Skocz do zawartości

skols003

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skols003

  1. Fajna pakiet AC shnitzer to jest bardzo rzadki :D z tego co tam na stronie pisze to jezeli masz pelny pakiet acs to moc powinna byc podniesiona do 210koni, jezeli masz zamiar kupic to dobrze go sprawdz,wszystko jest ok tylko skory brakuje ale jak kto woli :D czyli na hamownie tez podjedz sobie sprawdzic czy jest 177 czy 210 koni
  2. Nom kozacko wygląda w m paki i kolrze białym z czarnymi akcentami :D
  3. skols003 odpowiedział(a) na Vytautas temat w E46
    Podebne sie pod temat zeby nowego nie zakładać czy ten felunek wejdzie bez obcierania smialo do e46 wzor wz220 przod 8,5x19 ET-29 i tył 9,5x19 ET-23 :?: :?: :?: nie zaszeroga felga z przodu bądz z tyłu? widzialem na takich felgach e46 w niemczech ale nie wiem czy o takich wymiarach bo nie orginalna ma 8cali szerokość wiec wejdzie simiało ale ori ma własnie 8.5 i 9.5 i jak by dał opone 235/35 na przód i tył :?: http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19-wz-220-bmw-3-e90-m-pak-m3-i4055825741.html
  4. skols003 odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    fakt nie ma autopilota zeby prowadzil auto prosto na pochylonej nawieszchni, jak beszie ci skrecal na prostej nawieszchni to moze byc to jeszcze wina opon jedna zuzyta bardziej od drugiej , skoro w zawieszeniu wszystko zrobiles juz :D
  5. skols003 odpowiedział(a) na -LUKI-V3- temat w E46
    to te rigni nie beda swiecic jako dzienne , trzeba bylo kupic ringi smd z modułem drl do jazdy dziennej i by wtedy gralo. mozesz tylko na postojowych jezdzic, chodz sproboj jeszcze zakodowac swiatala postojowe jako dzienne poprzez kabel ale to ci ogarnie ktos kto sie zna na kodowaniu ale nie jestem pewien czy w przypadku ccfs sie da :D
  6. te starsze byly wytrzymalsze :D a jak wadliwy rozrzad to wiadomo konieczna wymiana chodz w bmw rozrzadu wogule sie niby nie wymienia :D jezeli nie ma wad a kila silnikow mialo problemy z rozrzadem wlasnie
  7. skols003 odpowiedział(a) na Kriss85 temat w E46
    jak chcesz jechac z kontrola trakcji bokiem :duh: :duh: :mad2: :mad2: to jest po to by auto nie wpadalo w poślizgi i dlatego auto hamuje i odcina moc bys nie mogl bokiem poleciec, wylacz kontrole trakcji calkowicie przytczymujac az zapiali ci sie zzlota kontrolka or recznego jakies 5 sek, moze czujnik ci sie zawiesił :Palbo sterownik
  8. taa do e46 318d albo 318i badz e 36
  9. mi sie wydaje ze najlepsze sa indiwidualne mapy. cyba ze masz nowe auto wiec wtedy nie przeszkadza gotowa mapa a jak juz masz 200tys to lepiej indywidualna mape zrobic :D
  10. 300tys na dizla to jest maly przebieg biarac pod uwage roczniki? 3 letnie e90 maja po 180tys wiem bylem w komisie w niemczech widzialem :D wiadomo ze do dizla trzeba dokladac ale n47 ma z rzozadem problem wiec wymiana pewnie konieczna :D
  11. skols003 odpowiedział(a) na rafixxxs temat w E46
    Albo zarowka padła albo wina przetwornicy:) da rade samemu to zrobic tylko nie na wlaczonym zaplonie bo jak 25000tys v kopnie to fikniesz :D
  12. skols003 odpowiedział(a) na pietrovek temat w E46
    kub Meyle wahczacze ja jak narazie zrobilem na nich 35tys i zero poblemow. placilem 500zl do m pakietu 3 lata temu :D
  13. skols003 odpowiedział(a) na Vytautas temat w E46
    Felgi kupuj jakie chcesz jakie ci sie podobaja, jak mieszkasz w niemczech, byle et bylo dobre, rozmiar 19 nawet polecam na niemcieckie drogi i opone 235/35/r19 spalanie bedzie o moze 0.3litra większe :D
  14. skols003 odpowiedział(a) na Jaska temat w E46
    i jak et bedzie dobre, to bedziesz musial kupic piercienie kontrujace na felge w ten otwor, bo seria 5 mia ciut wieksza piaste i bedzie mial luz i bedzie biło badz dziwny dzwięk bedzie , a z piercieniami tego nie ma , chyba 10zl za szutke czy ile :P
  15. no to chyba twoja najdrozsza wimiana swiec, mysle ze zaplaciłes tyle ile Bieze Lamborghini :D
  16. http://jebzdzldy.pl/obr/180993/spoko
  17. skols003 odpowiedział(a) na dbst13 temat w E46
    MY dobrze wiemy co to jest drift sprzera 100% idt w seri sie nie da tego robic mozna sie poslizgać jak to ujołes:)ale drift tak fajniej brzmi niz jade sie poslizgac :D
  18. skols003 odpowiedział(a) na dbst13 temat w E46
    ja tez po deszczu czasem z podporzakowanej bokiem wyjedzam albo w pod poczadkowana wjezdzam palic gumy nigdy nie palilem bo to dizel szkoda kreci sie mniej jak benzyna na obrotach bokiem;)
  19. skols003 odpowiedział(a) na tery4xd temat w E46
    mysle ze BRC albo STAG
  20. skols003 odpowiedział(a) na Dominxd temat w E46
    nie mowilem o tobie tylko o Carlosie
  21. skols003 odpowiedział(a) na Dominxd temat w E46
    a ty madry jestes ze tak dogadujesz jak jakiim tym ilorazem inteligencji 0 ? nie wdziales jak na filmiku to chodzi chodzi tak samo jak w beznynie jest to psytt o ktore mi chodzi a pozatym turbina sie nie zwalnia tylko sie kreci jak zmienasz bieg wiec nie ma spadku mocy jest dostep caly czas co mocy, szoda bylo sie pytac sam jedz por remize bo widze ze na forum to jestes miesztrzem ripostowania bo juz nie raz widzialem twoje komenty , jak nie umiesz na pytanie odpowiedziec to nie udzielaj sie, ile seryjne turbo w 150konnej dmucha barów?
  22. mnie jakos nie przekonuje GT wiem ze jest wygodne ,ale ani to sportowe auto ani sedan i do suva tez tego nie mozna porownac takie niewiadomo co taki garbusek:)
  23. skols003 odpowiedział(a) na dbst13 temat w E46
    spokojnie dasz rade wez na tyl załoz jakies stare lyse opony poej je olejem i jedz na duzy parking sie pouczyc i wyłacz kontrole trakcji calkowicie czyli przytzymaj przycisk az zapali ci sie trojkat i zolta kontrolka od recznego to znak ze trakcja jest wylaczona bo inaczej bokiem nie pojedziesz :P
  24. fotele tez od m pakietu z pamieia ale moze ktos wymienil sobie to akurat nie jest wada bo kubelki sa wygodne
  25. skols003 odpowiedział(a) na Dominxd temat w E46
    ale ja sie podpiołem pod temat wiec na to mi odpowiedzcie na to co pozyzej napisane ktory z tych by byl najlepszy http://allegro.pl/listing/listing.php?string=blow+off+diesel&search_scope= ma ktos z was jakies rozeznanie odnosnie tego blow offa

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.