Treść opublikowana przez cypisek21
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jakbyś potrzebował rysunek w dxf lub step adaptera tych zaciskow z prosiaka to służę pomocą. Chyba że zapisz Sie na te niebieskie pozdr
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
dla mnie mistrz !
-
Spotkania śląskie
Właściciel 116i to babyface killer w bmw hehe :D
-
Spotkania śląskie
jak ktos cykal to wklejcie ;)
-
Spotkania śląskie
Pozdrowienia chłopaki, a dziqskowi wielkie dzięki :D
-
Łańcuch rozrządu N47
to wal kolego galerie :) m47 tez zamieszczaj... dobrze czasem cos obejrzec ku przestrodze :)
-
Łańcuch rozrządu N47
OOOOSTRO na ostatnim zdjeciu widac to wasze nieszkodliwe szuranie :) :mad2:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
włochacze sproa rozpietosc cenowa :) widze ze detailing koledze jeszcze ciut obcy... osobiscie stosuje rekawice mikrofibrową... jest nieco gorsza ale latwiej ja utrzymac w czystosci... po kazdym myciu auta wraz z mikrofibrami do pralki i po temacie ... a o wlochacz trzeba dbac ;) mycie zawsze na 2 wiadra.. ale to podstawa... :)
-
[E87] Tarcze i klocki
krzysiek ma tył ze 130i lub 123d do sprzedania przod tak jak piszesz 292mm :)
-
Spotkania śląskie
tez nikogo nie widzialem czerwone e87 ze smutna rurą i czarnym kolem..
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
swietnie... w tydzien wymienili czujnik i wentylator... super fachowcy :cool2: jesli stac cie to kup jesze modul bt do obd II i zainstaluj w telefonie pewna aplikacje np torque.. moze wiecej auta nie przegrzejesz. i bedziesz widzial ze jezdzisz uszkodzonym autem. jeszcze jedno po co podpytujesz gdzie kupic tanie uszczelki... takie rzeczy kupuje sie oryginalne...
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Wg mnie mogłeś wentylator kupić używany. I wymienić sam... Jakieś 5 min roboty....A To raczej Sie nie psuje. Ale twoja sprawa może zaoszczedziles na paskach na grill.
-
spalanie w 120d 2004 e87
mnie zazwyczaj miedzy 8.5 a 9 pali
-
[E87] Tarcze i klocki
330d zobacz tarcza taka sama jak w 130i zaciski po stówce :) na alle... wrzuc nowe tarcze i klocuchy i lodzio miodzio
-
[E87] Tarcze i klocki
zrob takie jak ja mam po co kombinujesz.... 335i pasuje plug&play lub 123d lub 130i i cala paleta z e90 poza Xdrive mowie o powierzchni miedzy piasta a tarcza... nie tarcza a kolo..
-
[E87] Tarcze i klocki
moze kolega malo dokladnie załozyl albo posmarował powierzchnie piasty czyms :)
-
Spotkania śląskie
czyli jak pod ikea??
-
[E87] Tarcze i klocki
rob jak chcesz ale zakup tarcz w ASO rozwiazuje problem krzywienia w 100% pod warunkiem prawidłowego montazu tarczy. to wymaga troche pracy..
-
[E87] Tarcze i klocki
mam takie w garazu... leza i sie kurza... glośne sa.. ich nacinanie nieco poprawia sytuacje w deszczu.. ale do oryginalnych im daleko.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
wrzuc na szybe rain-x albo inna niewidzialna wycieraczke :) dziala extra szczególnie w nocy super widocznosc !! wtedy tylko w miescie bedziesz uzywal piorek :) polecam
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
jak zawieszenia nie zmodzisz(wieksze odboje) to przod nic a tył prawie nic... (15mm-20mm) wszystko zalezy jaka gume chcesz wrzucic... ostatnio z kolega stingerem kombinowalismy z dystansami i narazie stanelo ze i jeden i drugi wywalił je z auta...
-
[E87]Hamulec reczny nie działa
uzywaj szukajki oraz google http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=655621
-
[E87) 120d by Radek
nie chce tu koledze smiecic galerii.. ostatni post... ale wywalenie filtra w miejsce n47 ma zalete taka ze filtr zawsze jest zimny.. caly airbox podobnie... a tu wszystko ma 90'c . myslalem nad wstawieniem innego IC u siebie.. ale tymczasowo olalem temat. a juz widze ze oblok sie zwieksza im cieplej na dworze ;)
-
[E87]Hamulec reczny nie działa
nie trzeba nawet zdejmowac kola... 1 srube wykrecasz i regulujesz... sruba do regulacji znajduje sie mniej wiecej na prostej jaka poprowadzisz miedzy srodkiem tylnej szyby a osią koła w miejscu wykreconej sruby z koła... niestety reczny to wielka glupota w bmw... beben...
-
[E87) 120d by Radek
Krzysiek wstaw sobie stozek i spotkajmy sie za 50kkm zmierzymy kompresje!! ;) gąbkowy nasączany jeszcze ok ale stozek to morderstwo dla samochodu do jazdy codziennej..