Treść opublikowana przez marbie
-
opis żarówek do e34
http://bmwfans.info/parts/catalog/E34/Sedan/Europe/525i-M50/LHD/M/1995/february/browse/lighting/
-
Vpower- warto przeplacac ??
A czemu poprostu nie sprawdzisz sobie sam? Jeden miech na zwykłej pojeździj, a drugi na VPower i policz.
-
Vpower- warto przeplacac ??
Nie jest to mitem.
-
Vpower- warto przeplacac ??
Na pewno jest to lepszej jakości paliwo przez co ma lepszą energetyczność, ale jak zalega w zbiornikach zbyt długo to traci swoja jakość. Sam się o tym przekonałem i paru moich kolegów też. Ale to tylko jedna stacja w okolicy, na innych stacjach tankowałem bezsiarkowe paliwa (VPower, verva, Ultimate itp.) i na pewno są lepsze od tych tańszych.
-
Vpower- warto przeplacac ??
Po pierwsze ON określa się liczbą Cetanową i jest to zdolność do samozapłonu (szybkość), a im szybszy samozapłon tym lepiej. VPower to paliwa odsiarczone i przez to zwiększają zywotnośc silnika, a i spalanie jest trochę mniejsze. Jednak głównym problemem w naszym kraju jest indywidualne podejście danego właściciela stacji do uczciwości. Drugi problem pojawia sie wtedy, gdy w danej okolicy takie paliwa się nie sprzedają zbytnio ze wzgledu na cenę. Paliwo się szybko starzeje więc można naprawdę wlać kiepskiej jakości paliwo.
-
Ile pali twoja bemka
Który to masz silnik? Bo tyle paliło moje E28 M20B20 z instalacją I generacji.
-
e39 530d - geometria kół
To wcale nie świadczy o tym, że były wymieniane.
-
e39 530d - geometria kół
Czyli zgadza się z błędem WSZ, koło pójdzie do przodu i wyprzedzenie się zwiększy. Jak wahacze też są nowe to istnieje mozliwość skrzywionej piasty. Ciekawe czemu amorki były wymieniane? Może akurat jakis mały dzwon był, który skrzywił coś w prawym zawieszeniu.
-
e39 530d - geometria kół
Raczej nie ma opcji żeby źle założyć http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/Sedan/Europe/530d-M57/LHD/M/2003/march/browse/front_axle/front_spring_strut_carrier_wheel_bearing/ Nie rozumiesz mnie, chodzi mi o to czy koło jest przesunięte do przodu, czy do tyłu (inny wydruk, który dotyczy przesuniecia kół w mm).
-
e39 530d - geometria kół
gorik79 jest to też prawdopodobne, ale to wyprzedzenie sworznia jest za bardzo w tyle, a wątpię aby sprezyna miała aż taki wpływ na WSZ. sebcyc jeszcze jakbyś wrzucił wydruk z przesunięciami kół i osi, a konkretnie czy prawe koło w stosunku do lewego jest w przodzie czy w tyle.
-
e34 2.5 z lpg - co sadzicie ?
marbie odpowiedział(a) na Patryk22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawy tył siedzi bo ma podłoże wyrzej od lewej strony.
-
318d centralny zamek nie otwiera drzwi kierowcy
Częsty przypadek, że mechanizm jest suchy i daje spore opory. Kup sobie silikon w sprayu np z K2 bo ma taki fajny dziubek na końcówce. W drzwiach masz otwór do smarowania, ściągnij zatyczkę i popsikaj tam i do samego otworu gdzie wchodzi kluczyk też.
-
BMW e34 524 TD Wężyk od podcisnienia
Wyglada tak jakby regulator cisnienia był nie z tego auta. Jak dobrze widzę to masz tam pod wężykiem jeszcze jeden kruciec?
-
e39 530d - geometria kół
Nie rozumiem nad czym ta dyskusja. Po wynikach pomiaru widać ewidętnie, że jakis element jest skrzywiony, a jaki to już niestety metodą prób i błędów trzeba dojść (przynajmniej wiemy która strona). sebcyc jeżdżenie w kółko na geometrię bez konkretnych dzialań nic nie da. Spróbuj na kanale porownać wahacze z lewej z prawą, sówmiarka i metr do reki i porównuj, to na poczatek.
-
Problem ze skrzynia biegów...
Nie chyba tylko na pewno.
-
E39 530d tylna klapa
A wyginałeś tymi kablami na wszystkie strony czy nie są pęknięte izolacje?
-
Pompa Paliwa pomocy
Pompa jest zanurzona w zbiorniku. Może coś pociągła pod sitko z resztek paliwa. Spróbuj ja odpiąć i wykręcić, delikatnie wytrzeć sitko i zamontować z powrotem, moze się tylko styk stracił bo też tak bywa.
-
BMW e34 524 TD Wężyk od podcisnienia
Kiedyś mielismy TDSa na warsztacie bo właśnie słabo ciągną i zlikalizowaliśmy podobną usterkę usterke (kruciec od elektrozaworu się urwał).
-
Lampy przód do E39
Jak odbłysniki ma w dobrym stanie to wystarczy same klosze wymienić.
-
Co powiecie o żarówkach H1 diodowych??
Przypuszczam, że homologacji nie posiadają, a i swiecić bedą co najwyżej jak światło do jazdy dziennej.
-
BMW e34 524 TD Wężyk od podcisnienia
Może być przymocowany gdzieś w okolicy przegrody czołowej albo po lewej stronie silnika patrząc od kierwocy.
-
BMW e34 524 TD Wężyk od podcisnienia
Pewnie idzie do elektrozaworu. Szukajcie a znajdziecie :D . szukaj kostki z wystającym kruccem na weżyk.
-
Jaka wersje silnika wybrac?
Wszystkie są bardzo dobre tylko kwestia spalania i przyspieszenia :D
-
E39 530d tylna klapa
Najbardziej prawdopodobne jest, że masz złamany przewód od zamka. idzie on w takiej plecionce osłaniającej, między klapą, a karoserią. Z lewej strony przy zawiasie dokładniej. Trzeba to delikatnie rozciać wzdłuż i przy okazji przejrzeć resztę przewodów i ewentualnie połączyć i zaizolować.
-
schemat instalacji dachu cabrio bmw e36
http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Cabrio/Europe/318i-M43/LHD/M/1994/may/browse/sliding_roof_folding_top/