Treść opublikowana przez skols003
-
320d rozpórka na prżód
mi chodzi tylko o gorną na przednie kielichy ile dałes za swoja? i gdzie kupiles? a czy to ma znaczenie czy do dizla czy do benzyny?przeciez rozstaw kielichów jest taki sam/
-
320d radio jedno pytanie?
własnie nie padnie bo ostatnio kupiłem 95ah bosa s4:) a chce by radio wlaczało sie z przycisku wyłaczało tak samo :D
-
320d Intercooler jaki
witam jakiego moge wsadzic IC fimica chodzi mi by był badzo wydajny i by sie zmiescił jakie wymiary i obejmy idt, bo po chipie przyda sie lepsze chlodzenie i wydajnosc :D idt czy potrzebuje duzo wiekszy niz w serii, chce taki do 220koni bo byc moze beda dalsze modyfikacje mojej 320d :Dzeby byl duzo wydajnejszy od serii a zeby to wszystko dobrze współgrało :Pniech mi ktos linka zapoda jaki idealny bedzie
-
bieg neutralny w automacie jak wrzucić
N to bieg neutralny czyli luz
-
Gdzie kupic albo jak zrobic podwójny wydech do Bmw e60 3.0d
jezeli 3.0 miało by w seri 4 wydechy nikt by nie mowił ze wiocha ale zawsze idzie fala krytyki jak ktos cos innego chce zrobic. ale te wydechy z tej białej Bety pasuja idealnie i brzmią tez bosko. wysttarczy to tylko dobrze zrobic tak jak na filmiku a wiochy niebedzie :D i jak ktos powie ze tej na filmiku nie pasuja te wydechy to ma cos z głowa takie jest moje zdanie :D
-
e46 328i przerywa
Moze przewody do świec albo cewka
-
320d radio jedno pytanie?
chodzi o radio ORI z kaseta i i mini nawigacja. chcialbym by by bez kluczyka je wlaczac i wyłaczac. bo nieraz chce odejsc gdzies nie wylaczajac muzyki np do sklepu a z kluczykiem nie moge zostawic bo ktos wsiadzie i pojedzie a takie wlaczanie za kazdym razem tez denerwuje a tak grało by cały czas :D
-
320d rozpórka na prżód
to jaka rozporke mi mozecie polecic? i aluminiowa czy stalowa? chiałbym coś dedykowanego do e46 320d i jakis link jak mozecie, na allegro sa ale nie do dizla a to jakas różnica jest? taka zeby pasowala do 300zl .patrzylem na stronie rozpórki.pl ale tam ceny dedykowane do e46 zaczynaja sie od 500 do 700 zl sirmy sparcoo
-
320d rozpórka na prżód
witam dzis ogladałem program na TVN turbo kup i zrób auto marzen i koles miał tam żołta e36 ze sportowym zawieszeniem i gość prowadzący mowił ze konieczna jest rozpórka jezeli ma sie sportowe zawieszenie? jak gwintu nie posiadam ale mam czerwone HR nizsze i twardze czy tez wieć musze kupić rozporke na kielichy/? bo ten typ mowil ze sie nadwozie ugina i szyba peknie za jakiś czas jezeli sie jedzi na twardym zawieszeniu? i jakie polecacie do e46 rozpórki?
-
podświetlenie zegarów e46
gdy by e46 w serii mialo takie w serii to byscie nie narzekali tylko chwalili a ze ktos chce zrobic cos innego niz seria to odrazu porownania do innych marek, mi te z drugiego zdjecia sie podobaja lepiej niz ori :D
-
JB4 - zbior pytan nowego uzytkownika BMW
dokladnie zrob sobie normalny indywidualny chiptuning a nie jakies moduły bedziesz wpinał :P
-
Wymiana emblematu w kierownicy
to przyklej go na silikon bedzie taka sila jak nic :D ja u siebie na masce az wgniecenie kostka zrobilem tak trzymał bo tez nie widzialem myślałem ze na zaczepach jest a pył na silikon :roll:
-
jak usunąć napis 330d
albo trzeba miec wzmocnione 320d:) a wtedy tez nie jeden sie pomyli:)
-
podświetlenie zegarów e46
mi te na drugim zjdeciu sie podobaja:) co z tego ze kia ma takie zobacz jak liczniki w kii wyglądaja jej nic nie pomoze zanda kolorystyka heh :D a ładnemu we wszystkim ładnie chodzi o bmw kwiesta gustu:) albo wskaznik na nebiesko/a zegary na biało :D
-
Fele od E60 ET 20 do E46
beda pasowaly. tylko potrzebne beda ci 4 pierscienie samkontrujące na piasty bo e60 ma wieksze piasty niz e46 i bedzie felka skakac bądz sie ruszać wiec bez tych pierscieni sie nie obedzie :D chyba po 10zl za sztuke
-
320d radio jedno pytanie?
witam czy da sie zrobic by radio działało bez wkladania kluczyka? jesli tak to jak to zrobić?
-
Pytanie odnośnie sprężyn
Masz czerwone sportowe sprężyny HR to sa najtwardzsze sam takie mam i auto tez siedzi nisko ze przez kiektore progi jak ktos z tyłu siedzi nie przejadę. jezeli wymienisz te sprężyny to licz sie z tym ze auto bedzie wyzej siedzieć ale za to nie bedziesz mial takiego prowadzenia auta. jak chcesz zmienic to kup sobie KYB a te czerwone wstaw do dzialu na forum gielda/czesci :D a z cena to sie nie orientuje ile kosztuja
-
turbina bmw e46 poliftowa 2001 r 150 KM
jezeli masz zamiar miec to autko pojedzic nim ze 3 lata i robic km i chciec miec frajde z jazdy:) to kup sobie nowa orginalna:)regenerowane juz nie dmuchaja tyle co orginalne.
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
nie rozumiem tych ludzi debili na opisane co w aucie jest wymienione i podaje cene rynkowa :duh: :duh: uato doinwestowane. a szkoda gadac opchnij lepiej zony to e87 kobiety sie tak do aut nie przywiazuja:) samo radio warte 2 kola, jak bym nie mial swojej buni to nawet za 15 bym od cb kupil:P
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
Jak mogles sprzedac tak doinwestowane auto :mad2: :mad2: :duh: :duh: trzeba bylo kupic drugiego turasa? zebys oddal za pol darmo teraz swoja droga moby zrob teraz najmocnejsze 330d
-
e46 cmg ;D
fajna widze ze kompleksowa wymiana odrazu:)kilku elementow
-
[E46 320D] Dziura w Intercooler'ze
tak jezeli masz zamiar wymieniac to kup wydajnieszy i wieszky za 500zl kupisz, nie koniecznie orginalny kup :D sobie Fimic i popytaj co trzeba dokupic jakie objejmy idt bo jak ci juz padł to nie oplaca sie kupowac takiego samego a fimic to dobra firma wydajny jest
-
318i sedan-trójka pasażerów z tyłu
da sie tylko za wygodnie nie bedzie:) tylna kanapa w e46 jest nie wygodna bo boczki po prawej i lewej sa wysoko ze nie da sie usiasc wygodnie :D ja jak z tylu jechalem u siebie to myslalem ze mnie trafi
-
[e46] styling 110 - dekielki
to kub nie orginalne jaki problem ja mam nie ori i nie narzekam ze kijowe :D
- 325i Turbo