Witam. Posiadam mam e46 z 2001r 2.0d m47 136km i chciałbym delikatnie podniesc moc. Znajomy ma zestaw do odpalenia czyli komputer z wgranym chipem w niemczech do tego ews i kluczyk. Teraz pytanie czy jesli przełoże to wszystko do siebie bedzie śmigać? dodam ze on ma jeszcze kluczyk starego typu bo auto było z 98roku a ja nowszy. Pzdr Wojtek
Podlaczam się pod temat mam dokładnie takie same objawy. Na weekendzie jade pod kompa może się coś dowiem;-) jak coś to dam znać.
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.