Witam Co myslicie o tym ogloszeniu. NIe moge rozkodowac vin po ostatnich 7 cyfrach (sprzedawca podał zły ?) Link do aukcji http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-m-performance-ID6yaywR.html
Witam Co sadzicie o tym bmw http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320-cd-m-pakiet-ID6y8csf.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=2306635 Auto sprowadzone z Belgii, przez pierwszego wlasciciela, obecny drugi wlasciciel ma auto od 3 lat.
Witam Panowie co sadzicie o tym e60 ? Link do galerii https://picasaweb.google.com/118188891963272086895/E60520 Widze ze handluje samymi bmw więc może ktos coś wiecej wie o tym sprzedawcy Rozkodowany VIN
Dokładnie twierdzi że dla niego auto wyglądało zdrowo na pewno nie było zawinię na drzewie więc nie zagłebiał się i nie badał tych "malowanych elementów". Samochodu miernikiem nie sprawdzał. Opony letnie do wywalenia trzeba kupic nowe. Nie chce jechac na darmo i robic wycieczki wiec jak sie uda poprosze kogos o inspekcje. Napisałem już pw
Po telefonie do własciciela niewiele sie dowiedziałem na temat tych malowanych elementów. Mowił że było to robione przez I własciciela pojazdu i nie jest w stanie powiedzięc na czym polegało i jak głebokie było to uszkodzenie (wiec moze szpachla).
Co sadzicie o tym aucie link do ogloszenia: http://olx.pl/oferta/bmw-530-e60-skora-xenon-navi-zamiana-CID5-ID5J8R9.html#55cdd578a9
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.