Treść opublikowana przez cypisek21
-
e65 LCI Sylwia
Wypatrzyłem zapocenie z kolektora dolotowego... Zamówiłem kolektor z klapkami regenerowany... z klapkami z aluminium. I czas na montaż
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Wspolczuje...
-
[E90] 335d LCI
Ładnie Dobre rozwiązanie czarne super :cool2:
-
e65 LCI Sylwia
Gotowe
-
[E90] 335d LCI
Dobra propozycja. Brac
-
[E91] 325D+ 2007r
Po zdjęciu osłony to nadal jest niewidoczne. Na ten element przykrecony jest uchwyt osłony. Taka czarna lapka.
-
e65 LCI Sylwia
Ha działam na całego... jest troszkę wolnego więc poświęciłem czas lampom. Całkowicie wymyte Wyczyszczone. Chińskie lady zastąpione nowymi postojowkami w pięknym żółtym odcieniu. Komplet nowych halogenow dopełni dzieło. Jutro składam. I będzie foto
-
[E91] 325D+ 2007r
Flansza faktycznie paskudna aale.. to jest przykryte oryginalna lapka trzymająca pokrywę silnika ... tu musiałem dorzezbic bo wykonawca tego uchwytu nie przewidzial i osłona byłaby nie przykrecony jak fabrycznie... to mogłoby powodować drgania. I nieprzyjemne odgłosy.
-
[E91] 325D+ 2007r
Konkretne mody :) Znajomy garaż. :) Podlej mu paliwa nie żaluj :)
-
F30 330i USA
No chce ja sprzedac. Ale nie oddam za pół darmo nowego auta.... Bez żartów:) w międzyczasie działam przy e65lci
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Masz rację. Ale niestety powierzchnia gładź cylinder czy panewki to raczej nie główny problem awarii.. znacznie lepiej pomoglbys silnikowi usuwając dpf i egr... Co oczyscilo by olej z paliwa i sadzy... no ale rozumiem że gwarancja itp :)
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Może i trochę racji w tym jest ale z drugiej strony za kilka złotych więcej kupujesz tak na prawdę znacznie lepszy olej. A w N47 nie chciałbym lać kiepskiego oleju. Szczególnie, że rozrząd w N47 to nie jest majstersztyk... :wink: Miałem n47 z mocą 273 KM na 1 turbinie I z niczym problemów nie było. Teraz mam 2x m57 231 KM 370KM I b46 252KM wszędzie leje valvo z xado i jest top
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Panowie z całym szacunkiem.... trochę ten onanizm olejowy w seryjnych autach mnie śmieszy... wystarczy średniej klasy olej wymieniać systematycznie co 10 15 kkm I silnik jest czysty.... zapraszam do obejrzenia silników które jeżdżą na valvoline synpower. Z dodatkiem xado turbo lube. Chyba że zamierzacie f30 jezdzic pod 1mln km to rozumiem. Ale spokojnie oszczędna konstrukcja tego nie zniesie :)
-
F30 330i USA
Autko jeździ ma się super... Od jutra żona jeździ :8)
-
335 cypisek
Pogoda ładna to auta czyste :)
-
123d z mocą ponad 300 KM
Daj znać jaka moc jest po modach... Jak coś zapraszam po pompe 2 tlok I custom listwe żeby można było podać na 300+
-
[E90] 335d LCI
Poszukaj w galeriach e87 tam ktoś wkładal. Albo jedz do aso niech szukaja
-
[E90] 335d LCI
A ja bym sobie głowę dał uciąć że można taka zaslepęk kupić w aso... Chyba z serii 1
-
335 cypisek
A tak już osadzone
-
335 cypisek
Piasta musi być z e82. Ale zwrotnicy wiercic nie trzeba.
-
335 cypisek
Tulejka jest wcisnieta. Spokojnie bez prasy można to wymienić. Gwint w mojej tulejce jest m10 jak oryginalnie w e9x nie tak Jak w f serii m12. Wszystko p&p na dniach wrzucę zdjęcia spasowania przed i po zastosowaniu tulejek. Zaległe pozostałe elementy z wymiany rozrzadu
-
335 cypisek
W aucie niema fizycznie egr. Jest tylko 1 termostat główny. Niema też dpf w jego miejscu jest katalizator metaliczny euro 4 w obudowie dpf. Xhp jeszcze nie miałem kiedy jechać zainstalować bo jestem w burakach z mechanika...
-
335 cypisek
W związku z tym że otwory pod heble tylne zostały wykonane nieprofesjonalnie zdecydowałem się na zmianę zwrotnic na seryjne oprawienie nowych łożysk i piast. Aby umożliwić fachowy montaż hamulców wykonane zostały takie adaptery które pozwolą na prawidłowy monta z ukladu hamulcowego. Mimosrodowe otwór pozwala na idealne wycentrowanie położenia klocka na tarczy Ta tulejki z pomarańczowym lakierem to element fabryczny zaciski tylnego 345mm
-
335 cypisek
Dlatego motec na ost. miejscu... znajomy ma to w aucie i mimo meczenia trzymają się bdb. Ale nie w bmw. Te koła które mam bardzo lubię Ale że względu na problemy z trakcja będzie trzeba mieszane ogumienie.. jak i felgi. Ale to na samym końcu. Teraz jest jeszcze dużo rzeczy ważniejszych.
-
335 cypisek
Dokładnie ...kolego kkamo84 konkretne koło dla Ciebie to jakie?? Dla mnie lekkie.... więc będzie albo ultraleggera albo to co jest ale polakierowane na mokro albo motec ultralight.