Treść opublikowana przez puzonn
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
nie chce mi sie isc na naklejke patrzec ale tam chyba jest ze na tyl ma byc wieksze, pewny nie jestem ja mam 2.4/2.5 w setupie zimowym i nic mi nie lata ;)
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
cisnienie 2.2 to kpina, min 2.4przod/2.5tyl ewentualnie 2.4/2.6
-
podwyższenie e46
której częsci nie zrozumiałes ? kij z tym, prościej napiszekupiłes chłopie bmw, nie fiata punto a bmw, nie stać Cie na jego prawidłową eksploatacje, moze przy kupnie nie domyśliłeś się ze to nie tylko paliwo i choinka zapachowa na lusterko, trzeba zrobić zawias to zrób to zgodnie ze sztuką, to nie bedzie kosztować tyle co w fiacie punto, kupiłes bmw.... głeboko w du pie mam czy zapracowałeś na auto czy nie, odnosze sie do tego co piszesz, a piszesz o druciarstwie, nie ty pierwszy, takich jak ty bedzie więcej, ceny spadają, dzieci nie mające na utrzymanie śliniąc sie do starych mogą dostać na dojechane e46 a te będzie przechodzić prawdziwe lekcje druciarstwa....
-
[E46] 330d Światła xenonowe
@rafi363, nikogo nie oszukuje a opieram sie na tym co widze a widzę tych aut duzo bo mam taką okazje z racji pracy jaką wykonuje, nie jednym nowszym padłem jeździłem w nocy, duzo nie duzo ale swoje mogę zobaczyć, nie pisałem tego dla zasady - bo e46 ma byc najlepsze.... jesli nie wierzysz to zapraszam do mnie na jazde testową i zobaczysz jak ładnie swieca xenony w e46, długich nie trzeba.... postaram sie jakos uwiecznić ale będzie cięzko z racji braku profesjonalnego sprzętu, tel przy sztucznym swietle głupieje, przynajmniej mój, no nic coś sie pomyśli @sampras nie wiem na ile "dobrze" sprawdziłes ale na odpalonym xenonie jak najbardziej mozna zajrzeć i zobaczyć część wypalonego odbłysnika
-
podwyższenie e46
oooo młodzi gniewni ujeżdżają juz e46 ;) zaczyna sie, mozna będzie pomału jakiś ranking druciarstwa robić narazie plasujesz sie wysoko kolego !
-
[E46] 330d Światła xenonowe
tego nie stwierdzimy bo na aukcji sa zdj z katalogu, podrobke rozpozna sie tylko po szczegolach, przed kupne na allegro nie do ustalnia.... zastanawia mnie po co przeplacac za jakiś wynalazek 4350K, jak mozna (uparłes sie na osramy ok) miec osramy 4300k 66240 za około 150zł sztuka napisze jeszcze raz, masz na 99% wypalone odblysniki i nawet jakbys wstawił zarniki ultra hiper swietne za gruby hajs to tematu wypalonego odbłyśnika nie przeskoczysz daj Boze abys mial odblysniki w stanie idealnym ale nie oszukujmy sie :wink: co do mocnego bialego swiatla którego tak pragniesz jak najbardziej do uzyskania w e46, baa e46 ma swietne bixenony ale podstawa to sprawny osprzet, nie mowie tylko o zarniku i odblysniku ale o całosci, czysta soczewka, przetwornica, zaplonnik, szkło itp i cała reszta, mało tego, nasze swiatełka swiecą lepiej niz w tych nowych wynalazkach !
-
e46 320d M47 kłęby białego dymu po odpaleniu
nagrywaj dobrze te filmy, przy pierwszym musiałem monitor trzymać do góry nogami :norty: te diesle tak dymia po nocy jak mało jezdzic, po miescie itp ja bym obserwował poziom plynu i narazie nie wpadał w panike :cool2:
-
e46 2.0d 136 hp dużo pali
Liczone z dystrybutora oczywiscie ? Zima wiecej spali, zakladam ze jestes tego swiadomy Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
320d 2004r parowanie lamp Xenon
Twoje auto to razem z Toba jedna wielka rzezba:D Takich rzezb jest wiecej, okazje z allegro :-)
-
e46 2.0d 136 hp dużo pali
Zobacz temp w tescie 7.0 zimny diesel wiecej pali
-
[E46] 330d Światła xenonowe
nie ma co dumać, staszek ma racje odblysniki do sprawdzenia i wymiany jesli wypalone, temat znany nie tylko w e46 ale w większosći wiekowych aut z xenonem, najbardziej daje w kosc wlascicielom avensisów co do zarnikow to kupujesz ori philipsy 4300k jesli chcesz widziec cos w nocy, kazda inna wartosc dobra jest pod remize, nie firmy krzak ale oryignaly philipsa jesli nie wiesz gdzie kupic to mam zaufanego sprzedawce gdzie nie uswiadczysz podrób, ale cena nie bedzie allegrową heheheheheeh
-
320d wydech i radio
przy 2.0 w m paku masz pojedyncze wyciecie ale jest linia w dokładce jak ciąć na dwururkę, zanim coś bedziesz wycinał dobrze wykonaj pomiary itp ;) koniecznie daj zdj jak wyszlo :cool2:
-
[e46] 320d chip - różne błędy w różnych programach - diagnoz
po screenach to widze ze korekcje wtryskow sprawdzałes zaraz po odpaleniu po nocy, korekcje sprawdza sie na cieplym, na zimnym tez cos tam mowia ale rozgrzej dobrze motor do 90 stopni i zrob te same screeny, wrzuc na forum, będziemy dumać, pozdr.
-
E46 OBC sie resetuje
jakie to forum ? onetu ?
-
E46 OBC sie resetuje
Tak to dziala, nic nie poradzisz
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
.... nie mowiac o prowadzeniu (bezpieczeństwie) na letnich szerokich gumach prowadzi sie jak bmw na baloniastych zimowych a profil 55/205/16cali jezdzi sie duzo mniej pewniej
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
bmw zawsze bedzie twarde, nawet na baloniastych oponach jeśli szukasz na siłe kompromisu to trzeba bylo kupic mercedesa...
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
jesli masz watpliwosci co do filtra to kup nowy, najlepiej to wlej normalny olej i zmien filtr ale widac oszczedzasz juz na starcie, będziesz płacić dwa razy, jak stasiu i jego pochodne
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
ale bocian ;p kle kle ładnie chodzi :cool2:
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
to trzeba samochod w gore podnosic aby filtr zobaczyc ? wątpliwe ze ustalisz jaki masz filtr ale zycze powodzenia :norty:
-
falowanie obrotów w e46 2.0d na zimnym
Chlopie zacznij szukac, nie sciemniaj ze nikt nie pisal co to jest itp
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
co do plukanki to nie polecam ale teorie są rozne filtr ok ale olej to zalej lepszy i napewno nie 10w40 !! tylko najlepiej 5w30 mobila odradzam, castrola tez, napewno olej kupić musisz z pewnej ręki, np na czescidobmw
-
e46 330D M57N - słabe ciśnienie w kolektorze od dołu
znaczy ktos to zdemontował w całosci po wyjeciu klapek, ale stasiu nie oznacza to ze kazdy ma tam wkręcać wkręty :nienie: nie jest to konieczne, mozna zaostawic caly osprzęt a jedynie wyjąc klapki, wkręcić zaślepki, wówczas gruszka bedzie sobie chodzić wedle uznania ;) a ten słynny Mirek handlarz przedsiebiorca co serwisował twoją srebną strzałe stasiu zanim ją kupiłeś oczywiście :norty: , opchnął gruszkę aby mieć na plaka ;)
-
Brak mocy. Wycięcie katalizatora BMW e46 318D 2002 rok
stasiu ale komu te bzdury powtarzasz ? do dzisiaj nie rozumiesz zasady działania egr egr na wolnych pracuje cały czas, po dodaniu gazu, lekkim przyspieszaniu(przy małych obrotach i naprawde delikatnym muskaniu gazu) potrafi dopuszczać spaliny ale przy normlnym/mocniejszym przyspieszaniu zawsze sie zamyka
-
e46 330D M57N - słabe ciśnienie w kolektorze od dołu
ale w jakim celu ma odlaczyc wężyk z gruszki ? obecnie komp steruje sobie gruszką która niczym nie rusza (wczesniej ruszała klapkami) więc to bez znaczenia, czy masz podłączone podciśnienie czy nie