Treść opublikowana przez kubik
-
różnica między 1nką przed i po lifcie
Też się nad tym zastanawiałem :) Ale ktoś to zrobił całkiem z głową, może też to jakoś przewidział - choć bez testów to chyba tak średnio dobre modyfikacje.
-
różnica między 1nką przed i po lifcie
Raczej były dokładane dodatki performance i zamszowe wstawki - ale wygląda to naprawdę nieźle. Numer podwozia WBAUK11020VA93168 Kod typu UK11 Typ 123D (EUR) Typoszereg E E81 () Seria 1 Rodzaj konstrukcji HC Układ kierowniczy LL Drzwi 3 Silnik N47S Pojemność skokowa 2.00 Moc 150 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor ALPINWEISS 3 (300) Tapicerka STOFF/SENSATEC FLASHPOINT/SCHWARZ (GCSW) Data prod. 2007-10-24 Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2 S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S2MGA M LM RAEDER DOPPELSP. 207 M MISCHB. Obr. BMW, st. le. M podw. spr. 207 S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy S420A SONNENSCHUTZVERGLASUNG Przyciemniane szyby S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S4MGA INTERIEURLEISTEN ALU GLACIERSILBER Listwy wewn. alum. glacier-silber Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S4UKA 5-SITZIGKEIT 5-miejscowy S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC) S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) P7AYA COMFORT PAKET I.V.M M SPORTPAKET Pakiet Comfort + pakiet sportowy M S845A AKUSTISCHE GURTWARNUNG Akustyczne ostrzeżenie o pasach S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów
-
BMW E30- JAKIEJ SZUKAĆ POMOCY
A ile km rocznie chcesz robić?
-
[E87] 120d damianz
Poza tym, za 10tyś zł nie ściągniesz auta do Polski? :)
-
BMW E-30 32Oi by Marco
Podoba mi się :)
-
Zakup e30 - na co zwrócić uwage
Wygląda, że chyba jest po remoncie - lakier odświeżony? Jeśli tak to poproś o jakieś zdjęcia sprzed malowania no i zapytaj co i jak było robione.
-
Pomoc przy zakupie E30 !!!
5300 zł. Ale stan, myślę że znacznie gorszy niż ta którą wkleiłeś. Za to moja to wąska lampa ;)
-
Pomoc przy zakupie E30 !!!
Bierz 2.5l... problem w tym, że znaleźć 2.5l to jest wyzwanie - więc pewnie skończy się jak u mnie na 2.0 (zwłaszcza w tym budżecie - zakładałem sobie mniej więcej taki sam).
-
Kontrolka poduszki powietrznej + kontrolka zapiętych pasów
DDE to zdaje się moduł układu wtryskowego. Pewnie chodzi o świece żarowe, albo ich sterownik? Ale to tylko moja sugestia - musisz to sprawdzić u kogoś znającego się na rzeczy - nie było do tych błędów jakiegoś opisu?
-
Demtontaz konsoli E87
viewtopic.php?f=161&t=217466
-
e30 318i m40 guma przepływomierza gdzie kupić?
Moim zdaniem najlepiej tutaj: http://czescidobmw.pl/ Oryginał i najtaniej :)
-
Zakup radia Professional zamiast Bus.
Nie sądzę... mam zwykłe wyposażenie audio i mam tam głośniki, które normalnie grają.
-
[E87] Problem z elektryką haka
Bezsensu to jest pisać w temacie haka o sprężarce klimatyzacji. Jeśli naprawdę chcesz się dowiedzieć to załóż nowy temat, ale nie wiem gdzie Ty coś takiego usłyszałeś/przeczytałeś. Nie wierzę, żeby sprężarka nie miała sprzęgła.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Cena bardzo okazyjna Przód "czarowany" siłowniki maski na odwrót i coś mi się wydaje, że po VIn wyjdzie 2008rok Poduszka pasażera w desce nie wygląda za ciekawie :duh: :duh: I poduszka kierowcy też ;) Szczerze mówiąc, aktualnie moja wygląda tak samo - ale to właśnie przez to, że ją zdejmowałem i kiepsko spasowałem ;) A w opisie bezwypadkowy... no podejrzane :)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Dzięki. Cena faktycznie dobra :)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Możesz podać jakiegoś linka do tego preparatu? :) Aktualnie mam to co cypisek na zdjęciu umieścił Dragons Breath (od ValetPro) i stwierdzam, ze ta konsystencja żeli to nie jest wcale takie dobre rozwiązanie, jakie mi się wydawało przed zakupem. Może i jest wydajne (bo tak szybko nie spływa), ale jednak nie ma to jak płyn - dużo lepiej penetruje. Przy żelu bez pędzelkowania ani rusz... a przy płynie (też oczywiście pędzelek jest dobrym narzędziem), ale przy zwykłym nałożeniu i spłukaniu jest efekt taki jak przy żelu z pędzelkowaniem :) Więc pewnie przy następnym zakupie wybiorę jakiś płyn.
-
Jaki silnik do e90?
Mam dokładnie takie same wymagania i dylematy co Ty (dotyczące silnika). Też do pracy mam 12km, tylko odwrotne proporcje (3 to trasa, 9 to miasto) i też Wrocław ;). Także myślę o E9x LCI (na F30 jeszcze mnie nie stać). No i mam ten sam dylemat odnośnie silników - dramat, nie wiadomo co wybrać. Co do diesla mam go obecnie i chyba jednak moje przebiegi są za małe na ten silnik - stąd bardzo mocno rozważam benzynę. Ale chyba z 90% rynku to 2.0D (więc nie wiem czy na tym się nie skończy, bo jak ktoś tutaj już napisał - trzeba szukać dobrego egzemplarza. I wybrać ten silnik, z którym się trafi.
-
e87 118d po kolizji nie odpala zaplonu
1. Grot jest schowany w pilot. 2. Rozumiem, że tą klemę jakoś podpiąłeś? Może jednak coś poszło nie tak. Tak sobie myślę, może spróbuj pod maską podłączyć prostownik. Tam jest złącze do ładowania akumulatora przykryte czerwonym plastikiem (+), a (-) podłącz np. pod śrubę na kielichu. Może wtedy szyby ruszą.
-
[E87] LPG
Jak tak czytam te wasze komentarze o zaletach auta na gaz... to odnoszę wrażenie, że macie jakieś kompleksy :) Każdy niech sobie robi co chce. Miałem kiedyś auto na gaz i nie chcę tego więcej. A że komuś to się podoba i jest zadowolony to niech będzie. Niech pisze, że jest wszystko OK itp. - nie mam z tym problemu... Ale po co to wytykanie przeciwnikom, że się tego nie rozumie? :) "Przecież to same zalety". Potem dostajecie komentarze, że to druciarstwo... też między innymi z tego powodu nie podoba mi się temat gazu... bo przeróbki są nieuniknione i po zdjęciu takiej instalacji ślady po niej pozostają (oprócz tego mam kilka innych powodów, które tu się przewijają no ale to moja sprawa)... jak komuś to nie przeszkadza to niech instaluje... I też rozumiem argument ceny paliwa, może jakbym robił więcej kilometrów to może też bardziej przychylnie patrzyłbym na gaz.
-
e81 120d - one series by Salario
Myślę, że zdjęcia były delikatnie dłubnięte... jak nie przez efekty w samym aparacie to przez jakiś program graficzny ;) Efekt faktycznie bardzo fajny.
-
E30 jako zabawka na zimę
Dokładnie tak jak kolega pisze... egzemplarz, który wskazałeś na pierwszy rzut oka wygląda nieźle do twoich celów. Jak chcesz taniej to możesz rozważyć e36... Jeśli ma to być tylko do zabaw zimą i wygląd nie jest dla Ciebie ważny. No i pewnie też sedany będą tańsze niż coupe.
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Jakby ktoś potrzebował to też mam taką samą tylko od przedlift (różni się tym, że te diody słabiej świecą - co nie jest takie złe, bo nie razi podczas jazdy)
-
Xenony - po raz xxxx
Co do reszty.. nie mam pojęcia ;) Nie wiem co to jest footmodule, ale oczywiście oprócz samego ksenonu (rozumiem, że masz na myśli całą lampę) potrzebujesz przetwornik - ale to jest oczywiste. Co do mniej oczywistych rzeczy, takich jak sterownik to nie chcę wprowadzać w błąd, ale pewnie też go będziesz musiał zmienić i na 90% konieczne będzie programowanie (nie zależnie od tego, czy wymagana jest zmiana sterownika). A co do samej zmiany - szukaj LCI. Będziesz potem żałował, że założyłeś pre-LCI - wszyscy chcą mieć polift (nawet Ci co mają ksenon w pre-LCI, zmieniają na LCI). A już tym bardziej jak masz poliftowe auto. Wiąże się to z jedną rzeczą - ringi do jazdy dziennej ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Panorama z mojego aparatu: I takie zwykłe zdjęcie ze wszystkimi autami: Utworzyłem wydarzenie w G+, więc kto chce może się tam dopisać, że był ;) : https://plus.google.com/u/0/b/102833228829093047976/events/c56pnc13254c034p8i1eohlbicg I cały album (na razie z kilkoma zdjęciami): https://plus.google.com/u/0/b/102833228829093047976/events/gallery/c56pnc13254c034p8i1eohlbicg?sort=1 Teraz tak, naprawdę mam nie wrzucać zdjęć bez zasłaniania tablic? Trochę mi się nie chce ich teraz retuszować (w zasadzie to nie mam czasu :) ). Jak zabronicie wrzucania to będziecie musieli jeszcze chwilę na nie poczekać ;) Do końca tyg. może znajdę na to czas. W przeciwnym wypadku, mogę choćby zaraz wrzucić całą resztę ;) No i co do zdjęć w wyższej rozdzielczości - kto chce to niech da mi znać, na których mu zależy to wrzucę je gdzieś na jakiś serwer.
-
[E87] Fabryczny Xenon - awaria - balast/przetwornica
Raczej chyba lepiej przez zdjęcie zderzaka. Tak czy siak bez podnośnika raczej się nie obejdzie. Przez chwilę tez próbowałem sam, ale skończyło się na wizycie u mechanika :(