Dodam,że BMW było sprowadzone z Niemiec ,jestem 3 właścicielem. Przebieg autentyczny sprawdzany z kluczyka ( historia od 2005 r) oraz sprawdzane wszystko było z przebiegiem w autoryzowanym serwisie bmw. Ma przejechane nieco ponad 140 tyś.km
Mam problem z czujnikiem położenia wału korbowego,zepsuł się po raz 3 w przeciagu nie całego roku. Po diagnostyce błąd wskazuje ,że to to - wymieniamy,kasujemy błąd jest ok. Pojezdzi trochę i znowu to samo. E90, 2005 r, 2.0i
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.