Treść opublikowana przez valdorane
-
skrzynia do wymiany????ratunku!!
Podepne się pod temat,a mianowicie jak stoje np. na swiatłach na luzie to auto mi sie trzesie i to nieraz dosc solidnie. Mysle ze mogą byc to rozklekotane juz poduszki pod silnikiem? Prosze o podpowiedz.
-
Koszalin, 08.07, Jamneńska
Ja w sobote dopiero wyjezdzam do koszalina, wiec termin nie bardzo mi odpowiada. 10 - 11 lipca mogło by byc :(
-
ELEKTRYCZNE SZYBY jak dołożyć?
Podpinam sie pod ten temat. Co i jak? Poniewaz moge miec oryginalny zestaw el szyb za 100zł 100% sprawny z pewnego źrodla. A nie bardzo wiem jak to złozyc do kupy...
-
Koszalin, 08.07, Jamneńska
Ale moze termin dac troche wczesniej? Bo 22 juz moge sie zbierać do Rzeszowa :(
-
Jak zdjąć deskę rozdzielczą?
Kurde własnie sie zabieram i niemoge sie zabrac. Odstrasza mnie ogrom tej "zabawy" jest to prawiue cały dzien dłubania :(
-
Koszalin, 08.07, Jamneńska
To jest byłe rosyjskie lotnisko :) Mozna i tak :P
-
Koszalin, 08.07, Jamneńska
A jest tam miejsce na grilla etc?
-
Koszalin, 08.07, Jamneńska
Obok BROKA? Dla mnie nie ma problemu, moge byc wszedzie :)
-
E39 niskie podwozie, garaz podziemny, uszkodzenie wydechu
Napisz zeby Ci zafundował pneumatyczne zawieszenie :) Podjezdzasz pod "spad" bzzzyt i ju z nie szorujesz :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :cool2:
-
Boczne szyby....
Siemasz! Jako że ja mam przyciemniane szyby ( w serwisie mi to robili) to Ci dam jedną wskazówke. Pozostaw ok 2mm czystej szyby przy krawedziach, poniewaz jak bedziesz zamykał szybe to Ci sie nie pomarszczy folia etc. Szczerze wolał bym zebys sobie zrobił to w jakims serwisie (masz atest i pewnosc ze Ci sie nie posypie). Pozdrawiam i powodzenia! :)
-
Koszalin, 08.07, Jamneńska
Jestem ZA! Mogł bym być! Tylko troche wczesniej (chodzi o date) Mozna by sie zebrać na Górze Chełmskiej (sa tam takie parkingi przed kaplica bodajze :]. I pojechał do darłowa mielna czy jamna na grilla przy zachodzie słońca. Co Wy na to?
-
Oswietlenie nog - jak zrobić?
No to masz choinkę :)
-
co to jest?
to jest para wodna taka z tych cisnienowych słoni sprzedawanych w Mango
-
nowe X5 i M3
Podpisuje sie pod tym, chociaz seria E60, E65, E63, E93 mi sie podobaja
-
nowe X5 i M3
Mi to przypomina drewniane wstawki... Wygląda jak troche przerobiony japoniec, ale moze tak jak wspomniałes jest to kolejny projekt bmw. Jak poprzednie X5 mi sie podobało, tak to mi sie nie podoba...
-
nowe X5 i M3
To X5 to takie troche nie X5. Mozliwe ze jest to przerobka jakiegos taniego japońca. Drewniane wstawki w lusterkach :mad2: :mad2: :mad2: Paranoja. Nie wyglada to najlepiej. Ale nowa 3. Mmm... całkiem całkiem. Tak jak wspomniał robard: swiatła bardzo podobne do tych z 7. Dodam jeszcze ze z profilu tył wyglada troche jak tył nowego Focusa. Ta czerwona niby lampa. Jak sie przypatrzeć to focus. Ehh... coś nabełtane z tą X5
-
Najlepsze zabezpieczenie ?
Najlepiej wpuścic goryla do srodka :) Mysle nad czyms takim ze wkłądam sobie karte SD w odpowiedni wtyk, a na niej sa zapisane odpowiednie dane ktore pozwalaja na odpalenie maszyny. Jest takie cos mozliwe?
-
Paliwa za drogie? :> A może coś takiego?
Niby tak. Ale gdyby taka sytuacja (Alkocholowe paliwo) by nastapiła, to nasz kochany rzad by wprowadził taka akcyze na spirytus ze odrazu by nam sie odechciało pic :wink:
-
Co to moze byc?
Ale nie fajnie z niego korzystać :) Nikomu nie zycze korzystania z blacharza :cool2:
-
Oswietlenie nog - jak zrobić?
Aaa... mysle ze da sie to zrobić podobnie jak w E34
-
co to jest?
Co do tego drugiego to bym nie był taki pewien :D
-
Oswietlenie nog - jak zrobić?
Zalezy czego podswietlenie :)
-
co to jest?
Cos ta szpachla na masce mi nie pasuje :D
-
Oswietlenie nog - jak zrobić?
Ja chce zrobic takie oswietlenie na zewnątrz. Po co mi swietlac nogi wewnątrz? Na zewnatrz jak otworze drzwi i zaswieci mi sie lampka to przynajmniej wiem czy nie wdepne w jakas psią kupe. Pomysł wziełem z BMW E39
-
Jakie radio wybrać
Ja bede moze mial oryginalnego blaupunkta do E36... Narazie w naprawie lezy... Nie kradziony! :nienie: :mrgreen: