Witam serdecznie, Czy ma ktoś może jakieś informacje na temat tego samochodu: http://sprzedajemy.pl/bmw-520i-e39-2-0bg-150km-swiezo-sprowadzone-zarejestrowane,13230507 samochód rzekomo w stanie bardzo dobrym, bezwypadkowy. czekam na odpowiedź z prośbą o VIN. Do myślenia daje to że samochód został sprowadzony w maju 2014, w lipcu montaż instalacji gazowej a od września jest do sprzedaży ( 6 miesięcy nie sprzedane dobre e39? ) z góry dzięki za odpowiedź VIN WBADD11040BN64990