Witam serdecznie, Prosiłbym Panów o zerknięcie fachowym okiem na to cudo to, zwłaszcza pod kątem ewentualnego generowania większych kosztów, bo już dwa razy się naciąłem kupując oczami:-) http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320d-luxury-line-salon-pl-niski-przebieg-i-wlasciciel-mperformance-ID6yhyDf.html#4162c934d4 Zrobi ta bryka w 3-4 lata, 100 tys. km, bez wydatków jednorazowych rzędu 5-10-15 tys. PLN ? Miasto/trasa 50/50. Z góry dziękuję za odpowiedzi.