Treść opublikowana przez cypisek21
-
Turbina przepocona
kupic nowe. to kolo 200 jak dobrze pamietaM.
-
Turbina przepocona
plucze plukanka motula....
-
Turbina przepocona
zawsze płucze dobre smarowanie to podstawa.... pamiętaj o odmie!! silnik ma trochę zapasu mocy to można poprawiać śmiało... ;) co do twojego auta... musisz mieć 1 komplet oryginalnych kół bo na tych na których masz teraz auto nikt Ci dobrze geometrii kół nie zrobi.
-
E87 automatyczne otwieranie klapy bagażnika
tak mi tu kolega co ma nadmiar gotowki podsunal.... przeciez wszystko mozna ladnie schowac do jakiejs koszulki.... jak bede mial troche luzu to zrobie... pokaze
-
Turbina przepocona
spokojnie turbo latwo sie wymienia... pozatym podomno to wada tych silnikow.... a plukales silnik przed wymiana oleju ?? zrob to nast. razem ladnie oczyscisz wszystkie kanaly olejowe wymien tez odme... moze pomoze.... a moze juz za pozno... ale odme tak czy tak zrob. plukanie tez!
-
Turbina przepocona
odme dobrze wymienic co 60 tys. jak sie zatka to wypycha olej wszedzie. a z olejem w turbo to powaznie trzeba.... zeby przypadkiem nie zachorowal... na wscieklego diesla.. sprawdz czy przed egr masz klape gaszaca. ewentualnie opanuj zatykanie szmata dolotu.... tak na wszelki wypadek!! widze kolego ze troche masz problemow z ta jedynka... az mi sie w ten przebieg wierzyc nie chce....
-
Turbina przepocona
jest dpf u Ciebie???? jesli jest sprawdz czy nie ma bledu nadcisnienia w wydechu!! mozebyc to zez przytkana odma !! wymieniales przy zmianie oleju ??
-
E87 automatyczne otwieranie klapy bagażnika
nie chcesz to nie zakladaj. to czy cos jest ze skody czy z bmw nie zmienia faktu ze jest to tylko silownik klapy. roznia sie tylko siłą to co podales dziala dokladnie tak samo.
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
tak to te same elementy
-
[E87] Niedziałająca klapa sterująca (?) wlotem powietrza
u mnie tez nie ma ale np. w 530d mam. a u kolegi w 116i z 2010 tez jest. nie wiem kiedy to zakladali... nie interesowalem sie tym...
-
120d xdrive - po pomiarach PKit
nie wiem jak ty potrafisz jedynka jezdzic w tunelu.... z predkoscia 90..... mnie az noga boli od takiej jazdy... ;) nigdy nie udalo mi sie sprawdzic jak ekonomiczny moze byc moj stary m47.....
-
[E87] Niedziałająca klapa sterująca (?) wlotem powietrza
o żaluzje za nerkami.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
ooo Tez chetnie wymienilbym turbo w m47 ale w moim przypadku na cos ciut wiekszego ;> zeby tylko skrzynia i grucha chciala to przetrwać...
-
Spotkania śląskie
zalezy kiedy to okresle sie ;) ale jestem za!!
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
no przeciez Ci napisalem ze masz powiedziec swojej e 60 ze kupiles jej nowy akumulator taki sam ale nowy a ona bedzie sie o niego troszczyla jak o nowy.
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
Jakies negatywne konsekwencje jesli zignoruje rejestracje nowej aczkolwiek identycznej baterii? calkiem inne prady ladowania baterie szlak trafi po 1-2 lat
-
Spotkania śląskie
to kiedy i gdzie??
-
Wymiana Silnika 120 d na 123d
zmiesci sie zmiesci.. przerobek jest tyle samo prawie... trzeba zmienic wszysko od chlodnicy do piasty tylnego kola..
-
E87 m47 zuzyte lozysko sprzegła kompresora
oczywiscie 52x35x12
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
paska nie zmienialem bo jest idealny (conti.) a rolka napinająca z salonu. lozysko klimy nachi japan ;) i jest cisza idealna. lozysko klimy jeczalo jakby kot sie wkrecil w wentylator...
-
E87 m47 zuzyte lozysko sprzegła kompresora
pojechalem do duzej firmy ktora robi klime zostawilem im kolko a oni wyrwali je z jakiegos uszkodzonego. kupilem nowe lozysko i bardzo uwaznie wprasowalem. absolutny zakaz jazdy bez paska!! ten pasek napedza alternaqtor i pompe wody mam 3 samochody w domu a 2 kierowców. takze bez problemu.
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
nowe łożysko kompresora klimy nowa rolka napinająca pasek wielorowkowy..
-
E87 m47 zuzyte lozysko sprzegła kompresora
po temacie 2h skladania... wrzucilem inne uzywane kolo z nowym lozyskiem jednak lozysko da sie wycisnac ale trzeba byc baardzo ostroznym!! panowie tylko prasa i kolko powinno lezec na jakiejs gumie. by nic nie ukruszyc!! ciekawe... w naszym kompresorze nie ma rozprzegania kolka z samym kompresorem. kompresor kreci sie zawsze.
-
[e87] 120d EGR ZAŚLEPIENIE?? WYCIĘCIE :)
bedziesz wkladal miedziana redukcje na 8-9mm podobnie jak na jakims watku z baby bmw??
-
[e87] 120d EGR ZAŚLEPIENIE?? WYCIĘCIE :)
jak chce się mieć max osiągów to trzeba zaspawać albo robić równo odleglosciowy kolektor wydechowy!