ae1zPo
  8. Gratuluję :duh:
  9. Zależy ile columbijskich pesos chcesz przeznaczyć na mody? Bo to jest zasadnicza sprawa
  10. Pożyjemy zobaczymy..........jeszcze wspomnicie moje słowa, idę z tąd do działu benzyn :mrgreen: , sami miłośnicy diesli
  11. Oj :shock:
  12. Bardzo ciekawe co piszesz ....ale te dane to chyba na potrzeby statystyk, nie wierzę w to ani trochę, tym bardziej że w Niemczech trwa "nagonka"na diesle, zakazy wjazdu do stref zielonych w dużych miastach, ciągle srubowane normy emisji spalin itp....itd... Era diesla pomału się kończy.... Wiele innych producentów od tego roku wycofało się całkowicie z produkcji diesla....Toyota,Volovo,Porsche ,Luxus,Alfa Romeo, Fiat poinformował że nie będzie dalszego rozwoju diesla w ich gamie a jak wiadomo włosi znają się na Dieslach....wymieniac dalej, poczytaj sobie...pomału czas przyjdzie na BMW i wiele innych, ja już bym nigdy nie kupił żadnego klekota choćby nie wiem jaki był nowoczesny i wspaniały,co niby złego jest w nowoczesnych benzynach ?przynajmniej się nie palą :mrgreen: , ale schodzimy z tematu, więc już nie będę śmiecić w temacie
  13. Na liczniku 45-46 tyś , w rzeczywistości będzie 150 tyś jak nie dużo więcej...niech ten sprzedawca już dalej się nie pogrąża...nie brnij w to dalej ,odpuść....szukaj benzyny, niestety diesel to już auto bez perspektyw, pomału każda firma wycofuje się z produkcji silników wysokopreznych...za chwilkę będzie to auto nie sprzedawalne albo z bardzo dużym spatkiem wartości
  14. Tak jak pisałem......krecony jak nic i to konkretnie
  15. Dawid gniazda były czyszczone przy robocie z rozrzadem i wszystko co na ten czas było potrzebne do wymiany i naprawy zostało wykonane ... Mody które poczyniles to krok w przód i chwała Ci za to, dobrze że dbasz o samochód bo inaczej miał bys ze mną do czynienia :mrgreen: A tak na poważnie good work... :cool2:
  16. Nie wierzę że to auto ma 31 tyś przebiegu, klekot 5cio letni nigdy w życiu....zobacz na kierownicę jest już lekko świecącą......skłaniam się bardziej ku 130-150 tyś, pozatym tak jak pisał kolega wyżej pytaj o uszkodzenia jakie miało auto...
  17. marko0424 odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Zależy jakie ,są tanie i nie tanie....pisząc że stać kogos na Bmw mialem na myśli utrzymanie pojazdu na odpowiednim poziomie, czyli części zamienne ,expoloatacja itp...... tak to jest ludzie kupują stare auto za resztę kasy a potem brak funduszy na normalne naprawy,przeciez nie piszę o wymianie silnika, ale widzę że szkoda czasu na tłumaczenie...ja bym w życiu takiego druciarstwa nie robił w żadnym swoim samochodzie, ale każdy niech robi po swojemu.
  18. Widocznie nie odbywa się to cyklicznie ,tylko indywidualnie w zależności od potrzeb, raz częściej raz rzadziej
  19. marko0424 odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Morał taki żeby kupić nówke...tania nie jest ale nikt nie mówił że będzie tanio Stać Cię na BMW to na pokrywę też....trzeba poprostu ostrożnie się z tym obchodzić później, kupujesz nówke i spokój na lata....takie moje skromne zdanie Klejenie to jakieś druciaratwo przecież :duh:
  20. Słyszałem o samochodach z tego rejonu....nie tylko BMW, trzymać się z daleka...
  21. Zdjęcia fatalne......czy w niemcowni nie mają aparatów fotograficznych....jak by coś chciał ukryć, fotele wypierdziane jak by miały przebiegu z milion kilometrów...tragedia, w dodatku podtlenek LPG :duh: ,kompletnie dyskwalifikuje to auto przynajmniej jak dla mnie gra nie warta świeczki, szukaj dalej
  22. Na 2019r nie ma bodajże jeszcze aktualizacji....
  23. Bzdura, nie wszystkie lusterka elektryczne są fotochromy i mają różne ilości pinow, pozatym nigdzie nie napisał właściciel że ma lusterka fotochromowe.... Zazwyczaj w lusterku jak się przekręca jest uszkodzona zebatka a właściwa ta zapadka, przerabiałem temat Zestaw naprawczy - dałem do niego link powyżej.
  24. Sam juz sobie odpowiedziałeś....są różne wersje, trzeba rozebrać żeby się dowiedzieć ,nikt nie jest wróżką żeby Ci powiedzieć jakie lusterko jest u Ciebie.... Na allegro są zestawy naprawcze do lusterek .... Tu masz link https://allegro.pl/oferta/lusterko-elektrycz-zestaw-naprawczy-do-bmw-e39-e38-7514443486?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.