Treść opublikowana przez kkx5
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Bylem w salonie w uk. Nie odbywalem zadnych jazd. Wszystkie nowe x5 staly w specyfikacji M. Obok nich postawili zwykla e70 i zwykla e53. Szkoda, ze dla porownania nie bylo e53 4.8is, x5m e70 i nowej f15. Wtedy to rozumiem. Bardzo podoba mi sie srodek z dwoma wyjatkami: nie lubie wystajacych ekranow oraz miejsca z tylu jest tyle samo, jesli nie mniej niz w e70. W tej kwestii srodek i wielkosc gt podoba mi sie znacznie bardziej. Zewnetrznie bardzo podobna do nowej x3. Nie mam pojecia co bmw wymyslilo z tymi wlotami na blotniku? Juz widze kamienie i bloto latajace na drzwi. ?ogolnie wrazenie pozytywne ale szalu nie ma. Chyba bardziej podoba mi sie e70 nadal. f15 dla mnie to taki duzy lift e70.
-
Jaki olej do E65 730D lift ?
Masakra jakas :D :nienie: :roll:
-
BMW E46 COMPACT 316 BIALY NALOT NA BAGNECIE
Dymu? Pary? Jaki rocznik twojego auta? Model silnika?
-
Dymienie z v8
Chlodnica to zaskoczenie, wydaje sie, ze bmw tez poszlo czasami w oszczednosci. Te starsze x5 takich problemow nie maja. Tam tylko zebatki vtg, klamki drzwi i tyle :D . Jezdzi to i jezdzi. Tarcze to stary temat w calej gamie bmw. Czekam na efekty prac...
-
Dymienie z v8
Jak tam? Auto zrobione? Robi sie? Naprawialismy ostatnio 1ke kolegi, uszczelniacze, silnik serii "n" oczywiscie, po wymianie, zero kopcenia, chodzi jak nowy...
-
x5 e70 4.8i na gaz
Oj nie, nie zajechales uszczelniaczy "gazem". naprawialem silniki serii "n", ktore nigdy gazu nie widzialy :D U mnie bardzo podobnie ze spalaniem, od 13-25l/100. Silniki "stworzone" do gazu. Koniecznie dwa parowniki. Nie daj sobie wmowic, ze jeden, da rade. NIE DA RADY. ZADEN! Sterownik wybralbym firmy LPG-tech http://www.lpgtech.pl/. Maja opcje w ustawieniach na silniki z valvetronic i wiele innych udogodnien czego brakuje w Stag-u. Ja mam u siebie staga, tylko dlatego, ze nie wiedzialem o tej drugiej firmie. U kolegi w cayennie zakladalismy gaz i bylem pod wrazeniem ustawien na tym sterowniku.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
1. :search: 2. :search: 3. :search: 4. nie sadze
-
E65 błędy INPA, check engine, rozkodowanie błędów
Dokladnie...to nie te czasy, nie ten silnik.
-
problem bmw e65
Panowie, w silnikach serii n bez podpiecia sie pod kompa mozna sobie wymyslac rozne problemy. Bardzo czesty blad mechanikow to wymiana swiec, cewki i wogule bo nie pali na jakis cylinder. W tych silnikach nawet odma nieszczelna spowoduje podobne objawy. Wszystko co ma valetronic, jest zbyt skaplikowane aby zgadywac. Trzeba na ten silnik spojrzec troszeczke inaczej. Jakie bledy sa w kompie? oczywiscie pomijamy bledy typu misfire.
-
home light z kluczyka e46 99r
Eee tam, glupoty piszesz. Nie mozna tego zakodowac w e46, zadnym e46. To co wyszczegolniles to jest odprowadzanie do domu, uruchamiane wajcha od dlugich.
-
czy to normalne w zawieszeniu?
Normalnie to tego posta Ci zamkna... :search: :search: :mad2:
-
E60 / 545i uklad chlodzenia
Wiesz, nie wiem o jakie klapki chodzi :?: klapki w około wiatraka? U mnie sa, ale sa mechaniczne tzn. wiatr je sobie otwiera :D . Zbytnio nie rozumiem w czym jest problem? Temperatura 105 na postoju to norma w tych silnikach. Wiatrak masz visco czy elektroniczny? Zmieniles zbiorniczek, dobrze...w czym jest problem?
-
E60 / 545i uklad chlodzenia
Witaj. Nie szukaj winnych. Te zbiorniczki poprostu lubia pekac, no chyba ze w instalacji lpg wsadzili ci Kme golda? Aha:temperatura 95-98, normalna.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
no to prosze: http://imageshack.us/a/img856/5834/3t3c.jpg
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Naprawde nie chce byc obrazliwy ale musisz spojrzec inaczej na swoja wiedze! lancuch wyciagniety robi slady na obudowie. Chyba jeszcze malo widziales.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Nie bede sie spieral. Przeciez, wnioskujac po Twoich postach, wiesz o czym piszesz, troszke w tym siedzisz. Tak, wiem o czym ja pisze, nie chodzi mi o brak oleju czy zla prace pompy co jest konstrukcyjnie nie mozliwe. Prosze, przyjrzyj sie konstrukcji ramion i tego lozyska igielkowego co jest w srodku. jest calkowicie zakryte i olej tam ma bardzo ciezko dotrzec i powoduje przycieranie sie powierzchi. Nie ma to nic wspolnego z wyciaganiem sie lancucha. Bede nadal obstawal przy swoim; jesli nie ma sladow na obudowie: lancuch ok. do kolegi co pyta: wszystkie lozyska kupisz w sklepie. zuzyte, zniszczone bierznie mozna zregenerowac (zaleznie od glebokosci zniszczen). Odradzam kupno z portali. Jesli nie masz mozliwosci regeneracji, poszukaj od zaufanych osob na forum, ktorzy wykonuja regeneracje np. kolega Papik. Napewno wymieni ci, odplatnie oczywiscie, na taka ktora napewno jest ok.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Eee tam... A co te zniszczenia maja do lancucha? to jest wada konstrukcyjna, brak smarowania na jednym igielkowym (wiesz o czym pisze). Jesli nie ma sladow ocierania o obudowe, lancuch jest ok. Jeszcze nigdy w atc 400,500 nie zmienialem lancucha i nigdy nie szarpaly. Zakup z allegrosza?? naprawde? Jaka jest pewnosc, ze nie kupi w gorszym stanie? Kolego ja poradze ci tak: Regenerowac!!!
-
Kopci na bialo przez chwile na postoju
oj koszta sa, jak chce sie to dobrze zrobic :D ja jestem po wymianie. Auto chodzi jak nowe :)
-
X5 E70 3.0d , VTG - błędy od rezystora klasyfikacji
Silniczka w reku nie da sie pokrecic. Najlepiej podjechac do kogos kto ma dis i zrobic adaptacje. Jesli przejdzie adaptacje to z silniczkiem wszystko ok. Od tego bym zaczynal.
-
Lampy przednie-wersja angielska?
Kuriozalne pytanie ale ok: ksenon: tak ( zmnienic nalezy ustawienie doswietlania, przestawic klapke); zwykle: nie.
-
X5 E70 3.0d , VTG - błędy od rezystora klasyfikacji
Wiesz, nie bardzo rozumiem stwierdzenie "kreci ciezko", co kreci ciezko?
-
Dymienie z v8
Tak. Uszczelki czujnikow, pokryw lancucha, zapinki zaworow, uszczelki napinaczy rozrzdu oraz tzw.rectan ringi wszystko na sztuki w salonie, w uk. uszczelki pokryw zaworow oraz uszczelniacze i pozostale czesci, firmy elring, z niemiec przez strone internetowa w uk. Blokady rozrzadu: z Polski. Nawet po 40min stania, na wolnych obrotach, nie puszcza zadnego dymka :D
-
520d M47N2 kreci dwa razy nie odpala
temat rozwiazany. zasniedziale, skorodowane styki ecu. dziekuje za podpowiedzi
-
[e65]Kopcenie ubywa oleju kontrolka silnika film w temacie
:D :D :D
-
Jakie RINGI ? LAMPY PO LIFCIE, JAKI ROZMIAR?
polecam ccfl, zakladalem u siebie, wyglada jak oryginal, pieknie swieca nawet w dzien. wymiar jak kolega wyzej napisal, sciete od gory wygladaja lepiej w tych lampach, poliftowych.