Treść opublikowana przez chudy131080
-
320i nietypowy problem- spalanie
A co to tak puka?Kierunek? Wysłane z Nexusa 6
-
Dźwięk silnika 540i
Daj na YT i wstaw link. Wysłane z Nexusa 6
-
e30 Kielce WBAAA110102305501
chudy131080 odpowiedział(a) na BMW-csw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa taką cenę to się nie dziwię że się sprzedała.Na zdjęciach nawet ładnie wyglądała,sam miałem kiedyś taką tylko z 1.8 :(,moje pierwsze auto więc sentyment jakiś pozostał. Wysłane z Nexusa 6
-
e30 Kielce WBAAA110102305501
chudy131080 odpowiedział(a) na BMW-csw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA autor był oglądać bawarkę? Wysłane z Nexusa 6
-
F30 320D WBA3D31010F240167
chudy131080 odpowiedział(a) na hukers temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupujesz auto za tyle kasy oczami?Sorry kolego ale pierwsze co robię to biorę ją na serwis na konkretne oględziny. EDIT: Napisaliśmy posty w podobnym czasie i nie widziałem Twojego więc OK. Wysłane z Nexusa 6
-
Czy to już koniec akumulatora?
A jak wymieni się akumulator na taki o tych samych parametrach jak ori to trzeba kodować? Wysłane z Nexusa 6
-
e90 2.0i psujący się czujnik położenia wału korbowego
Kup ori VOD i tyle,zobaczysz ile na nim wytrzyma. Wysłane z Nexusa 6
-
E91_320D NCS-Expert tool
Zakoduj pustym plikiem MAN ten moduł, będą ustawienia fabryczne. Wysłane z Nexusa 6
-
F11 Active Steering
Jeśli nie wyświetla to nie masz,chyba że BMW zrobiło niespodziankę i dało w co wątpie. Wysłane z Nexusa 6
-
F11 Active Steering
Rozkodować nr. VIN i takie rzeczy powinny być w wyposażeniu. Wysłane z Nexusa 6
-
[e60 520i M54)Dziwny dzwiek z silnika (filmik)
Dokładnie,u mnie to samo jest. Wysłane z Nexusa 6
-
[e60 520i M54)Dziwny dzwiek z silnika (filmik)
A o to cykanie chodzi? Wysłane z Nexusa 6
-
INSTRUKCJA KODOWANIA NCS EXPERT / NCS DUMMY
Po wyborze ECU nie dajesz F5 tylko F2,następnie CODIERDATEN LESEN w tym momencie masz plik TRC w katalogu WORK,idziesz tam,robisz swoje i wracasz do NCS i dajesz znowu F2 i klikasz SG CODIEREN następnie F3 i po temacie. Wysłane z Nexusa 6
-
e90 2.0i psujący się czujnik położenia wału korbowego
Oryginalny czujnik jest zakładany? Wysłane z Nexusa 6
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
Możliwe,za czasów gdy miałem e39 nazywało się Servotronic,czasy idą do przodu to i ładniejsze nazwy wymyślają ;) Wysłane z Nexusa 6
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
A bardziej serwotronik,bo sama pompa wspomagania nie usztywnione Ci kiery. Wysłane z Nexusa 6
-
Odma/separator oleju
Osobiście wymieniałem komplet,przewody również.I dobrze że kupiłem komplet bo te przewody są już bardzo kruche,że dwa uszkodziłem przy demontażu oraz jeden tan od bagnetu był już pęknięty.Jednak moja jest trochę inna.Najkruchsze były te na kolektorze ssącym. Wysłane z Nexusa 6
-
M54B22 problem z szarpaniem.
Czy wartości na jałowym są poprawne dla przepływomierza? Wysłane z Nexusa 6
-
[E63] 5.0i problem z maksymalnymi obrotami
Jedynie co do adaptacji czytałem to piszą żeby odpiąć aku na jakiś czas. Wysłane z Nexusa 6
-
Swieci sie na czerwono kontrolka oleju
Czujnik poziomu oleju? Wysłane z Nexusa 6
-
Bi-Xenon?
Trzeba kodować,zobacz dział diagnoza komputerowa. Wysłane z Nexusa 6
-
M54B22 problem z szarpaniem.
Witam. Mam problem z sporadycznym szarpaniem auta,czasami przejadę 50km i problem nie występuję a czasami po każdej redukcji,dzieje się to chwilę nie wiem 4-5 sekundy,takie dziwne jakby nie działał na wszystkich garach.Najczęściej zdarza się po dojeździe do skrzyżowania i redukcji na 3 i 4 biegu.Występuje to w przedziale 1500-2000 obrotów.Raz INPA pokazała błąd czujnika wałka rozrządu i niewypał na 2 cylindrze,wykasowałem błąd nie powrócił.Oczywiście wymieniłem ten czujnik na oryginalny i nowy OEM BMW.Wymieniłem również świece,odmę jednak problem pozostał.Nie wiem może wtryski już nie dawają rady,jak będzie trzeba to wymienię tylko muszę wiedzieć co.Auto od tak zaczęło świrować,dobrze jeździło a tu pewnego dnia lipa,dodam że tego dnia padało i było wilgotnie choć nie wiem czy to ma znaczenie z problemem.Nagrałem kilka filmów z bloków pomiarowych INPY może na nich coś można stwierdzić,gdyby jeszcze coś trzeba nagrać sprawdzić to proszę napisać.Dzięki. Film1 http://youtu.be/HtfXQvv5EgE Film2 http://youtu.be/7Wc9nPSHVo8 Film3 http://youtu.be/jjamkIDECCo Film4 http://youtu.be/GNhOaksTJKs Film5 http://youtu.be/791HrsJ3XH8 Film6 http://youtu.be/BjFlADokesM Film7 http://youtu.be/FqsJyNEH_qs Film8 http://youtu.be/OHGRQE_-iJY
-
gdzie filr paliwa bmw e 60 520i
PW
-
gdzie filr paliwa bmw e 60 520i
Nie wiem czy czytałeś po forach ale z tego co ja widziałem to problem może być z przepustnicą lub sterownikiem silnika. Wysłane z Nexusa 6
-
gdzie filr paliwa bmw e 60 520i
A co się dzieje że chcesz wymieniać ten filtr? Wysłane z Nexusa 6