Treść opublikowana przez marko0424
-
330xd cypisek
Daj foty jak siadły na aucie.....
-
330xd cypisek
Bartek przechodzi sam siebie..... :cool2: ale jakoś mnie to nie dziwi :mrgreen: a wręcz przeciwnie....calkowicie Cię rozumiem... :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Mariusz dziękuję za gościnne, szkoda że tak krótko....ale pewnie nie długo będę znów we Wrocławiu....to może uda się na dłużej... Mody grube jak zwykle.....autko piękne lakier jak nowy, jest naprawdę mega , zdjęcia nie oddają nawet połowy ,jest kot :cool2: :cool2:
-
kierownica z alkantary
Większej bzdury dawno nie słyszałem :duh:
-
BMW 645Ci Japan Import aka "new 6er"
Piękna :cool2: , gratuluję nabytku, oby długo służyła bezawaryjnie :wink:
-
Wymiana kierownicy na M-Pakietową z łopatkami
Świetny opis :cool2: i chwała Ci za to że miałeś chęci żeby zamieścić to na forum, konkretny gość z Ciebie, pewnie nie jeden skorzysta....
-
F31 Śmierdzi spalinami w aucie , nieszczelność FILMY
Najprawdopodobniej nieszczelnosc w polaczeniu turbiny z kolektoremu, wydmuch spalin jest pod dużym ciśnieniem więc tak domniemywam...w czasie jazdy nie słychać charakterystycznego cyklicznego tykania ?
-
WYMIANA ROZRZĄDU BMW E87
kotin44 nie pogrążaj się dalej.....skoncz pisać głupoty :duh:
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Masz racje Mariusz....pomału ogarnę, wiązkę zrobię na cacy żeby już tego nie robić drugi raz Bartek ma mi załatwić kable w osłonie silikonowej, ponoć nic lepszego nie ma jak taka wiązka, izolacja poprostu nie pęka :D W między czasie wpadło takie cudo Wielkie podziękowania dla kolegi Niunia&Oli :modlitwa: Polecam wszystkim kolegę I odwiedziny Kolegi Mariusza (Kulfon) Jego autko to poprostu czysta poezja, dopieszczone w każdym calu.....dziekuje Mariusz za spodkanie i gościnę
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Mi równierz ,dziękuje za spodkanko ,pokaz na forum swoją lalkę :wink: a dziękuje takie słowa motywuja do dalszego działania :D A tym czsem winowajca nie działajacego aktywnego układu kierowniczego dojście fatalne zawór znajduje się ok 8 mm od podłużnicy żeby go odkręcić musiałem dorabiać specjalny kluczyk t20 ,standardowym kluczykiem nie ma opcji tego ustrojstwa wymienić ,albo pozostaje odkręcanie maglownicy :duh: Ale temat już ogarnięty ,,,,wszystko hula :dance: błędy skasowałem i wszystko wróciło do normy,żeby nie było tak pięknie padł mi emulator od nbt a dziś szlak trafił wiązkę w klapie prawdopodobie ponieważ nagle przestały siwecic lampki od tablicy rejestracyjnej, jak pogoda się poprawi musze to sprawdzić
-
E92 LCI 335is N54 DKG 2012 - 422 KM/611 Nm
Piękna !!!! naprawisz autko i będzie bajka bo w zasadzie ta naprawa to kosmetyka, auto od spodu jak nowe :cool2: :cool2:
-
e92 335i 2007 bi xenon dynamic
Jasne daj cynk jak będziesz po czy wszystko ok
-
e92 335i 2007 bi xenon dynamic
Za skrecanie soczewek odpowiadają moduły skrętu są pod lampami, ale jak robiłeś test i wszystko działa to pozostaje prawidłowo zakodowac :wink:
-
[EXX] Wymiana oleju i regeneracja mechatronika 6HP19Z
Fajny opis :cool2: , też za nie długo mnie to czeka....skrzynia chodzi perfekcyjnie ale profilaktycznie chcę wszystko ogarnąć żeby spać spokojnie Mam pytanko gdzie w inpie znaleźć adaptację do skrzyni...
-
e92 335i 2007 bi xenon dynamic
Najprawdopodobniej kwestia zakodowania....mogli poskładać auto i poprostu źle zakodowac
-
Problem ze składanymi lusterkami E65
Podepnij pod kompa sprawdź błędy....
-
ISTA - Instrukcja użytkowania
A gdzie można nabyć iste i jakie koszty + interfejs do tego....
-
Asystent swiateł drogowych
Istą to sprawdzisz....tak nic nie wymyślimy,możemy domniemywac jedynie
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Proszę bardzo, https://cargrade.eu/ Możesz się powołać na marudnego klienta z Wrocławia :norty: ciekawe czy pamięta :D Pozdro Oli Dziękuję :cool2: Oki powołam się... :mrgreen:
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Oli mogę prosić o namiary na polski emulator....bylbym wdzięczny :wink:
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
Panowie czy ten emulator będzie ok do e91 http://www.bimmerretrofit.com/store/index.php?route=product/product&path=78_85_86&product_id=112 Miałem ten rumuński https://goo.gl/images/jQc6VR padł prawdopodobnie i chcę teraz założyć coś naprawdę dobrego jakościowo
-
Felgi 20 - czy to oryginał BMW ?
:cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Git majonez....jak zawsze konkret :cool2:
-
Felgi 20 - czy to oryginał BMW ?
Masz rację , ale jakoś nie mam przekonania do tych azjatyckich produktów....co do 230tek pekaly faktycznie ale tylko na run flat tak samo 225 ,przerabiałem temat
-
Felgi 20 - czy to oryginał BMW ?
Masakra :duh: , za chwilkę BMW przeniesie tam całe linie produkcyjne....jesli juz tak nie jest. Na tym zdjęciu to 20 cali ??