Skocz do zawartości

skols003

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skols003

  1. skols003 odpowiedział(a) na mielczyk temat w E46
    Powiem ci tak ze miałem taka sama sytuacje telefon mi spadł i robiłem kołeczka i tel mi wpadł do nawiewu , przerażony ze bedzie trzeba poł auta rozebrac by go wyciagnac zosttawiłem go tam bo nieszłło bez druta go jakoś wyciagnąć, ii wieszcz co zrobiłem? pojechałem na parking z bratem on swoja a ja swoja i dalej poszaleć prawo, lewo ,gaz, drift tylko bez hamowania, po porwocie do domu wjazdu do garażu telefon wyleciał na tylna wycieraczke, siła odśrodkowa go wyrzuciła spowrotem :D wiec zrob to samo jezeli ten tel tam wpadł bo musi i wylecieć :D poszalej autem troche moze ci sie uda tak jak mi :D a radość ze ten tel wyleciał samoczynie bezcenna :P skoro wpadł i sie zmiescił to i wyleci tak jak u mnie :D
  2. no dobra moze przesadzilem za 50 koła kupi m3 e46 :) ja nie m mam nic zeby gazować M3 wezcie dla porównania take Camaro 6.2litra:) i wiedzie ze mozna jedzić i bulić za wahe czy załozyć gaz i jedzić o połowe taniej ciesząć sie autem:) Gaz w autak jest teraz niczym Hybryda w nowych autach BMW i8 bądz Porshe Spider Hybrid:) zeby jedzić sportowo i tanio, tak samo jest z gazem do duzego silnika jest to opłacalne :D Chodz wiadomo ze gazu bym nie załozył do M3 jak by ceny paliwa byly takie jak w USA 4lata temu ze mieli po 1.50zl za litre a teraz maja po 3.80zl i płacza a co my mamy powiedzieć 5.50zl za litr :shock: nie ważne czy sie spala benzyne czy gaz kasa i tak idzie z dymem wiec po co bulić więcej jak można mniej :D
  3. skols003 odpowiedział(a) na bialaalpina temat w i8
    Trzeba przyznac Autko jest przepiękne ale cena zwala z nóg w polsce i8 bedzie rzadkoscią myslalem ze cena bedzie gdzies zaczynać sie od 185 tys a konczyć sie na 300 a tu 2razy tyle wiecej co myślalem:) no ale za 12lat kupie sobie taka sprowadze malinke z niemiec ja jakies 40tys:) za ta kase to wolałbym kupić uzywane Gallardo i był by prawdziwy sport:) na nie 1.5 turbo i elektryczny chodz moc ponad 300koni to tez jest imponujaca zwłaszna przyspieszenie od 0 do 100 :D
  4. dokładnie , cena nie jest wygorowana, jak za e46 zadbane e46 z dobrym wypozaszeniem. dołozyć i kupić e90 jaka pusta w srodku bez wypozarzenia:)do e90 20tys bo za 40tys nie kupi z dobra opcja :D
  5. skols003 odpowiedział(a) na abc77 temat w E46
    to dobrze przynajmn ie z de kupisz dobre auto ze stanem faktycznym , a nie powypadku z korekta licznika :D Dokładnie mocy nigdy za wiele :D a jak wezmiesz 320i to pozniej powiesz nam ze mielismy racje:) więć szukaj sobie od 325 do 330i:)
  6. skols003 odpowiedział(a) na abc77 temat w E46
    a zebys sie nie zdziwił ze 320i ci wystarczy zobaczysz jak szybko apetyt rośnie w miare jedzenia , ze bedziesz mowił ze mogłem kupic 330i bo bawarka im mocnejsza tym lepsza do łatania bokiem:) nie mowię ze 320i nie daje rady, tylko ze 330i juz sie tak nie meczy i po dupie nie dostaję bo wszystko lawiej pszychodzi:) jak chcesz coś kupić sensownego to szukaj w dziale giełda , bądz w niemczech na mobile.eu te fury od handlarzy to jedno wielkie gówno z ktorego robi sie studnia bez dna :D
  7. skols003 odpowiedział(a) na abc77 temat w E46
    bo chodzi o zasrana ekologie dlatego f30 ma trubo r4 i oznaczenie 328i, dlatego kup e46 328i i masz r6 bez trubo
  8. skols003 odpowiedział(a) na abc77 temat w E46
    Ja masz zamiar jedzić sam albo we dwoje to racej 330i Coupe bo fajniej wyglada te szyby bez ramek:) a jak w 4chcesz jedzić to sedan, i jak przedlifta chcesz kupic to najlepszy silnik to jest 328i 193konie,
  9. skols003 odpowiedział(a) na skols003 temat w E60, E61
    a opiie innch co mozecie powiedzieć bo tylko jeden dal swoja opinie, ale ja kupie tego AC shnitzer bo jest wiekszy niz w m paku i mi sie lepiej podoba
  10. BMW 530d 218kucy opony 245/40/r18 spalanie na trasie autosradowej do niemmiec predkosci powyzej 150km/h 7,2litra, cyl mieszany po wioskach i miasteczko 20 tys, spala 9 badz 10l zima 11.5l :D
  11. skols003 odpowiedział(a) na wolak temat w E46
    szczerze to pierwszy słysze o nadkolach m pakietowych
  12. to nie naprawiaj tego to zbędny bajer który tylko płyn ci traci i robi plamy na masce:) co ci z psiukniecia jak nie przetrzesz smatka to zadnego efektu nie ma , :D mam spryskiwacze w e46 i je odłaczyłem :D jak by były wycieraczki jak w Volvo albo mercach to jakis efekt by byl:) wez brudna szybe psiuknij i nie przetrzyj bedzie efekt nie bedzie wiec ten bajer jest zbedny :P
  13. skols003 odpowiedział(a) na pirlo temat w E60, E61
    Kolego roznicy bardzo nie ma tyle ze 2 tłoki wiecej w r6 a r6 to klasyka w bmw,opini na temat silników ci nie powiem bo nie mam, ale jak juz coś maasz zamiar kupić i zapłacic wieksza akcyze to niech to bedzie od 530i i górę :D bo w takim aucie i tych rozmiarów trzeba mieć czym depnać i zeby byle kto na swiatłach wstydu nie zrobił :D a 520i mimo 170koni jest troche małaawo przy takiej budzie :D
  14. skols003 opublikował(a) temat w E60, E61
    Panowie co myslicie o tych 2 spoilerach do e60? seria od m paka troche mała, ten AC wygłada ladnie wygląda coś jak ala z Csl e46, a ten drugi bardzo wam wieje wiochą czy myslicie ze pasuje do e60? AC http://allegro.pl/bmw-5-e60-m5-m-tech-spoiler-daszek-ac-schnitzer-i4082917229.html ten drugi http://allegro.pl/bmw-5-e60-m5-m-tech-spoiler-laren-tuning-nowosc-i4069586686.html
  15. nie montuj tego czegos tylko tracisz wiecej płynu do spryskiwaczy a efektu nie ma. bo co ci z tego sie popsiukasz reflektor? wez na szybe psiuknij i nie przetrzyj bedzie efekt? nie bedzie wiec ne trac sobie hajsu, doskładaj sobie na jakis lepszy dodatek do swojej Bawary :D
  16. zdarzaja sie takie przebiegi:) widzialem 320i z roku 2001 i miąła 80tys km. bo jedzone tylko 3km co dzien do pracy:) a olej jaki to 0w30 albo 5w30 :D i lej motul albo Vavoline , Caatrola podrbiaja i nigdy nie lej z beczki , bo beczka zelona z naklejka castrol a w srodku jakies gówno
  17. mozesz oddac i rzadać zwrotu kasy bo powiesz ze nie pasuje. kup sobie uzywke orginalna i bedzie pasowac, albo AC shnitzer a pierwsza zasada najpier przymierz cos przed malowaniem a pozniej maluj bo teraz wpaliles
  18. skols003 odpowiedział(a) na theheniek92 temat w E46
    to mu powiedz jak to zrobić :D\ tu masz ale nie spasowane idealnie http://allegro.pl/bmw-3-e46-csl-sedan-klapa-tyl-at-line-i4108157045.html ta na zdjeciu w sedanie wyglada fajnie z tak klapa mi sie podoba troche wieszky spoiler niz do m paka heeheh albo tu zobacz masz do sedana http://www.ebay.com/itm/Carbon-Fiber-Trunk-Spoiler-Boot-Wing-Lip-CSL-Style-Fit-For-BMW-E46-Sedan-4-Door-/400693247633
  19. do 320d ninimum 80ah max 95 ah, bosh s 4 albo s5, ja rok temu kupilem 95ah s4 za 450zl narazie nie narzekam zobaczymy za pare lat :D
  20. skols003 odpowiedział(a) na KordianSC temat w E46
    wszystko sie da wystarcza checi i kasa, najkepiej założ 2.8 albo od m3. bo 3.0 to traci moc za bradzo. do wymiany silnik, komp dyfer, wał, wieksze hamulce ,ic prawie wszystko oprocz nadwozia
  21. chodzi ci o lampy uzytkownika mateus? wg mnie toche te wydechy za daleko wystaja, a ta na filmiku ma idealnie wkomponowane :D
  22. to kolego mowisz ze fotele od e90 m pak roznia sie od e46 mpak? bo z wygladu niewiele sie różńia :D mowisz ze co są jakby twardzsze i lepiej trzymaja niz te z e46? ja jeszcze nie mialem okazji siedziec w e90 dlatego pytam czy taka duza róznica jest
  23. skols003 odpowiedział(a) na artus08 temat w E46
    dobry elektyk albo jak kumaty jestes to sam sobie zrobisz na youtube sa filmiki jak zamontowac
  24. skols003 odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    sory mikan ale nie mam tej wiadomości z opisem tego ic :shock: czy ten jest dobry i duzo wydajnejszy niz seria?http://fmic.pl/zestawy-dedykowane/490-bmw-e46-diesel.html
  25. jeden wtrysk leje jak widac do wymiany :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.