Treść opublikowana przez valdorane
-
Moje zagadki
Odnosnie pytania Jest to włacznik zamknietego obiegu powietrza zwykłego i automatycznego.
-
pytanie - silnik 3.2 R6
Właśnie.
-
Youngtimery z ogłoszeń
Witam! Muszę sie przyznac ze po cichu, ale na bierzaco ogladam ten temat i z niecierpliwoscia czekam az ktos zamiesci jakas 507 z ogloszenia. :) Pozdrawiam.
-
Goraco polecam
Ehhh... Kilka tematow nizej jest to samo.
-
Zarowki Xenonowe
Ale najbardziej przeraża to, że nie udzielacie gwarancji na sprzedany produkt. Przynajmniej tak stwierdził Marcin.
-
To już chyba początek końca.
Napisałem że biały pojawia się, gdy dymek kiedy silnik złapie temperature, co oznacza że dymi gdzy silnik jest ciepły. A te kamyczki w okolicy drzwi przeplataja się ze stukotem w czasie jazdy, ale jest on dosyc cichy w porownaniu do "kamyczkow"
-
co sadzicie o tym e36?
Agro-tjunink. Moim zdaniem nie warto sie pchać w aż takie "błoto"
-
To już chyba początek końca.
Witam! Mam problem i nie wiem czy się nim przejmować, ale zacznijmy od początku. Około siedem tysięcy kilometrów temu został wymieniony olej na nowy. Jako że wiedziałem jaki olej był poprzednio, więc zalałem go olejem identycznym, a jest to olej Mobil1 Półsyntetyk 10w40. Kilka dni po wmianie zauważyłem, że rano jak odpalam silnik słychać klekotanie adekwatne do świecącej się kontrolki ciśnienia oleju, jak kontrlka zgasnie, klekotanie ustępuje, a trwa to okolo 5 sekund. Następnie zauwazyłem że z rury wydechowej wydostają się kłęby białego dymu, przypominającego pare wodną. Trwa to bodajże od momentu, gdy silnik złapie temperaturę. Jeszcze jedno co mnie niepokoji to dźwięk dobiegający z okolic przednich drzwi aż do silnika. Ów dźwięk przypomina dudnienie kamyczków w metalowej rurze i nieraz usłyszalne jest klekotane, ale bardzo ciche. Idzie to usłyszeć tylko przy uchylonej szybie bądź na zewnątrz samochodu. Natomiast z konca wydechu wydobywa się śliczny pomruk. I teraz moje pytanie. Co to może być? Domyślam się że coś związane z głowicą. Za niedługo czeka mnie wymiana oleju na nowy. Co polecacie? Jaki był by ewentualny koszt usuniecia ów usterki? Z góry dziękuje za pomoc w rozszyfrowaniu zagadki i pozdrawiam.
-
Zdjęcia z muzeum BMW
Moim zdanie jest brzydkie, stylistycznie nawiazuje do Rovera.
-
Zdjęcia z muzeum BMW
Moje marzenie http://motoryzacja.interia.pl/galerie/najnowsze/fabryczne-muzeum-bmw/zdjecie,305632,41 :oops: :oops: Szkoda tylko ze finanse nie pozwalają na nabycię 507-emki :(
-
M3 V8
A to nie jest czasem M3 GTR?
-
Pare pytan.Prosze o wasze rady.
To są chyba kable WN.
-
Roznica miedzy reflektorem soczewkowym, a zwykłym.
No własnie. Mam pytanie odnosnie reflektorow. Jak rozpoznac jeden od drugiego? Maja jakies specyficzne cechy? Wygląd? Z góry dziekuje za podpowiedzi!
-
Stalowa Wola,Rzeszow,Sandomierz,Tarnobrzeg i okolice-A.S.B
Postaram sie pomoc. Pierwszym punktem bedzie: Serwis samochodowy SZiK tel. 017/22-91-630 fax 017/22-93-700 e-mail: [email protected] I druga propozycja niestety nie wiele mam o niej informacji: Q-SERVICE www.q-service.com.pl infolinia: 0-801 80 20 20
-
2.0 24v strzały na benzynie.
Sprawdz swiece, moga byc zalane przez olej przec co powstaje przeicie. Koszt naprawy jest niewielki, bo to tylko wymiana swiec+wuszczelek jakis tam... :)
-
Obowiązek jazdy z włączonymi światłami mijania
LUDZIE! Co wam szkodzi zapalić "swieczki" przed ruszeniem w droge? To naprawde wymaga tyle energii, siły, umiejetnosci, samozaparcia oraz innych czynnikow? Wlaczenie swiateł trwa kilka sekund, a bezpieczenstwo nasze i innych kierowcow powieksza sie o jakis tam procet.
-
czy ktos pomoze???
W jaki sposob chcesz odpalic auto skoro nie masz kluczykow? Immobi to w tym wypadku poł biedy.
-
E39 540i układ wydechowy!!!
Ładnie gra :) Ciekaw jestem czy idzie osiagnac taki dzwiek w 520?
-
Czy ktos zna to auto? - E36 328i Rzeszów
To prawda ze w rzeszowie nei ma ASO, ale jest naprawde duzo porzadnych warsztatow, ktore napewno nie spartola roboty. :twisted:
-
Dziwne dżwięki z kokpitu (...bzyczenie :) )
To chyba zegarek...
-
kupić czy nie kupić - E38 725tds
Staraj sie zbijac zawsze o wiecej niz Ci sie widzi. Chwyt marketingowy. Otoz jesli chcesz zeby Ci sposcił cene o 10 tys. PLN to gadaj na 15 tys... Zycze powodzenia!
-
kupić czy nie kupić - E38 725tds
Tak troche bardzo zbocze z tematu. Marco za kazdym razem jak patrze na Twoj avatar to mnie siepie w pzytywnym tego słowa znaczeniu. Śliczniutki :)
-
Guma harmonijkowa
Dodam ze zakup był dokonany w lipcu w koszalinie :)
-
Guma harmonijkowa
Ja kupiłęm niedawno do swojej buni. Ceny od 50 do nawet 200zł, ja zapłaciłem 60 :D Oczywiscie nowy oryginał.
-
BMW w służbie policji
Mowisz to świadomie? A wiec czemu moj ojciec, policjant jeździ BMW? Widocznie kradł, albo nie, moze zatrzymywał niewinnych kierwocow BMW, bo sobie jechali 10km/h za szybko? Kolego prawda jest niestety inna. I jeszcze wiadomosc do Cosmo. A słyszałes kiedys o motorze z napedem na 2 koła? :mrgreen: Nie pamietam markiwie wiem ze jest to motocykl crossowy, oraz jest w seryjnej sprzedazy. :roll2: