Skocz do zawartości

skols003

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skols003

  1. skols003 odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    bo wlasnie widzialem na takich felgach e46 w niemczech tylko ze pewnie nie były ori :D i szczerokie byly 8 cali albo 8.5 takie jak te z allegro Wloskie .a nie tyl 9.5
  2. skols003 opublikował(a) temat w E46
    witam czy felgi o rozmiarze 19 wzor wz220 8,5x19 ET-29 przod 9,5x19 ET-23 tył wejda do e46 bez obcierania z oponami przód i tył 235/35/r19 bo zastanawiam sie nad zmiana na ori 19 cali http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19-wz-220-bmw-3-e90-91-92-93-m3-i4055825719.html
  3. sory temat do zamkniecia nie ten dział niechcąco napisalem w dziale nasze samochody
  4. skols003 odpowiedział(a) na damiss temat w E46
    ja mialem takie felgi opona z przodu jaka mialem to 225/45/r17 tyl to samo, wiec powinno ci pasować:)
  5. Moze w ameryce poszywaja skóre od nowa, jezeli chcesz mieć skore idealna to wlasnie tak zrob poszyj skóra fotele na nowo i bedziesz sobie dbał z zbaczymy po jakim czasie bedzie ci się niszczyć:)ja w swojej mialem przytarty boczek ale pozostałe fotele wygladały jak nowe i były napreżone , wiadomo ze jak ktos wsiada do auta i jedzic po 600km dziennie i w 3lata zrobi autem 200tys to skora bedzie mniej wysiujdana niz taki co zrobi 2km i wsiada i wysiada z auta :)
  6. skols003 odpowiedział(a) na zbyszek80 temat w E46
    KYB robi dobre sprezyny:)
  7. skols003 odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    A co daje to zaslepienie EGR?
  8. Moze juz wiekszość z was wie ale w ramach przypomnienia kto ma niedaleko do Stw to zapraszam na co tygodniowe zloty nie tylko Bawarki ale i wszystkie auta:)Jako ze sam mam bawarke to zapraszam klubowiczów tu link dla was i filimi ze zlotow https://www.facebook.com/nielegalne?ref=ts&fref=ts
  9. skols003 odpowiedział(a) na xsysiu temat w E46
    a moja w niemczech jezdziła na 19cali przod i tyl 235/35/r19 wiec bez homologacji?
  10. zrobisz cos okolo 200koni jezeli masz 163 aktualnie:) a fajda z jadzy bedzie taka ze szok:)
  11. ja mam z buska zdroju z fakiej firmy Made in Italy i nie narzekam :D
  12. 318d a ile to ma mocy bo moze miec 122 lub 136 albo143 konie, jezeli ci na mocy nie zalezy to kupuj ale moim zdaniem nie ma czym przycisnać :D i licz ze przy takim przebiegu bedziesz musial dolozyc do auta, :D
  13. skols003 odpowiedział(a) na scarab temat w E46
    zestaw klockow do tarcz masz kijowy:) np tarcze ate i klocki ate tez powoduja piszczenie chodz ta sama firma:) ja mam u siebie Zimermann sport klocki i tarcze i nic nie piszczy:) masz klocki za twarde do tych tarcz tak mi sie wydaje, wymienisz klocki na inne i powinno przestac :P
  14. skols003 odpowiedział(a) na xsysiu temat w E46
    no wlasnie i tu mi cos nie grało z ta wysokoscia dzieki za wyjasnienie:)
  15. Jak sie wam podoba nowa m4 cabrio? moim zdaniem wyglada lepiej niz e93 chodzi mi o profil tyłu auta w e93 tak w cabrio nie zabardzo tak to wygladało a tu w m4 jest duzo lepiej wyprofilowany tył autka http://www.v10.pl/BMW,M4,Cabrio,oficjalnie,110840.html a tu jest seria M preformance 500sztuk dla Rpa pytanie kto to kupi w RPA? http://www.v10.pl/BMW,serii,3,M,Performance,Edition,tylko,dla,RPA,110807.html#kom_edit
  16. skols003 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    U mnie wtryski tez w normie turbo zdowiutkie i tez pusci dymka ale ja mam z czipowana:)
  17. skols003 odpowiedział(a) na rastaromek temat w E46
    jezeli wymieniłes tylko koncowy to nic sie nie dziejie bo myślałem ze cały wtedy bym podejrzewał ze katalizador w dizlu jest jakis mocniejszy, wiec problemu nie szukaj w tlumiku tylko w silniku. moze cos ze świecami na 1gara nie pali albo cos sprawdz dokladnie INPA i podaj nazwy bledów jakie ci wyskoczyły bo tak mozna wymślać przyczyny bez konca :D
  18. skols003 odpowiedział(a) na xsysiu temat w E46
    troche ten zestaw masz kijowy bo prawidłowo węższe i wyższe opony ida na przód a na tyl szersza i nizsza np, 225/45/r17 a tyl 255/40/r17
  19. skols003 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    czarny dymek sugeruje padajace wtryski badz zatkany katalizator
  20. skols003 odpowiedział(a) na damiss temat w E46
    nie beda ocierac :D
  21. Nie ten dział. ale na lewym tylnym nadkolu widać ze schdzi ta powloka lakiernicza i to bedzie szlo na cale auto i ciezko to zrobic
  22. skols003 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    jak zwykle sciereczki nawilzane i pozniej plak:)
  23. kolega ranger ci zapodał teman wiec nie wiem czy masz sens bawic sie w zmiane na 2.0d jak juz to na 3.0 a koszta i tak podobne i muszisz to samo wymienic jak w przypadku 2.0d
  24. jak juz zmienasz to zmien sobie na 3.0 d silnik bo na 2.0d sie nie oplaca ci szkoda zachodu, pozatym roznica w tych silnikach z tego co ktos mi mowil na forum rozni sie tylko wielkoscia turbiny, wiec mozesz dac turbo od bmw e60 2.0d bo jest wieksze niz w e46 2.0d, do tego wieszky intercooler, wtryski od 3.0d chiptuning i wywalenie katalizatora i juz masz z 200 koni wiec po co caly silnik wymieniac :D wiec masz 2 opcjie :D
  25. ale te opony ROF sie nienadaja dobrze ci sie jedzi na nich? nie jak na wozie drabiniastym? i sa za głosnie? wez zwykla protenze s001 nie rof,jezeli ci przyjma reklamacje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.