Skocz do zawartości

rafi363

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi363

  1. rafi363 opublikował(a) temat w E46
    Witam co dziwne mam ori amorki z przodu i jeden jest już mokry doszedłem jaki mam mieć po nr części tj http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6757043-amortyzator-przedni-lewy pytanie czy to jest standartowy amortyzator czy jakiś inny bo cena w aso jest przepiękna a szczególnie ,że przebywam za granicą to potrzebuje dokładnych info
  2. rafi363 odpowiedział(a) na bezel141 temat w E46
    ja tez mam po polsku i sensor desczu jest i osobno ale w niego nie moge wejsc a i jest sensor deszczu i zmierzchu razem to dziala daje inicjacje i nic... jak pokazywalo na 3 wykresach pelne wartosci tak pokazuje i na 1 pozycji sa czasowki
  3. rafi363 odpowiedział(a) na bezel141 temat w E46
    no nie hula... w analogowym tescie sa pelne wartosci, wie ktos jak to zrobic?
  4. rafi363 odpowiedział(a) na bezel141 temat w E46
    dolacze sie do pytania , a jak to zrobic w inpie ? przepraszam za pismo ale nie mam klawiatury polskiej
  5. rafi363 odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    to nic trudnego troche zdolności manualnych i zastąpisz mechaników ,którzy zrobią to na odpie.... , i zostanie jeszcze w kieszeni :)
  6. rafi363 odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    kolego pościągąj zaciski i spróbuj rozruszać ten ruchomy element zacisku tj. całe jarzmo ładnie posmaruj powymieniaj gumy no chyba ,że jest tak zapieczone ,że nie puśći ja miałem tak ,że 2 dni moczyło się w nafcie potem palnik i dopiero przy użyciu dużej siły puściło ,przeczyściłem posmarowałem + nowe tarcze i klocki i było miodzio do samego końca użytkowania byłego volvo :) , często się tak dzieje jak nikt na to nie zwraca uwagi, może być ,że masz jeden trzpień prowadzący zapieczony to będzie bardziej tarcze krzywić a dwa to już krzywi tarcze i potrafi bić niemiłosierni i to nie za każdym razem, ja obstawiam te jarzma...
  7. rafi363 odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    jazma masz kolego zapieczone mialem tak w poprzednim aucie ale nic nie bilo tylko tarcze pokrzywilo ,napewno klocki nie wystarcza, sprobuj je rozruszac jezeli sie nie da to masz problem raczej cale zaciski chociaz na 100% nie wiem bo sie nie przgladalem jak sa zrobione, doprowadz to do porzadku bo Ci moze strasznej biedy narobic, nastaw sie jeszcze ,ze tarcze bedziesz musial zmienic, przepraszam za pismo ale klawiatura slowacka :wink:
  8. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    no wymieniałem go tak ,że był odpinany.
  9. rafi363 opublikował(a) temat w E46
    co to za błąd? czy miał ktoś coś takiego ? http://imageshack.us/photo/my-images/843/beztytuurbr.png/
  10. ate były na pierwszy montaż przynajmniej w poliftowych dwulitrówkach, ja założyłem ate power disc i klocki ate ceramic jest czysto nie ma ani pyłka ,hamują cicho i skutecznie, ale mikody też moge polecić miałem w poprzednim aucie i naprawde byłem zadowolony
  11. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    no być może koniec tematu gdzie taniej i lepiej każdy ma swoje poglądy itd ,które trzeba w jakimś sensie akceptować :), a temat można zamknąć bo xenon już doprowadzony do stanu i świecenia faaabrycznego a może nawet lepszego bo odbłyśniki metalowe :) pozdrawiam wszystkich fanów wspaniałej marki :)
  12. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    ja nie mówie ,że są podrobione lecz ta cena jest aż za bardzo niska ,popatrz nawet na ebayu ,w niemczech nie ma takiej nawałnicy podróbek i philips kosztuje 50-90 euro, zdażają się tańsze ale już budzą wieksze podejrzenia ,nie maja opakowań itd...
  13. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    bardzo dziwnie bo w ic właśnie kupiłem głowny termostat ori bmw made in austria za 150 zł i egru też bmw i też made in austria za 136 zł :)
  14. daj znać kolego jak po regeneracji... ja jestem już po zabiegu oczywiście wszystko na duży +
  15. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    no i nawet żeby sprzedawca miał dobre wtyki w hurtowniach to musi sprzedać minimum za 160 zł ,żeby te 10 zł zarobić a w praktyce taki intercars bez zniżki ceni sobie 239 zł szt tak ,że zarabia z89 zł, a czesto są jeszcze droższe.
  16. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    powiem CI kolego z tymi stronami jest tak wszystko co piszą się zgadzało z moimi byłymi żarnikami dopuki nie zaczeły mrugać i gasnąć wyglądały idealnie jak oryginały, różniły się gładzią plastyku w środku i niczym więcej jeszcze jak pod słońce patrzyłem to szkło w tych ori jest niebieskawe a w ala phlipilsach przeźroczyste.
  17. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    jakoś mi się w to nie chce wierzyć, że jest ori :) zniżki mam przez znajomego w inter carsie i pytałem jak syt wygląda z ,żarnikami i dowiedział się i ory są drogi i będa bo hurtownie od producenta płacą coś w granicach 150 zł z szt i to przy zamówieniach na tysiące szt. ,ja też kolego wcześniej myślałem ,że mam ory żarniki nawet serwis bmw tak twierdził =D no ale jak dostałem w rączke ori a miałęm mój to szybko znalazłem różnice i to nie takie jak podaja w internecie :), pozdrawiam
  18. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    ja mam kolego zniżki i zapłaciłem 380 zł za 2 szt
  19. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    kupiłem ori philipsy 4600k w intercarsie
  20. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    jak narazie spokój :) jeszcze zmieniłem na odbłyśniki metalowe od nowszej bmw i tak to noc stała się dniem, polecam taki zabieg warto wydać te pieniądze efekt bardzo zadowalający :) czekam tylko aż się troche rozświecą bo jest troche żółtawo :P
  21. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    a zakupiłem już philipsy w intercarsie ale czekam jeszcze na odbłyśniki ,jak pozakładam wszystko załącze zdjęcia jak świecą lampy zkw ;) mam nadzieje ,że wyjdzie to tak jak powinno.
  22. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    kolego jak Ci już tak świeci wymieniaj jak najszybciej żebyś nie musiał przetwornicy wymieniać ja tak miałem i przy deszczowej pogodzie zauważyłem ,że z lampy dosłownie paruje , przetwornica dosłownie gotowała wilgoć podejrzewałem żarnik i tak było był już na skrajności świecenia.
  23. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    dam znać po trasie rzeszów-bratysława
  24. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    oczywiśćie problem rozwiązany problem = podrobione phlipsy ,są już odesłane do sprzedawcy ,założyłem jakieś zamienniki nawet nie wiem skąd je mam ,święca marnie :) no ale nie mrugają :) jutro jade po ori osramy do intercarsu.
  25. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    No ja mam na dodatek zniżki w inter carsie i wszystko tam kupuje ori części po cenach zamienników w innych motoryzacyjnych i właśnie widze ,że mają po zniżkach za 411 zł kpl osramów cool blue ,jutro podjade i kupie ,jakby ktoś coś z okolicy potrzebował z inter carsu to patrzcie w katalogach odliczcie 23 % i piszcie na priv :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.