Treść opublikowana przez puzonn
-
320d bardzo wolne nagrzewanie
zgadza sie, ta tolerancja przyjęta przez bmw jest mylna dla większości posiadaczy, nie ma co ukrywać 90% włascicieli pewnie mysli ze pion to zawsze 90 stopni hehe a pion to 74 jak i 100 stopni :duh: bez podgrzewacza przy sprawnych termostatach bez problemu powinienes osiagać 88 po max 10km niezaleznie od stylu jazdy....
-
E46 325i M54B25 Podczas 'muskania gazu' dławi się
a mówia ze to diesle są takie drogie w utrzymaniu :roll: oczywiscie mozna kupic używany zawór ale jak to z używkami, jak trafisz sprawną/dobrą to pojeździsz.... jak nie to oszczędny płaci dwa razy, cięzki wybór
-
Brak mocy. Wycięcie katalizatora BMW e46 318D 2002 rok
a kiedy chciałes aby sie otwierał egr ? jak przyspieszasz ? :duh:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
nie zrozumielismy sie ;) z tym temostatem to podałem przykład, zamiast termostatu moglem napisać wycieraczki gumowe ;p, pytasz gdzie takie wały sprzedają, odpowiadam wszędzie - zamawiasz w obojętnie jakim sklepie, wiadomo ze sklep tego sam nie wyprodukuje, tylko bedzie to towar z ASO, role gra tylko cena ;) kto da większy rabat, ma lepsze układy z aso itp ciekawe ile za taki wał trzeba zabulić na czescidobmw.pl
-
320d bardzo wolne nagrzewanie
no to fajnie, autko bedzie lepiej zyło i mniej paliło a Tobie bedzie ciepło ;) jak robimy auto dla siebie to polecam zmienic oba termostaty i problem z głowy
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
teoretycznie wszędzie ;) kwestia ceny i rabatów jakie mozna uzyskac od danego sprzedawcyzasada taka sama jak np zamowienie na termostat z ASO, tyle ze 10 razy droższa :cool2:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Grubo ;) Domyślam sie że sporo kosztował, jesli to nie tajemnica to napisz Ile po rabacie i gdzie brałeś ? Obecny mocno bił ze zdecydowałeś sie wymienić ? Napisz coś więcej :D
-
Gdzie kupie nerke?
200zł za ori nerki sztuk2 to dobra cena staszku gdybyś stał obok pogłaskałbym Cie po główce :cool2: dobry chłopczyk
-
320d Jak skasować błąd poduszki.
Inpa powinna skasowac, jesli nie to dis zacznij od kompa, byc moze nie ma powodu do paniki ;)
-
Co sądzicie o tym interfejsie?
sądzimy ze ten kawałek szmelcu nie był wart zakładania nowego tematu na forum oraz liczymy ze mod/admin szybko usunie ten temat natomiast nadzieje mamy ze znajdziesz odpowiedni dział i uzyskasz osąd przewodu przed zamknięciem lokali wyburczysz
-
320d m47n szum od ręcznego..
koniecznie ostudzić wiadrem wody hehe
-
320d m47n szum od ręcznego..
a pomyśl logicznie co możesz zrobic ? skoro wydumałeś ze dzwiek jest od ręcznego to go przypiłuj trochę ;p moze uleczy
-
320d m47n szum od ręcznego..
Zaciagnij reczny na kilka kilometrow Ale najlepiej to zacznij nabijac kilometry bo od stania przybywa wiecej problemow ehehe
-
BMW e46 330Ci FL - po Pogórzu Karpackim
jesli obecne felgi to wersja zimowa to spoko :cool2: jesli bbs to ten pierwszy wzór który pokazałeś, bedzie pasować :)
-
BMW e46 330Ci FL - po Pogórzu Karpackim
witaj, fajna sztuka, srodek bajka, dbaj o skóre ;) bogate wyp :cool2: ostatnia fotka dobra polerka + woski, lustro konkret, super ! ale... - pomysl nad felgami m pakietowymi, 17stki czy 18stki , obecne - na zime albo pod młotek, nie pasują do tego auta - koniecznie utnij tej kozie nogi aby stała jak stać powinna beta w mpaku, niestety ale ten przód w gorze psuje mocno wizerunek do ideału mało brakuje więc do roboty, bezawaryjności zyczę kusi mnie swoją pokazać hmmm :norty: jak pisałeś, takie e46 to gatunek na wymarciu
-
bmw e46 n46 vmax
jutro bede wyprzedzał 17 tirów ciągiem z gazem w podłodze oczywiscie o ile warunki pozwolą* *na niemieckiej autostradzie "off kors"
-
bmw e46 n46 vmax
czekamy z niecierpliwością jest to tak interesujące jak zeszłoroczny śnieg :cool2: dajesz malina....
-
Problemy z automatyczną skrzynią GM E46 330d
chłopie zepnij sobie jaja, na początek gumką recepturką, wrzuć ten bełkot w worda, popraw błędy to ludzie pomogą, proste....
-
E46 330Ci weekendowy potworek
....jak cyrk na kółkach
-
regeneracja ksenonów w e46
prawdopodobne odbłysniki są juz wypalone, zamiast renegerowac (odradzam) lepiej poszukać nowych, było wiele razy opisywane, na odpalonym xenonie mozna zobaczyć stan odbłyśnika patrząc pod odpowiednim kątem
-
E46 330Ci Topasblau Eibach Sportline 18"
te "bogacze" fajne maja miny jak ich biedak łyka nie przekraczając 3tys obr hehe
-
E46 330Ci weekendowy potworek
trzeba wyjac lampe, zdjąc klosz i bedziesz mial dostep do tych podwójnych ringów co do ringow jako dzienne to sliski temat, ale jesli juz to SDM, ja bym jednak nie ryzykował, ostatnio spora nagonka na bi em wi ;)
-
Gumy wycieraczek z ASO
jesli chodzi o gumy z aso to ponoc te są dobrej jakości i o tych pisałem 61610037009 co do cen i jakosci to zgadzam sie, nie za wszystko z aso warto przepłacać
-
Problem z PDC, stały dźwięk, nie działają 2 czujniki.
eh lenistwo szukaj na necie jak je wyjąc, nie jestes pierwszy ktory ma je zepsute na realoem sprawdz numer czujnika który idzie do Twojego auta +numer z przedliftów (watpie aby pasował), z polifta do polifta pewnie pasuje do wszystkich wersji nadwozia ale to sobie ustalisz sam na wspomnianym wczesniej portalu, nie rób z siebie sieroty co do szurania to auto w gore i kręc kołem, jesli szura mocniej niz w pozostałych to pewnie ręczny (o ile będzie to tylne koło), jesli przednie to zobacz czy tłoczek odbija, czy tarcza luzno chodzi, po jezdzie czy tarcza/felga nie jest wyraznie cieplejsza od pozostałych itp jeszcze nikt przyczyny szurania na odległość na zdiagnozował.... check gasnie po odpaleniu jak dobrze pamietam, skoro gasnie to ok, bez paniki :D generalnie to wszystko juz było wielokrotnie opisywane i zacznij szukać
-
Gumy wycieraczek z ASO
w aso po 60zł ? a te po 10zł to z papieru ? z tego co wiem to w aso ponad 100zł komplet płaskich na przód