Skocz do zawartości

rafi363

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi363

  1. a jeszcze jedno pytanie czy to radio będzie działać z ori wzmacniaczem bo większość kombajnów multimedialnych 2din typu dinavin mają często zaznaczone w opisie ,że z tym systemem(DSP) nie współpracują
  2. nie dałeś żadnych info ,czy to przód czy tył ,ja wymieniałem jeden z przodu troche modelowania jest a wcześniej upewnij się na reaolem jakie są dokładne dł. i gwinty no chyba ,że chcesz kupić ori
  3. Witam czy jest jakieś prawdopodobieństwo aby to radio http://allegro.pl/show_item.php?item=4225838209&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 współpracowało ze sterowaniem z kierownicy w bmw e46 2004r ? lub czy jakoś można to zrobić? wiem ,że są jakieś moduły ale do tego radia nie znalazłem
  4. no w moim przypadku to nie pomogło , ogólnie zrobiłem generalny przegląd ,naprawę i smarowanie przeznaczonymi to tego środkami ,ale powodzenia zacznij od zacisku :)
  5. no zgadzam się mi nie skrzywiły tarcz ale bicie miałem przez trzymający prawy zacisk, a co najlepsze wymieniłem w nim wszystko na nowe włącznie przewody do serwa i nic na koniec pościągałem elastycznymi opaskami klocek i jak na razie to działa ,amatorka ale profesionalki nie pomogły...
  6. a mnie krew zalewa jak ludzie kupując najdroższe myślą ,że kupują najlepsze i przy tym krytykują innych ,oczywiście nie w każdym przypadku są zgodności ale w dzisiejszych czasach bardzo dużo firm robiących części samochodowe po prostu się spoiło a jakbyś się kolego dowiedział gdzie robią tego polecanego na forum sachsa to byś się bardzo zdziwił...
  7. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    To że odbłyśnik jest wypalony to wiem. Czy kolega może podpowiedzieć skąd zamawiał te metalowe odbłyśniki do ZKW? Kupiłem je na allegro za 2 zapłaciłem jakieś 250 zł były one od e90 (sprzedający był z lublina) i pasowały prawie p&p trzeba było tylko dowiercić nową dziurkę ,ponad rok świecenia i żadne wypalanie :D
  8. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    jak masz zkw możesz być pewien ,że sę wypalone ja też zmieniłem na metalowe i różnica kolosalna aż się chciało jeździć w nocy :) a halogeny musiały być bardzo nieszczelne i z wilgoci korodował ten chrom u mnie też tak jest ale tylko troszeczkę na rancie odpryskuje...
  9. rafi363 odpowiedział(a) na Mezon temat w E46
    koledzy nie wiem jak to możliwe ale oprócz mojej jednej pierwszej odpowiedzi tego postu nie są moje mimo to ,że pod moim nickiem ,ktoś jakimś cudem się włamał w moje konto a na pewno nie z przez mój komputer :| dziwna sprawa...
  10. rafi363 odpowiedział(a) na migcool temat w E46
    przypadkiem nie trzyma Ci ktorys przedni zacisk delikatnie tarczy?
  11. rafi363 odpowiedział(a) na tiestorin temat w E46
    no są to kable pod wzmacniacz mam takie same ale mam i też wzmacniacz :D ,poczujesz różnice bardzo dużą kolega co ma hk uważa ,że gra mi to zdecydowanie lepiej :) pozdrawiam
  12. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    ja bym nie kombinował bo sprzęgło łatwo zapowietrzyć a potem ani normalny sposób może nie pomóc, normalny tradycyjny sposób trochę pomysłowości a uda się bez drugiej osoby przy hamulcach to by było gorsze bo pedał ucieka w trakcie popuszczania odpowietrznika a tutaj nie
  13. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    Na tym filmie kolego wstawili przewiercony drugi zawór ,podejrzewam tylko dla zachowania gwarancji w serwisie co by Panowie się przypadkiem nie przyczepili ,a odnośnie pytania wężyk jest gumowy jak przy kole tak ,że tą długość zaworu się naciągnie , a odnośnie filmu nie radze zgniatać tego przewodu żadnymi narzędziami przecież on jest zbrojony :mad2: lepiej potem odpowietrzyć a przy pomocy drugiej osoby to bardzo łatwa sprawa dosłownie jak przy hamulcach dodam jeszcze , zaopatrzcie się w płaski klucz 7mm bo bez niego będzie problem z odpowietrzeniem ja szukałem w garażu 2 godziny a na koniec przerobiłem 8mm na 7 mm :P powodzenia
  14. rafi363 odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    Wybaczcie ale długo nie patrzyłem w moje posty a tu nagle 14 odpowiedzi , nawiasem wszystko pasuje p&p po usunięciu zaworu a odpowietrzyć raczej trzeba ja to zrobiłem na koniec sam bez pomocy małżonki bo nasza mała pociecha była bardzo głodna :P (dla zainteresowanych na priv napisze jak :P ) , a polecam naprawdę ten zabieg u mnie na pewno miłe odczucia spotęgowała wymiana oleju w skrzyni , a dotychczas jakieś 500 km zrobiłem i tylko jestem zadowolony z bez nakładu finansowego operacji , jednym słowem sprzęgło jest bardziej bezpośrednie a wcześniej prawie po 3 latach miałem czasami wrażenie jakbym to sprzęgło wciskał pierwszy raz.
  15. no dokładnie cena za 2 amorki, odboje i osłony, cena była taka bo nie wiedziałem jeszcze gdzie są wogóle sklepy motoryzacyjne i kupiłem w pierwszym lepszym lepszym a byłem ostatnio na przeglądzie i ponad 80 % pokazały ale i tak nie wierze w te pomiary bo na ori mi pokazywało 73% a za tydzień jeden był cały mokry a drugi spadł do dołu jak tylko ściągnąłem z niego sprężynę, a o alko czytałem gdzieś na forum niemieckim ,że nie mieli dobrych amorków ale ostatnim czasem doszli na jakiś fenomen uszczelniaczy i ,że jakość w stosunku do ceny jest bdb , w tym sklepie też mi tłumaczył ,że jak mają naklejki takie z hologramem to jest to nowa produkcja i że są ok a ,że tych starszych to nawet nie zamawiał.
  16. ja się nie zgodzę z wypowiedzią o ALKO , mam je rok kupiłem bo nie miałem za bardzo na wybór sachs za 800zł kpl i alko za 400zł w przeliczeniu z euro ( mieszkam na słowacji i nie wiedziałem jeszcze gdzie co i jak ) a jestem mega zadowolony tydzień temu byłem na przeglądzie no i wypadły bardzo dobrze dodam ,że mam zawieche 226S , i powiem wam ,że jakbyście wiedzieli gdzie robią teraz sachsa... to byście połowy ceny nie zapłacili za niego ,pracuje dla VW na słowacji tak ,że mam przegląd o częściach i ich jakości jednym słowem tragedia!!!
  17. chłopie sprzedaj to auto bo Ty już więcej przy nim zrobiłeś jak chłopcy na pasie produkcyjnym , dobrze Ci radze zaoszczędzi Ci to czasu ,pieniędzy a nam nerwów
  18. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    znajdź korek upustowy od płynu chłodniczego i sam sobie odpowiedz na pytanie
  19. rafi363 opublikował(a) temat w E46
    Witam drogich forumowiczów i od razu zaznaczam ,że to nie jest problem tylko zachęcenie dla tych , którzy tego jeszcze nie zrobili ,jestem właśnie po zabiegu usunięcia ww. zaworu i wymianie oleju w skrzyni, i jestem bardzo miło zaskoczony tzn. wcześniej miałem problem z szarpaniem przy ruszaniu czasem tego nie było a czasem to aż wstyd mi było ruszać (nie mówiąc jak miałem pasażerów) jak początkowy kierowca, teraz nawet próbowałem wymusić te kangury ,ale nic ;) a jeszcze do tego te biegi wchodzą jak w nowej skrzyni ( skrzynia 6 biegów przebieg 230tys ) dodam ,że olej był czarny jak smoła a na końcu nawet jakby trochę wody . Powiem jeszcze raz niezdecydowanych i nie wierzących w szkodzenie malej zwężki w układ sprzęgła , pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru. P.S. Pokochałem to auto po raz trzeci 1 po zakupie 2 po programie :twisted: 3 po zabiegu usunięcia zaworu
  20. twierdzisz ze sa krzywe ? Nie rozumiem Cie do konca
  21. dodam ,że w inpie jest też możliwość kalibracji czujnika mi to pomogło przy podobnych dolegliwościach
  22. powiem Ci ,że ja mam ten sam problem i znam winowajce tj delikatnie trzyma prawy zacisk przedni tzn trze o koło próbowałem już wszystkiego włącznie wymienione przewody gumowe i na nowy miedziany do samego rozdzielacza ,sa to minimalne drgania dlatego nie walczę już z tym a to wszystko pojawiło się na wymianie nowych tarczy ate PD + klocki ate ceramic moja teoria to lekko wykrzywione jarzmo na prowadnicach które przystosowały się do troche zużytych tarcz i klocków a te klocki ATE ceramic po 20 tys przytarły się może 1mm :/ a dodam ,że po deszczu się to niweluje ,że drganie jest nie odczuwalne u mnie pojawia się od 100 do tych 130 ale nie zawsze
  23. rafi363 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    mi turbo tyle daje po chipie na 190 km tak ,że niech Ci da to troche do myślenia
  24. kup 100 sztuk co byś miał co robić i przekładać w każdy parzysty dzień ,może będziesz miał mniej czasu na durne pytania... pomijając to forum są google w których jest naprawde chyba wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania ale to jeszcze trzeba umieć czytać ze zrozumieniem :mad2:
  25. rafi363 odpowiedział(a) na eitha temat w E46
    silnik jakby nie spalał oleju to by się zatarł, ale oczywiście wszystko w normie, u mnie jest lekki wyciek ze smarowania turbiny kapie sobie pomalutku, a ubytek po 12 tys jest jakieś 300-400 ml

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.