Treść opublikowana przez valdorane
-
To już chyba początek końca.
Już działa :wink:
-
To już chyba początek końca.
Ponawiam temat. Dźwięk jest mniej więcej taki: http://www.wrzuta.pl/film/jB9FfjhsBt/bmw_e34_520i
-
E 38 które felgi wybrać
To i ja sie wypowiem. Moim zdaniem najładniejszymi felgami są te po prawej. Mmmm... malina :)
-
Ile jest dziś warte E32. Co się stało z cenami ?
Moim zdaniem ludzie boją się kosztow utrzymania tego auta. Częsciej wybierają piątki, bo i tak są komfortowe, ale mniejsze od 7-ki.,a co za tym idzie- tansze w utrzymaniu, ubezpieczeniu i teoretycznie mniej palą.
-
320i 24V Drgania silnika
Hehe. Mam ten sam problem, ale wiem co jest. Swego czasu wymienialem rure mierdzy przeplywka, a kolektorem. Zauwazylem wuwczas ze dwie rurki gumowe sa popekane, ale sie zbytnio nimi nie przejalem. Sa tak sparciale ze przypominaja gąbke. Jutro biore sie za wymiane.
-
Włącznik świateł awaryjnych nie "zaskakuje"
Dzieki. Jutro sie zabieram do roboty.
-
Włącznik świateł awaryjnych nie "zaskakuje"
Nie rozbierałem całego, tylko jak mowisz tą plastykowa oslonke. Zeby sprawdzic co sie stalo musze rozebrac caly przycisk?
-
Włącznik świateł awaryjnych nie "zaskakuje"
Kurde. Co to jeszcze moze byc? Bo jest to rzecz niewatpliwie przydatna.
-
Włącznik świateł awaryjnych nie "zaskakuje"
Sprawdzilem. Wszystko wydaje sie byc na swoim miejscu, ale nadal nie zaskakuje. Co moze byc jeszcze powodem?
-
shadowline w e38
Postaram sie to przelozyc na jezyk polski. A więc kolega BMW ///Maniaq znalazl e38 ktora mu sie podoba, ale jest chrome line. Jemu i jego ojcu bardziej podoba sie shadowline, ale nie wiedza ile bedzie kosztowala przerobka i czy da sie to zrobic. Jasne? :mrgreen:
-
Czyszczenie reflektorow soczewkowych.
Ja na szczęscie mam waska nerke :)
-
Czyszczenie reflektorow soczewkowych.
Bardzo dziękuje za podpowiedzi. W najblizszym czasie zabieram się za robote, wszystko udokumentuje i wzuce do dzialu "Zrób to sam".
-
Czyszczenie reflektorow soczewkowych.
A jak dlugo moze mi to zajac? Tydzien, dzien czy godzine? Łatwo jest uszkodzic soczewkę?
-
Włącznik świateł awaryjnych nie "zaskakuje"
Dziękuje Witku za rade. Jutro zobacze co da sie zrobic, a jezeli to nie to - napewno nnapisze o tym na rotum.
-
Włącznik świateł awaryjnych nie "zaskakuje"
Spręzynka i drucik są. Mowie ze nic nie zgubiłem, co prawda sprezynka mi wypadła, ale szybko ją znalazłem.
- Hella black w E-34
-
Wielka prośba!
Zdjęcia są niewryaźne, ale to nie jest przeszkoda. Jak juz wspomnialem, jezeli za materiał zapłace np. 50zł/mb + darmowy tapicer to nieco taniej mnie to wyjdzie.
-
wymiana płynu chłodniczego?
"Zabawa" na kilka godzin, ale jaka satysfakcja! :cool2:
-
Włącznik świateł awaryjnych nie "zaskakuje"
Jak w temacie. Kiedys tam jak czysciłem autko, wyjelem wlacznik, a wlasciwie sama plastykowa oslonke i jak ja zlozylem do kupy to pstryczek-elektryczek nie chce zaskoczyc. Przyciskam i musze trzymac. Jestemn na 99% pewny ze nic mi nie wypadł, ze wszystko jest jak byc powinno, ale nie zaskakuje. Moze sie to wydawal blachostka, ale w trasie awaryjne moga sie przydac, a moj nie dziala jak powinien. Co powinienem zrobic, aby pozbyc sie usterki?
-
Czyszczenie reflektorow soczewkowych.
Witam! Po chwilowych oględzinach stwierziłem ze mam reflektory soczewkowe (churaa!) i chcial bym je rozebrać i przeczyścić. I teraz moje pytanie: -Co bedzie mi potrzebne, aby wykonac cala procedure jak najbardziej poprawnie i bez skutków ubocznych? -Jaki zalecacie płyn do czyszczenia soczewki i szkła reflektoru? -Jakim materiałem to wyczyścic? -Czy potrzebne będą jakies uszczelki etc? Z góry dziękuje za podpowiedzi.[/img]
-
Youngtimery z ogłoszeń
Podziwiam tworce tego pojazdu za chęci oraz ze sie nie poddal i skonczył swoją prace. Niewątpliwie musiał sie troche napracować.
-
Wielka prośba!
Widze że temat umiera, a więc ponawiam prośbę.
-
Wielka prośba!
Wielkie dzieki niki, ale nadal czekam na inne propozycje.
-
Wielka prośba!
Ale własnie... mi potrzebny tylko kawałek materiału na obszycie siedziska kierowcy - przebieg robi swoje :(. Szewca mam za darmo tylko materiał mi jest potrzebny, a chce zeby to był oryginał, jezeli oczywiscie nie beda krzyczeli za niego 1000zł/mb.
-
Wielka prośba!
Witam Panów i Panie. Zgłaszam się do Was z wielką prośbą. Jeżeli macie możliwość sprawdzenia ceny materiału obicia siedzeń do E34T (Zdjęcie poniżej) To bardzo bym prosił o to. Jeżeli był by dostępny ów kolor w miare przystępnej dla mnie cenie to bardzo bym prosił o zakup dla mnie tego materiału. Oczywiscie pieniadze bym zwrocił,a nawet w razie potrzeby zrobił bym przelew na podane konto. Wymiary jakie by mnie interesowały to 1m/1m. Kolor materiału jest mniej wiecej taki (moze byc nieznacznie jasniejszy od oryginalu) http://img108.imageshack.us/img108/2709/probkamaterialusi9.jpg Z góry dziekuje za pomoc. Ps. Najpierw prosze podać cene, nastepnie bede myslał co dalej.