Treść opublikowana przez skols003
-
E46 nowy nabytek, kilka pytań ;)
Zaczą bym tuning od zmiany feelg na ladniejsze, rigngi smd led zółte, kierungi bym na białe wymtko ienił, autko pewnie kupione od dziadka ktory dbał o nie wczoraj widziałem jak dziadek pucował swoje 36 , 15letnie i dbał o wszyszystko siciągał kanape idt,ale dziadek by remusa nie załozył, tłumika nie wyrzucaj tylko wytnij dziure w zdzerzaku w wsadz to tak zeby to wyglądało po ludzku :D
-
M2 do produkcji
Zapowiedz m2 nastąpiła, mi sie tył auta nie podoba pozatym ok ciekaqwe jakie ceny http://www.v10.pl/BMW,M2,zatwierdzone,do,produkcji,Moze,miec,nawet,380,KM,111805.html
-
M3 E46 czy E63
Ja myslę ze e46 wyjdzie taniej, ale sam wybierzesz autko ktore chcesz , jak ja bym miał taki wybor to M3 e46 bez zastanowienia niz e63 650i
-
M3 E46 czy E63
z dwoch aut wybrał bym m3 w smg jest ladniejsze i tez wygodne i to emka :D chodz dwa moje to e46m3 i e92 m3 za pare lat kupie sobie e92 w mce :D a e63 wcale nie jest takie duzo wieksze w srodku jak moze sie wydawać
-
330xd 184km dodanie mocy???
dokładnie jezeli zrobisz chiptuning u jakiegos nieznaego typka to tylko sobie auto zepsujesz , sam zam takiego co w e60 zle mu zrobili program to sie auto psuło i choinka sie swiecila na desce, jak ktos zrobi to dobrze to autko bedzie smigać :D
-
Bmw e46 2.0 automat vs Audi a4 b6 1.8T automat
siedzialem w audi 1.tdi s line i siedzi sie wygodnie, a na tylnej kanapie w trokje siedzi sie duzo wygodniej niz w e46, dobrze ze ja u siebie siedzie za steremi bo jak ktos by mnie wozil z tylu w 3osoby to bym umarl :D Kolego najlepiej przejdziedz sie obydwoma autami najpierw audi a pozniej bmw, wez rodzine zeby ocenili gdzie siedzi sie im wygodniej, ocen jak ktore z aut jedzi ,skreca, przyspiesza idt i wdedy podejmiesz wybor :D i albo bedzie Forum BMW albo Audi :roll:
-
Granat e46
autko fajnie i zadbane ale koni ci nie brakuje?
-
[330xi] dlugosc sprezyn z tylu
skoro sa takie same to jak nie mozna zamontować, jak chcesz to dokup też podgładki i bedziesz miał rowno bo podkładki tez sie wyrabiaja
-
E46 330i jaki olej siln. Jakie filtry??? Itd!!
dokładnie takie jake ci kolega powyżej napiał
-
330xd 184km dodanie mocy???
zrob sobie auto na 220 koni i moment na jakieś 470 dobrze niech dobrze ci zestroja zeby nie biło od dołu za badzo po skrzyni i powinno być ok
-
Bmw e46 2.0 automat vs Audi a4 b6 1.8T automat
Audi wiadomo na turbine wiec moment wiekszy i tylna kanapa o wiele wygodniejsza dla 3 osób z tyłu wiem bo siedzialem i jechhalem nie to co w e46 za wysokie boczki z tyłu i ciasno, jak byś mial brac Audi to dlaczego nie 1.8t 180koni i w quattro i z tego co slyszalem te silniki slabo chodza na gazie nie to co w BMW :D BMW wiadomo to jest radość z jazdy tylko ze 143 konie to nie poszalejesz zeby sie silnik nie męćzy i takiej radośćni nie ma jak w przypadku silnika r6 2.5 192 konie wtedy autko czuc ze jedzie i ze radość z jazdy po zakretach jest pozatym te silniki smigaja na gazie dobrze, Jezeli masz do wyboru tylko te 2 silniki to wybrał bym audi na twoim mejscu :D a jezeli mozesz coś wiekego np 2.5 to BMW
-
330xd 184km dodanie mocy???
Jak wywalisz katalizatory i i zrobisz program to bedziez mial cos około 230 chyba ze seri masz mocniejsza niz jest
-
118d ODMA
panowie byłem na wymianie ODMY w moje 320d z roku 2004 i jak sie okazalo mechanik mowił ze tej odmy juz sie nie wymienia nie ma tam filtra ani nic ze po roku 2004 odma jest nie wymienna ? prawda to jest? :?: bo z tego co widziałęm to odma jeszcze ori z logo BMW a auto juz prawie 200tys ma przebiegu, załozył ta odme spowrotem co miałem :?:
-
320d bajer do auta
Ja uwazacie ze logo BMW wyglada kijowo to dlaczego u siebie nie pościagasz wszystkich znaczków
-
320td 2004 sprężyny zawieszenia tył jakie kupić?
chcesz lepsze to kup KYB albo H R
-
320d bajer do auta
Widziałem to w e60 i to zanda wiocha fajny bajer i nie wygłada wieśniacko , wiesniacko to wyglada załozyc wiejski spoiler wogole nie pasujacy do auta tak wyglądaja wiejscie tuningi https://www.google.pl/search?q=wiejskie+tuningi&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZiVYU4e2HsOvyAPYu4BI&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1920&bih=957 a to logo wyglada jak ori, jutro montuje moj m/// :D P. s szkoda ze te podświetlane listwy m preformane nie sa do e46 i ze sa az takie drogie jak by po 200zl za sztuke były to bym kupił :D
-
320d bajer do auta
Ja bede robil z czujnikiem dzrzwi albo z kabinowym paczka juz nie dalego, utro z rana jade na wymiane odmy i kilku rzeczy wiec przy okzaji mechanich załozy mi tego leda
-
320d bajer do auta
dla mnie to dobry bajer juz sobie zamowiłem do m paka takie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4149885521 a da ktos namiary na te podświetlane listwy M/// preformaance z filmiku na 1 stronie??? :D
-
320d bajer do auta
Panowie a gdzie mozna takie cos kupic i jak to sie nazywa bo to wglada kozacko:) obejrzyjcie ten filmik takie coś bym chciał jest to w polsce dostępne?
-
320d bajer do auta
Panowie wczoraj na zlocie widziałem e60 któram w dzrzwiach na dole miała zamontowana jakas lampke , ze jak typek otworzył dzrzwi to na drodze swieciło sie Logo BMW tak jak by cien ale w kolorze normalnie, bajer wygladał fajnie ale nie zdzązyłem sie zapytak gdzie takie cos kupił, nie wiedzie gdzie mozna takie coś kupić i jak to sie nazywa??
-
telefon w nawiewie
Ja wiecie jak zareagowałem jak juz wiedziałem gdzie znajduje sie moj tel? Jeszcze tam ześ ku..a nie wpadł i mysle cobie kto mogł miec takiego pecha jak nie ja ze tyłerzeczy bede musiał rozbierac zeby go wyciągnać, wpadł mi pod siedzenie zrboiłem 2 kołka i wsuna sie do nawiewu:) ale wyciągnołem go w ten sam sposób :D
-
Raporty spalania, tylko 330d !!
Moze masz uszkodzoną sonde Lambda dlatego auto pali wiecej
-
telefon w nawiewie
UFf ze ja tego robić nie musiałem:) moj tel był nie duzy ale jak ruszałem ostro to nie wyleciał dobiero jak kołeczka robiłem to siła odśrodkowa go wyrzuciła . myslalem sobie no nie mogł wpać nigdzie gdzie indziej tylko tam. ale u mnie na szczęście to pomogło bo tez bym miał zabawy :D
-
Sposób na oszusta Allegro zwrot towaru
Hmm on tym papierem to sobie moze podetrzeć, skoro fakt wielkosci nie zgadza sie z autentycznym to rządaj zwrotu kasy, albo jeszcze sproboj na allegro napisać , a jak juz to donoś na policjie :D bo zostałes oszukany
-
Drgania wydechu które są przenaszone na karoserię
powiem ci ze nie powiem ci co to moze być skoro, poduchy silnika wymienione i mocowania wychechu ok, wiec nie wiem , u mnie tez telepie sie ten tłumik ale nie czuc tego az tak w kasroserii :P