Treść opublikowana przez hassassyn
-
BMW E91 2008 taka okazja, a może bubel. WBAVR31080A149310
hassassyn odpowiedział(a) na nozkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie przesadzaj, ze na telefonie widzisz malowany zderzak - bo wybacz ale jest to absolutnie niemożliwe. Nie twierdzę, ze widzę symptomy świadczące o tym, że zderzak był malowany. Nie widzę natomiast na lakierze odpryskow (łatwo je dostrzec na ciemnym aucie, gdyż material pod lakierem jest jasny), a wiem jak wyglądają w tych autach zderzaki po 100k kilometrow. Prosze więc czytać uważnie.
-
BMW E91 2008 taka okazja, a może bubel. WBAVR31080A149310
hassassyn odpowiedział(a) na nozkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam takie nagłośnienie w swoim i nie narzekam. Oglądam zdjecia tego auta na telefonie, ale po pierwszym zdjeciu widzę, ze przedni zderzak byl malowany. Za dużo e9x widziałem, żeby uwierzyć w lakier bez żadnych odpryskow.
-
Wybieram się do Niemiec po autko, proszę o wskazówki...
No to zwracam honor, widocznie Twoja praktyka nie popiera mojej teorii :roll:
-
e90 320d Klimatyzacja nietypowy problem
Też mi się tak wydaje. Mierzenie napięcia zmiennego (np. sinusoidalnego) zwykłym miernikiem nic nie da.
-
Wybieram się do Niemiec po autko, proszę o wskazówki...
@Mlodzik18 Rację masz połowiczną. O ile samochody poflotowe z DE są w bardzo dobrym stanie jeżeli chodzi o silnik, zawieszenie, itd (co wynika z tego, że są regularnie serwisowane w ASO), to wnętrze, tapicerka, plastiki i zewnątrz, lakier, felgi itp. często są nadmiernie zniszczone. No ale lepiej kupić zdrowe, bezwypadkowe auto, regularnie serwisowane i trochę podniszczone w środku, niż na odwrót. :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Kolego, to jak Ty jeździsz powyżej 1700 obr jak nie wiesz, że żeby nie spadło poniżej tego poziomu ze zmiany 1 na 2 musi być na 1 prawie 3000 obr? Coś kręcisz... Napisalem,ze staram sie trzymac tego zakresu obr a to roznica :wink: pozatym rozmowa byla o wyzszych biegach (5 i 6) i chyba niewidzisz problemu ciagniecia 5biegu do 3tys, zeby na 6 niespadly obroty poniez 1700 :lol: Przy jedynce widzę, przy wyższych biegach nie widzę, choć przy normalnej jeździe nie ciągnę do 3000 obr., żeby nie spadły.
-
Wybieram się do Niemiec po autko, proszę o wskazówki...
Ja miałem podobnie jak kupowałem auto :D Poza tym na koniec zrobiłem jeszcze przegląd przed-sprzedażowy w ASO.
-
Łańcuch rozrządu N47
Kolego, to jak Ty jeździsz powyżej 1700 obr jak nie wiesz, że żeby nie spadło poniżej tego poziomu ze zmiany 1 na 2 musi być na 1 prawie 3000 obr? Coś kręcisz...
-
Łańcuch rozrządu N47
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: w zasadzie tez trzymam się takich wartości :D Czyli co..ciągniecie na jedynce prawie do 3000 obr :duh: , żeby po zmianie nie spadło poniżej 1700?
-
Bmw e90 zamiana na opel insignia
Plastik :mrgreen:
-
Radio professional
1. A ja zawsze piszę i będę pisał, żeby sobie poszukać, bo o takie rzeczy pytać :duh: 2. Miliony tych samych bezużytecznych tematów wynikają przede wszystkim z ich zakładania, bo gdyby nawet nikt nie odpisał, to dalej będzie to milionowy bezużyteczny wątek. 3. Google radzi sobie bez problemu ze znalezieniem odpowiedzi. 4. W regulaminie jest napisane, żeby najpierw poszukać. viewtopic.php?f=92&t=112815 viewtopic.php?f=164&t=201864 viewtopic.php?f=70&t=151278 i wiele innych...
-
Bmw e90 zamiana na opel insignia
Kolego ja swoją serią robię setkę w 8 sek. :D
-
Radio professional
Kolego to jest podstawowa wiedz. Poszukaj trochę na forum zanim założysz kolejny temat o tym samym. :mad2:
-
dziwne zjawisko - uruchomiłem samochód po wyjęciu kluczyka
No właśnie była o tym mowa w innym wątku i padło kilka teorii, ale żadna nie została potwierdzona.
-
dziwne zjawisko - uruchomiłem samochód po wyjęciu kluczyka
Było już o tym. Po kilku sekundach po zgaszeniu silnika i wyjeciu kluczyka można odpalić samochód. Z tego co pamiętam, to musza być jeszcze zamknięte drzwi.
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Regulamin utrzymania porządku w mieście reguluje te kwestie. U mnie jest np. tak, że jeżeli nie ma zapewnionego odprowadzenia wody do kanalizacji, to nie można myć. Eko :duh:
-
cieknacy spryskiwacz na ksenonie?
Zależy o jakiej papce mówimy. Może być papka ryżowa, serowa itd. Ale to raczej w spożywczym, a nie w serwisie. :mad2:
-
E9X i inne - Wasze przebiegi w silnikach diesla 2.0 M47/N47
N47 2008 Kupiony z przebiegiem 127 kkm obecnie 147 kkm. Tylko oleje i filtry.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
To rzeczywiście co innego :mrgreen:
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
To fajnie.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Z tym "chlodzeniem" a raczej częściowym wyhamowaniem wirnika po dynamicznej jeździe bym nie przesadzal. Ostatnio jechalem A4 non stop 160 km/h przez jakieś 40 km i jak zjechalem na stacje i zatrzymalem sie (jakieś 1500 metrów - łączenie ze zjazdem - spokojnej jazdy) to system s&s od razu wyłączył silnik.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Ale śmietnik robicie z fajnego tematu. Jeżeli ktoś ma M47 i boli go to co pisze o nim kolega K8v8M, to może niech lepiej nie czyta?
-
[e91] drzacy lewarek
Ja używamy funkcji s&s i mi nie drży :mrgreen:
-
bmw e90 opony + bład
Kolego czytaj co masz na Idrive, jest tam napisane że trzeba 5 sekund przytrzymać.
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Podsumowując: M47 :nienie: :mad2: :duh: :cry2: N47 :evil: :twisted: :lol: :norty: Co tu więcej gadać...