Treść opublikowana przez chudy131080
-
e90 320i WBAVA71020VC24335 Radmosko
chudy131080 odpowiedział(a) na cens temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa taką kasę i z takim wyposażeniem nie dziwie się,w ogóle ciężko jest trafić e90 z iDrive a tutaj jeszcze xenon itp.
-
[E60/E61] 530i Wypadanie zaplonu
Zobacz na BMWstore.pl
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Czyli jaki mam brać bo w poniedziałek zamawiam?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Dzięki.Więc sprawdzę teraz ten Valvoline.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Witam.M54b22 do tej pory ( tj. rok ) wlałem Motul 8100 X Clean 5W40,pobiera 1L na 5 tysięcy kilometrów.Zmieniać czy lać to samo?Przelot 250 tysi.
-
Buty Puma z logo BMW
Zobaczymy,brat już w takich kica z pół roku i póki co są OK. Wysłane z s7 Edge
-
Buty Puma z logo BMW
Cisza w temacie więc http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161018/55ede822f9c570b3c77051db65e7e25d.jpg http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161018/3bd865821b365eeb8010fc74c6621d58.jpg Wysłane z s7 Edge
-
Jaki silnik do e90?
i-Drive to podstawa w e90 jak dla mnie,łatwiej będzie odsprzedać. Wysłane z Nexusa 6
-
Kajusa bidna Bunia E60 520i
Od minimum do maksimum jest 1 litr.Czyli jakieś 250ml Ci wypił,jest dobrze,moja na 5 tysięcy wypiła jakieś 800ml i w sumie również jestem zadowolony z takiego wyniku.Kuzyn ma Audi b6 z nieszczęsnym 2 litrowym benzyniakiem i wychlał mu litr na 1500km. Wysłane z Nexusa 6
-
Bmw e 60 530d WBANC71090B651441 Niemcy ok Hannoweru
chudy131080 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiedna jak na 3.0D.
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
Odma - 350zł,Świece - 250zł,Cewki - 700zł,Olej - osobiście mam Motula -300zł,OC - 420zł. Wysłane z Nexusa 6
-
M54B22 problem z szarpaniem.
Temat do zamknięcia. Wysłane z Nexusa 6
-
Regeneracja reflektorów e60
Tak. Wysłane z Lumia 630
-
Regeneracja reflektorów e60
Obok soczewki jest napisane jakie światło oraz rodzaj żarnika. Wysłane z Lumia 630
-
M51 - Pokrywa zaworów - Rura
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/13_0378-tlumik-szmerow-ssaniawklad-filtra/i47446/kL/sM/r1996/m01
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Wiesz,nie wiem,nie zastanawiałem się nad tym i nawet nie sprawdzałem jak to jest.Przeglądałeś temat Ciekawe funkcje e60?Jest tam generalnie wszystko o DRL i wiele innych ciekawych rzeczy do zakodowania. Wysłane z Nexusa 6
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Z tego co się interesowałem tym gdy robiłem u siebie to z modułem LM nie da się zakodować w ringach.Ustawiłem na długich i jest OK. W iDrive zmieniałem i nic się nie działo.Generalnie mam przełącznik ustawiony na auto i gdy się ściemnia to automatycznie przełączą się na drogowe. Wysłane z Nexusa 6
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Ringi na dziennych zakodujesz tylko z modułem LM2. Wysłane z Nexusa 6
-
E65 760i 2004r WBAGL81004DG60587
chudy131080 odpowiedział(a) na Darius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE no,panowie,taką kasę to ryczą sobie za 730D z tego co je oglądałem ( i to nie wiem czy nie mało ).Daj sobie spokój z takimi autami bo może człowieka do ruiny doprowadzić.Chyba że Cię stać ale z drugiej strony gdyby było Cię stać na takie auto to pewnie byś nie spojrzał na ten link. Wysłane z Nexusa 6
-
E60 520i, bierze płyn chłodzący.
Dziwna sprawa,w takim razie koszta eksploatacji się robią większe bo nie dość że benzynę spala to jeszcze płyn no i dodatkowo oliwę.A tak serio to musisz poczekać na wypowiedzi innych ( o ile oczywiście takowe będą ). Wysłane z Nexusa 6
-
E60 520i, bierze płyn chłodzący.
A nie masz mokro pod zbiornikiem wyrównawczym?U mnie również ubywa ale jest tam mokro i pod wpływem temperatury ucieka,myślałem że się rozszczelnił ale przy głębszej analizie zdiagnozowałem że leci gdzieś spod czujnika,zamówiłem czujnik i wymienię.Kopci auto?Oleju nie przybywa? Wysłane z Nexusa 6
-
Kajusa bidna Bunia E60 520i
I super autko.Jakaś różnica między PB a LPG w mocy wyczówalna czy bez zmian? Wysłane z Nexusa 6
-
Instalacja DIS na Vmware
A u mnie występuje ten problem z tym IP,nie chce włączyć DISa,rozwiązał ktoś ten problem?
-
E46 318i 143km biała maź
Wymień odmę,przy krótkich odcinkach tak się dzieje. Wysłane z Nexusa 6
-
Jaki silnik do e90?
W takich kwotach to o innych bym nie myślał. Wysłane z Nexusa 6