Skocz do zawartości

rafi363

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi363

  1. rafi363 odpowiedział(a) na mateo5 temat w E46
    ja wymieniałem przednią z własnej głupoty... ale co do długości dowiesz się na reolem jakie gwinty długość itd, kupuj miedziane lepiej się modeluje.
  2. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    nie wiem jak Twoje ale moje są z żelaza jakiegoś pochromowanego albo ocynkowanego i auto zgnije wyląduje na złomie a te listwy będą jak nowe :P
  3. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    kup lepiej używane gdzieś ale ori będziesz na pewno bardziej zadowolony
  4. auto współpracuje z czujnikiem zmierzchu więc dzień = drl (oczywiście jak zakodowane) noc=xenon ,brak możliwości całkowitego wyłączenia
  5. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Boże widzisz a nie grzmisz.
  6. rafi363 odpowiedział(a) na ciapix temat w E46
    jak chcesz odpowiedź przetłumacz to na język polski bo niektórych pojęć nie da się zrozumieć, wiem ,że po wypadku, kolizji ma się nerwy i trzęsą się ręce itd ale żeby tak długo ;)
  7. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    ubytek resztek płyt ołowianych czyli ta cela jest zdrowsza jak ostatnie ,ori aku przez lato może przemordujesz ale na zime radze zmienić... ja próbowałem regenerować pomogło ale to kwestia czasu...
  8. rafi363 odpowiedział(a) na paweł1989 temat w E46
    odpowiedź odbiegająca od tematu koła przykręcić identycznie względem piasty robi się to kiedy koła są doważone wtedy zmiana o tzw jedną śrube czyni automatycznie koło nie wyważone
  9. rafi363 odpowiedział(a) na koszyk12344misiak temat w E46
    zastanów się jeszcze 10 000 razy czy jest to dobry pomysł bo budżet się skończy a zostaniesz z e46 z silnikiem od m3 w którym co kolwiek nie wytrzyma... lista jest naprawde długa a nikt nie powie Ci co jeszcze bo zawsze coś potem wyjdzie... i z awaryjnością tego auta też będzie różnie wpakujesz kupe kasy w auto którym będziesz się bał wyprzedzać na pełnej mocy czy coś nie strzeli..., zdjecydowanie lepiej sprzedać tego diselka a kupić normalne m3 :)
  10. a przeszkadza Ci to w czymś?
  11. rafi363 odpowiedział(a) na kone77mr temat w E46
    admin miał by już zablokować to IP pod warunkiem ,że jest stałe, przez takie posty już nie z taką radością ,chęcią i optymizmem loguje się ,pisze posty i odpisuje na nie kiedy mam coś do powiedzenia na tym forum, Staszek prosimy tylko nie uprzykrzaj życia innym, dziękujemy.
  12. rafi363 odpowiedział(a) na veni79 temat w E46
    poczytaj tematy o doważaniu kół mi to pomaga na bicie kierownicy(w czym klasyczne wyważanie nie do końca) a autko jeździ jak po stole po tym zabiegu...
  13. rafi363 odpowiedział(a) na Guciowski temat w E46
    :duh: brak słów...
  14. rafi363 odpowiedział(a) na Guciowski temat w E46
    wiesz co kolego ja mam te same lampy włącznie z nowymi odbłyśnikami i chyba zacznę robić to samo... bo to jest straszne zagrożenie na drogach i nie tylko w polsce...
  15. rafi363 odpowiedział(a) na Guciowski temat w E46
    mmmmmmm kupił e46 ,żeby jeździć po placu jakimś ,oślepną sąsiedzi , ale Ty mi powiesz ,że ten plac jest w lesie ehhh... pomyśl ,że kogoś oślepisz i ktoś wpadnie np. w drzewo i zabije siebie i np. swoich członków rodziny
  16. rafi363 odpowiedział(a) na Guciowski temat w E46
    Ja Ci nie odpowiem na te pytania bo już mnie oczy bolą jak Cie przypadkiem gdzieś bym spotkał takich rzeczy się nie robi!!! będziesz strasznie oślepiał innych po drugie jest to nielegalne i można stracić dowód a po trzecie jakbyś mnie oślepił i jakbym był pewien np. na parkingu ,że to Twoje auto ,roztrzaskałbym Ci te reflektory, a po czwarte zainwestuj w używane ori albo nowe jakieś z soczewką i tam wsadź hid-y ale to wdłg. mnie mija się z celem
  17. rafi363 odpowiedział(a) na 100mek temat w E46
    no kombinuj z każdą szczeliną spróbuj też dookoła szyby np pozaklejać taśmą...
  18. rafi363 odpowiedział(a) na 100mek temat w E46
    no u mnie pomiędzy plastykami a lampami są takie gumy naciągnięte na krawędź tej blendy tzn: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1979a9126890cfe3.html
  19. rafi363 odpowiedział(a) na 100mek temat w E46
    tak robiło takie wrażenie ,że ten szum był w tych okolicach musiał przechadzać przez komorę silnika i z powrotem z niej się wydostawać...
  20. rafi363 odpowiedział(a) na 100mek temat w E46
    wiesz gdzie są spryskiwacze do xenonów? w tej blendzie gdzie są zamontowane jest taka guma uszczelniająca połączenie między reflektorem a tą blendą ,u mnie była lekko odklejona i odgnieciona...
  21. rafi363 odpowiedział(a) na 100mek temat w E46
    kolego ja też myślałem ,że szum (już zlikwidowany) był z okolicy lusterka ,była to miesięczna walka już nie powiem nawet co robiłem i ile metrów taśmy zużyłem okazało się... uszczelka blendy pod lampą :D ta pi.... dawała taki efekt ,że okolice szumu była tak z lusterka może szyby a tu całkiem inna rzecz...
  22. rafi363 odpowiedział(a) na nolimit1996 temat w E46
    diagnoza komputerem
  23. rafi363 odpowiedział(a) na morarz temat w E46
    no skaj tak ale eko skóra jest... przemakalna ,ale znowu kiedy jest zakonserwowana eko czy prawdziwa tak nie przemoknie za skarby świata...
  24. rafi363 odpowiedział(a) na morarz temat w E46
    no chyba ,że w żadnym e 46 wdłg. Ciebie nie było skórzanej tapicerki to może i ta nie jest...
  25. rafi363 odpowiedział(a) na morarz temat w E46
    skaj :mad2: to kolego niestety jest skóra...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.