Skocz do zawartości

puzonn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puzonn

  1. puzonn odpowiedział(a) na waco_o2 temat w E46
    mial, od pewnego roku i miesiaca weszlo dsc do konca produkcji e46 Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  2. puzonn odpowiedział(a) na styling79 temat w E46
    z m3 e46, spasowanie z reszta nadwozia slabe Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  3. jesli auto przy pierwszym odpaleniu tylko po nocy puszcza delikatny dymek przy niskich temp to nie ma powodów do obaw gorzej jesli puszcza takiego bąka jak jest cieplo czy na ciepłym silniku
  4. mozesz Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  5. puzonn odpowiedział(a) na maciej1973 temat w E46
    mozna, bedzie blad i dluzsze nagrzewanie motoru, wieksze spalanie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  6. puzonn odpowiedział(a) na nicematii temat w E46
    nie na 4ech tylko 6sciu i nie powiedzial zlego slowa na tego diesla, jesli juz cos mowil to chwalil linku nie ogarne teraz bo na tel. pisze jakos ostatnio w tv powtorka tego odcinka byla Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  7. puzonn odpowiedział(a) na nicematii temat w E46
    raczej dojechał do mety i popłakał się ze szczęscia wychwalając e46 330d !! :nienie:
  8. puzonn odpowiedział(a) na nicematii temat w E46
    od kiedy diesel jest szlachetny ?
  9. puzonn odpowiedział(a) na nicematii temat w E46
    na stacjach benzynowych juz tak nie cwaniakuja ;) ewentualnie do zasilania kuchenek domowych
  10. puzonn odpowiedział(a) na nicematii temat w E46
    ja przeskoczylem z benzyny na diesla to na poczatku nie wiedzialem co sie dzieje, kilometry leca a paliwa nie ubywa.... dokladnie polowe mniejsze spalanie w trasie i miescie, 5-6l i 7-8miasto marki zmieniac nie chcialem a na paliwo pracowac nie bede, codziennie min 100km robie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  11. od kiedy trzeba klemy odpinac do resetowania spalania ? :) czlowiek uczy sie cale zycie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  12. puzonn odpowiedział(a) na nicematii temat w E46
    benzyna w bmw tylko od 2litrow w gore, spalanie niewiele wieksze a mocy szybko bedzie brakowac na pierwsze bmw 150kuni moze wystarczy, jesli kupisz dobry egz. to o audi szybko zapomnisz, warunek trafic na dobry egz. pamietaj ze m pak to nie tylko przedni zderzak ale tez inny zawias i wiele innych elementow na allegro pelno jest pseudo m pakietow ale to pewnie sam juz rozgryzles powodzenia Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  13. puzonn odpowiedział(a) na bezel141 temat w E46
    oddaj i kup ory za 140zl w aso bmw Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  14. skrzynia 6b przy 100km/h na 5biegu 2tys obr Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  15. jak dobrze pamietam to jest przykrecony do kolektora wiec bez sciagania bedzie to nielada wyczyn :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  16. kwestia jak to dziala byla juz wiele razy poruszana i jest tak jak napisalem znajdz odpowiednie tematy ale uwazaj bo wielu asow pisalo swoje "wydaje mi sie" nie majac 320d z zaluzja. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  17. otwiera sie kilka sekund po zgaszeniu silnika niezaleznie czy zimny/cieply reszta tak jak opisales Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  18. puzonn odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    przyciskiem, pozatym zawsze mozna wyjac z uchwytu i schowac Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  19. puzonn odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    np. przy lusterku wedlug mnie lepiej cb Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  20. tak szybko kilometry lecą że chłopaki nie nadążają z korektą :lol:
  21. dokladnie, brat e36 coupe z 96roku za 9kola sprzedal ostatnio a tutaj taki rodzynek :) chlopaki masowo przeskakuja na e46 i takich rodzynkow bedzie wiecej xD Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  22. doskonale Ciebie rozumiem i zgadzam sie, tyle ze ja napisalem z ironia ze sie czepiasz :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  23. puzonn odpowiedział(a) na miki2355 temat w E46
    jesli spaliny to masz nieszczelnosc pod maska, moze na laczeniu egra.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  24. chlopak przesiada sie z e36 czego sie czepiasz to sa zadbane egz :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  25. puzonn odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    a to jest czysta, zero sadzy itp Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.