Treść opublikowana przez chudy131080
-
Re: ciekaw funkcje e60
Nie wyłączyłeś trasy w navi,wejdź w ustawienia i odznacz.
-
[E46] M54B22 Nie gaśnie ciśnienie oleju+Nierówna praca
Może głupie pytanie ale,stan oleju?
-
blad czujnika walu 3e90
A czy to ten silnik? http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_3307-skrzynia-korbowa-cylindelementy-dod/i48925/kL/sN/r2007
-
BMW e38 czujnik położenia wałka rozrządu
Cena normalna jak za OEM czujnik.Napisz do nich czy to jest ten Siemensa.Czujnik tylko oryginalny kup,szkoda kasy na badziewie bo i tak go będziesz musiał kupić.
-
BMW e38 czujnik położenia wałka rozrządu
Na BMWStore.pl zobacz,ale z 10 dni czekać pewnie trzeba.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Rlo
-
Jaki silnik do e90?
Dajcie spokój,dla jednego 2 tysie to dużo dla drugiego to grosze.Nie ma się co kłócić,szczególnie w nowym nadchodzącym roku.Dla wszystkich miłośników BMW najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku i bezawarnyjności. :)
-
Jaki silnik do e90?
Nie ma aut bez wkładu finansowego,zawsze coś trzeba dołożyć,czasem więcej czasem mniej.Pilnować się tylko żeby nie trafić na prawdziwego gruza i tyle.Nie ma okazyjnych cen.
-
gaz w x3 3.0i m54
Co do konkretów to musisz czekać na innych userów,ja swojej nie gazowałem więc nie interesowałem się tym zbytnio.
-
gaz w x3 3.0i m54
Jeśli chodzi o silnik to m54b30,te motory gazują bez problemu tylko nie oszczędzać na częściach,do ogarniętego gazownika i dobrać odpowiednie graty.Auto masz krótko,poczekaj jeszcze trochę.Oleju nie łyka Ci?
-
BMW E60 530d
Ładna,zmieniaj te pokrętła jak wyżej napisali i malina.
-
Mało elastyczny silnik M52B25 TU
Czujnika impulsu wału nie mam ale patrzę że u mnie ma inne numery. Ale sprawdź jeszcze dokładnie bo może ja się mylę i te czujniki są u Ciebie faktycznie takie same.
-
Nie chcę palić rano e65
W takim razie nie wiem co może być,musisz czekać ma wypowiedź innych.
-
Nie chcę palić rano e65
Pompę paliwa jeszcze sprawdź.Może paliwo się cofa przez noc lub słaba wydajność.
-
Mało elastyczny silnik M52B25 TU
Gdybyś wiedział numery tych czujników czy będą pasowały z m54 to bym Ci mógł przysłać na podmiankę do sprawdzenia bo mam oba sprawne od m54b22.
-
[e39] mb54b22 olej, nierowna praca,
Nie no żartowałem,takie spalanie jest do zaakceptowania przeze mnie.
-
[E60] 520i sprzęgło wysoko "bierze"
U mnie również dość wysoko,co do żabkowania to sprawdź może przegub na wale napędowym czy się nie zużyło.
-
Jaki silnik do e90?
Zgadza się,każe auto ma swojego właściciela.Sprzedawałem już z siedem aut ( nie jestem handlarzem ) i nigdy nie miałem problemu z szybką sprzedażą,nawet takie Volvo v50 stało ze trzy dni na allegro.
-
Jaki silnik do e90?
Jeszcze śmieszniejsze jest to że negocjują bez oglądania auta,przez telefon.
-
[e39] mb54b22 olej, nierowna praca,
To jak mój łyka 1L ma 5 koła 5w40 to gdybym zalał 15w40 to pewnie nic by nie łykał.
-
Mało elastyczny silnik M52B25 TU
A nie jest tak kolego że czujnik od strony ssącej jest z kablem a od strony wydechowej bez kabla z gniazdem?
-
E60 525i 192 km spalanie
Moja 2.2 170ps po wioskach ( mieszkam na wsi ) 10l na lekko weźmie a mam w manualu więc raczej spalanie OK.Nie wież w takie bajki że 7 spali ten motor z taką masą auta.
-
m54b30 - falowanie wolnych obrotów, słaby dół
Tak,to jest zawór disa.
-
E60 2004 Staszów WBANA51060B030443
chudy131080 odpowiedział(a) na przemque temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadza się ;)
-
E60 2004 Staszów WBANA51060B030443
chudy131080 odpowiedział(a) na przemque temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIDrive ma każde e60,po zdjęciach wygląda solidnie,brak skóry jak napisałeś trochę szkoda.