Treść opublikowana przez puzonn
-
pytanie do posiadaczy 325Xi
mial, od pewnego roku i miesiaca weszlo dsc do konca produkcji e46 Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
CZy to orginał
z m3 e46, spasowanie z reszta nadwozia slabe Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Po odpaleniu E46 320d (2003r) puszcza przez chwile niebieski
jesli auto przy pierwszym odpaleniu tylko po nocy puszcza delikatny dymek przy niskich temp to nie ma powodów do obaw gorzej jesli puszcza takiego bąka jak jest cieplo czy na ciepłym silniku
-
jazda bez podgrzewacza 320d 2003
mozesz Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
mozna, bedzie blad i dluzsze nagrzewanie motoru, wieksze spalanie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
przesiadka z audi do bmw.
nie na 4ech tylko 6sciu i nie powiedzial zlego slowa na tego diesla, jesli juz cos mowil to chwalil linku nie ogarne teraz bo na tel. pisze jakos ostatnio w tv powtorka tego odcinka byla Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
przesiadka z audi do bmw.
raczej dojechał do mety i popłakał się ze szczęscia wychwalając e46 330d !! :nienie:
-
przesiadka z audi do bmw.
od kiedy diesel jest szlachetny ?
-
przesiadka z audi do bmw.
na stacjach benzynowych juz tak nie cwaniakuja ;) ewentualnie do zasilania kuchenek domowych
-
przesiadka z audi do bmw.
ja przeskoczylem z benzyny na diesla to na poczatku nie wiedzialem co sie dzieje, kilometry leca a paliwa nie ubywa.... dokladnie polowe mniejsze spalanie w trasie i miescie, 5-6l i 7-8miasto marki zmieniac nie chcialem a na paliwo pracowac nie bede, codziennie min 100km robie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Duże wskazania spalania na postoju 330d E46
od kiedy trzeba klemy odpinac do resetowania spalania ? :) czlowiek uczy sie cale zycie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
przesiadka z audi do bmw.
benzyna w bmw tylko od 2litrow w gore, spalanie niewiele wieksze a mocy szybko bedzie brakowac na pierwsze bmw 150kuni moze wystarczy, jesli kupisz dobry egz. to o audi szybko zapomnisz, warunek trafic na dobry egz. pamietaj ze m pak to nie tylko przedni zderzak ale tez inny zawias i wiele innych elementow na allegro pelno jest pseudo m pakietow ale to pewnie sam juz rozgryzles powodzenia Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d - TERMOSTAT
oddaj i kup ory za 140zl w aso bmw Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Zegary od 320d pasuja do 330d? jaka predkos przy2.5 tyś.
skrzynia 6b przy 100km/h na 5biegu 2tys obr Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d lift żaluzja chłodnicy, kiedy otwarta, kiedy zamknięta?
jak dobrze pamietam to jest przykrecony do kolektora wiec bez sciagania bedzie to nielada wyczyn :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d lift żaluzja chłodnicy, kiedy otwarta, kiedy zamknięta?
kwestia jak to dziala byla juz wiele razy poruszana i jest tak jak napisalem znajdz odpowiednie tematy ale uwazaj bo wielu asow pisalo swoje "wydaje mi sie" nie majac 320d z zaluzja. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d lift żaluzja chłodnicy, kiedy otwarta, kiedy zamknięta?
otwiera sie kilka sekund po zgaszeniu silnika niezaleznie czy zimny/cieply reszta tak jak opisales Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Antyradar
przyciskiem, pozatym zawsze mozna wyjac z uchwytu i schowac Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Antyradar
np. przy lusterku wedlug mnie lepiej cb Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
tak szybko kilometry lecą że chłopaki nie nadążają z korektą :lol:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
dokladnie, brat e36 coupe z 96roku za 9kola sprzedal ostatnio a tutaj taki rodzynek :) chlopaki masowo przeskakuja na e46 i takich rodzynkow bedzie wiecej xD Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
doskonale Ciebie rozumiem i zgadzam sie, tyle ze ja napisalem z ironia ze sie czepiasz :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
DYM, SPALINY Z WĘTYLACJI?
jesli spaliny to masz nieszczelnosc pod maska, moze na laczeniu egra.... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
chlopak przesiada sie z e36 czego sie czepiasz to sa zadbane egz :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
bmw 320 D wydech
a to jest czysta, zero sadzy itp Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2