Skocz do zawartości

chudy131080

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy131080

  1. Może jakaś nieszczelność w dolocie.
  2. Nie ma na nim żadnej śrubki odpowietrzającej.Ze dwa tygodnie temu wymieniałem taki sam w mojej e60.Wszystko poszło gładko i nie musiałem nic odpowietrzać.Po mojemu to przy wyciąganiu uszkodziłeś czujnik poziomu,ja zamówiłem nowy więc nie musiałem używać starego. Co do tego pływaka to pewnie patyk był ale się urwał.
  3. Podejście jest fatalne,osobiście rezałbym coś z kluczem,podgrzałbym i próbował go wygiąć.
  4. chudy131080 odpowiedział(a) na chudy131080 temat w E60, E61
    A zawór DISA się jakoś regeneruje czy nowy trzeba kupić?Chodzi o to że on tak syczy? Dobra,już wiem o co chodzi,jutro rozkręce i zobaczę czy ma luzy.
  5. chudy131080 odpowiedział(a) na chudy131080 temat w E60, E61
    Trochę zasysa. http://youtu.be/GBLYoE4ZK2A
  6. chudy131080 odpowiedział(a) na chudy131080 temat w E60, E61
    U mnie jest tak. http://youtu.be/DK3xACOdSPI
  7. chudy131080 odpowiedział(a) na chudy131080 temat w E60, E61
    Dzięki kolego,więc mam znów do wymiany.
  8. chudy131080 opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam.Rok temu wymieniłem odmę kompletną i mam podejrzenia że znów coś jest nie tak.Pytanie do użytkowników silnika M54,jak powinien zachowywać się motor po odkręceniu korka wlewu oleju?Przygasać czy bez zmian ma pracować?
  9. Zamień,nic Cię to nie kosztuje a może być z tym właśnie problem.
  10. Drugi masz od czoła silnika,pod vanosem.
  11. To ja już nie mam pomysłów.Musisz czekać ma wypowiedzi innych.
  12. 520i 170ps 10l przy normalnej jeździe.
  13. Szukaj w dziale e60 Instalacja INPA/NCS itd,jest tam wszystko opisane.
  14. https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fbmw-klub%2Epl%2Fforum%2Fviewtopic%2Ephp%3Ft%3D108441&share_tid=108441&share_fid=7937&share_type=t Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
  15. Raz pokazał błąd czujnika wałka,i tu dałem ciała i zmieniłem oczywiście dalej przerywał,później żadnych błędów nie było,przerywał sobie a błędów brak.
  16. U mnie winowajcą przy poszarpywaniu okazały się cewki.Pierwsze co to pozamieniaj je miejscami.
  17. Nie chcę kasy,trzeba mieć wiarę w ludzi.Jak nic nie zdziałasz to ma pv daj dane to w poniedziałek Ci wyślę,sprawdzisz i będziemy myśleć.
  18. Słupek kup 2.8 a osprzęt masz ze swojego.
  19. Nowy mam zamontowany w aucie,nie chciało mi się przekładać ponownie.Mam wyjęty ten oryginalny co był w silniku ( oryginał BMW ).Jeśli nie znajdziesz to wyślę Ci ten mój,podmienisz i sprawdzisz sobie,wtedy zdecydujesz czy kupisz nowy a mój mi odeślesz czy zapłacisz mi za ten używany.Dogadamy się.Jeśli mi odeślesz to może jeszcze jakiemuś innemu userowi będzie można pomóc.
  20. W takim razie raczej ten czujnik. Piszę raczej bo na 100% byłbym pewien gdybym go podmienił.
  21. Ja z Łódzkiego,pozmieniaj pierw cewki miejscami i zobaczysz jak będzie,jeśli to samo to czy błąd niewypału przeniesie się na inny cylinder,zapamiętaj na jaki garnek założysz cewkę z drugiego cylindra.Jeśli nie będzie poprawy to będziemy myśleć dalej.
  22. Nie,numer 18. Ale,miałem podobne błędy u siebie z tym że auto nie gasnęło tylko przerywało,po podłączeniu kompa pokazał mi te same błędy niewypał na drugim garnku oraz błąd czujnika wlotowego.Kupiłem czujnik oryginalny,zmieniłem i to samo się działo.Wymieniłem cewki i zapomniałem o problemem.Nie zawsze to co pokaże komputer to jest przyczyna,może to być wynik źle działającej innej części,u mnie akurat cewek zapłonowych.Jedyne słuszne rozwiązanie to podmianka tego czujnika i sprawdzenie,nie jest sztuką wydać pięć paczek i zapomnieć,ja tak zrobiłem i mam teraz dwa czujniki.Skąd jesteś?
  23. Masz dwa czujniki.Po błędzie widać że wlotowy czyli od kolektora ssącego,pod nastawnikiem vanosa się znajduje.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.