Treść opublikowana przez puzonn
-
E46 320Ci Cosmosschwarz
odrazu widać ze swoje chłopaki :wink: odważny kolor na 1er, mimo wszystko jej uroda jest dyskusyjna
-
Re: Wostok - BMW E46 Coupe 318CI Topasblau - update III 2016
ah ten kolor :modlitwa: ramke bym zostawił jak jest
-
Niemiecka kochanka - e46 318ci coupe
fajna seria, plus za kubelkowe fotele aktualne felgi srednio pasują ale to zmieniasz na 18stki więc bardzo dobrze, czekamy na foto ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
po 1 nastaw sie nie na 267 a 367kkm realnego przebiegu, aktualnie 2003/4 roczniki wchodzą w rejony 250-300 tys i dużo więcej, poprzegladaj mobile.de, zobacz ceny egz z przelotem 250tys z 2001r, ich ilość oraz cene, pamietaj ze niemiec tez kreci liczniki co bylo juz nie raz opisane na forum po 2 poczytaj o automatach o ich usterkach, kosztach ewentualnych napraw czy regeneracji po 3 zastanow sie czy potrzebujesz 4x4, to wcale nie jest tanie w utrzymaniu jak zacznie sie sypać a z tytanu nie jest więc zacznie ososbiscie nigdy 4x4 w bmw do 300koni, nigdy automatu, byc moze za duzo juz widziałem, panie to drga, to szarpie, to coś tam wibruje, buczy, to konwenter.... to worek $ za pasem ale sprawny automat to radość jazdy i wygoda, szczegolnie w miastach korkujacych się (okupiona duzo wyzszym spalaniem w generacji e46) ale to pewnie wiesz
-
318d buczenie
nie chodzi o jakies szpanowanie, nie zrozumielismy się, zastanawiam sie jak mozliwe jest utrzymanie tego wydechu bez wieszaków, przeciez opieranie sie tylko na metalowym uchwycie przy skrzyni biegów i ewentualnie 2 belkach (ktorych zadaniem nie jest trzymanie wydechu) to jakiś absurd :shock: i ze zwyklej ciekawosci zapytam na czym trzyma sie tylny tłumk ? ostatnia puszka, moze jakies zdj zrobisz ?
-
318d buczenie
chyba sobie jaja robiszjesli nie masz wieszaków gumowych (czyli są urwane lub z innych przyczyn ich nie ma :shock: ) to wydech lezy na 2 poprzeczkach metalowych których zadaniem jest usztywnić budę (przy okajzi podtrzymywać osłony termiczne) ale napewno nie trzymać wydechu hehehe a taki stan musi powodować drgania jak w ursusie a nie bmw dobry szczepan widze... ale nic straconego, wpisz sobie wieszak wydechu bmw i popatrz jak wygladaja i gdzie ich szukać jak dostała dobrego strzała w dupe to wieszak tylny sprasowało a srodkowy pewnie przeuneło pod fotel kierowcy, to zrobili hybrydę
-
318d buczenie
@Bartman83 nie ma mozliwosci aby wisial tylko na śrubach masz przecież 2 wieszaki gumowe :roll: :roll:
-
E46 330d 184km - dusi się / szarpie - brak mocy
nikt nie chce abys jechał do mechanika, spokojnie tam w ostatecznosci to co napisałem masz zrobic ty sam ale jesli chcesz bawic sie w zgaduj zgadule to sprawdz całe sterowanie turbo, od przewodowó po zaworek, gruszke, sztange pozniej ustal czy nie ma nigdzie nieszczelnosci(weze, IC, kolektor, czujnik cisnienia), odepnij wtyczke od przeplywki, zobacz czy jest roznica, odlacz egr, wyczysc egr, ponownie sprawdz i tak mozna bez konca nie prosciej miec bledy, wskazania i dopiero analizować ? jesli jestes z tych co mysla ze znajdą rozwiazanie bez kompa to moze i znajda... kto ich tam wie ale wcześniej powinni znaleźć worek $$
-
E46 330d 184km - dusi się / szarpie - brak mocy
proponuje zakonczyc amatorke i podpiac auto pod kompa z inpa zrobic logi, zgrac bledy itp co mamy z obrotomierza wywróżyć ? do tej pory wróżyliśmy z fusów, chyba ze ktoś potrafi z obrotomierza to sorry
-
BMW e46 320d prawidłowy poziom płynu chłodniczego
nadmierne ciśnienie w układzie które wydmuchuje uszczelki silnika az wkoncu znajduje najsłabszy punkt którym upuszcza plyn (i tym samym ciśnienie schodzi)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
to auto nie posiada ani jednego elementu z m pakietu dywaniki są z bazaru, fabryka nigdy takiej wiochy nie odwaliła
-
320d m47n drgania kierownicy od 100km/ w górę
Stasiu trzymaj sie zasady raz a dobrze i oszczedny placi dwa razy Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
E46 zmiana zderzaka na m pakiet !
zdradzasz nam jakies tajemnice ? bo nie rozumiem co miała wnosić Twoja wypowiedz m pakiet to sie poznaje po wszystkim, łącznie z połyskiem na trójkątach lusterka czy innych duperelach o których lepiacze allegrowych m pakietów nawet nie słyszeli a zwykłe wersje tego nie miały jak jest m pakiet to jest w 100%, jak go nie ma to nie ma, nie ma stanów pośrednich.... znaczy się są, całe allegro do wyboru do koloru (do moderatora) celowo cytuje wypowiedz aby uniknąc późniejszej edycji, nie takich asów tutaj przerabialiśmy
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
to auto nie miało fabrycznie m pakietu, srodek to zwykła wersja ze zmienioną kierą mozliwe ze dostało dobrego dzwona z kazdej strony i była okazja zmienić zderzaki, kierownice i przełozyć go z anglika bedzie vin to będzie kabaret ;)
-
E46 zmiana zderzaka na m pakiet !
@carl0s trudno sie nie zgodzic hehe :cool2: najwieksza wies i szczyt lepiarstwa to zwykle e46 z przednim zderzakiem m pakiet, wygląda to przekomicznie co lepsze frajerstwo nawet nie kupi wlotów czy halogenów, lepią na sztuke oby byl jak by nie inaczej -> m pakiet ehehehe jak juz wkładać do całość, ewentualnie podzielić na zewn i wewn m pakiet i zrobic jedno dobrze ale w całości tak jak przewidziało to bmw przedni zderzak to jeden z bardzo wielu m pakietowych elementów o czym 99% lepiących zapomina :duh:
-
320d m47n drgania kierownicy od 100km/ w górę
zobacz instrukcje jak sie tym posługiwać a moze masz takie bicie ze przekracza skale i stad wskazówka robi obrót ;)
-
e46 diesel, czyszenie wtryskiwaczy techron d od texaco
nie wiem jak to liczysz ale pamietaj ze suma korekt ma rownac sie 0
-
nowe świece i nie pali 318d
to kup interfejs i sam sobie podłącz
-
Bmw e46 320d 2002r 150KM Dym po włączeniu podgrzewacza
spr napiecie podczas pracy podgrzewacza w tescie 9.0 gdy nie pracuje tez sprawdz czy jest 14.4/14.5V
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
to ze xenon jest na soczewce a zwykle na halogenie a w tym przypadku auto mialo zmienione lampy i w przyszlosci moga byc problemy u diagnosty, policji a czego nikomu nie życzę nawet po wypadku znajomy w pzu miał szkolenie ze podczas kolizji czy wypadku ma szczególna uwage zwracac na ogumienie (stan) oraz oswietlenie, jesli auto mialo chinski xenon albo np xenon dokladany bez poziomowania i sprysków to piszą odpowiednie kwity, rzeczoznawca wie co robić i nawet jak to Tobie mieli wypłacić kase z ubezpieczenia, odwrócą wszystko i zapłacisz z własnej kieszeni i tak na dobrą sprawę moze i dobrze że tak jest bo jak widze zenony lub modyfikacje lamp to az sie nóż otwiera... :duh:
-
BMW E46 325Ci Cabrio 2001r
wyszło :cool2: pozostaje powtórzyć bardzo ładne cabrio :wink:
-
320d m47n odma ori vs vaico vs febi
ale masz sytuacje ze raz po nocy masz max a po następnej nocy min ? bo jesli po nocy masz max a po przejechaniu sie min to zupelnie normalne, wkoncu olej nie splywa w ciagu minuty do miski
-
320d m47n odma ori vs vaico vs febi
pytanie tylko po co rozbierałes ta odme i to po 30tys km... ja bym nie wymieniał tylko jezdził i ewentualnie obserwował czy wszystko z nią okej
-
błąd poduszek (kurtyn)
bledy oznaczaja brak spelnionych obwodów do danych poduszek napewno dzwona nie było ? czujnik crash data jest dziewiczy ? mozna jeszcze przekodowac pustym plikiem
-
320d m47n odma ori vs vaico vs febi
to ile tych km zrobiles ze juz odme trzeba zmieniac ? przy malych przelotach to lepiej olej zmieniac co 10tys mx 12tys przyznaj sie ze ten szlaban na internet miałes ;)