Skocz do zawartości

kalos

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalos

  1. kalos odpowiedział(a) na ciamajdowaty temat w E46
    ściągnij kierownicę i ustaw prosto.
  2. cięzko co kolwiek powiedzieć, może uszczelka termostatu nie trzyma.
  3. masz webasto czy podgrzewacz?
  4. kalos odpowiedział(a) na Purplehazel temat w E46
    Co znaczy że szybszy? tu chodzi o docisk osi napędowej, i łapaniu przyczepności, samochód z przednim napędem z dobrymi oponami bez problemu może objechać tylnonapędowca z nocniejszym silnikiem na kiepskich oponach, działa to w obie strony. To wyjechales z fizyka dla ubogich kolego. Poczytaj moje i kemota posty wyzej. Nawet w top gearze o takich rzeczach mowia na porzadku dziennym, wiec nie trzeba byc naukowcem. To może sam byś przeczytał post autora i odpowiedział na jego pytanie, odnośnie 150KM, jaranie się pojazdami pokazywanymi w Top Gear które mają po 500-600KM i odnoszenie się do ich fizyki nie ma tu znaczenia, przy mocy o jaką pyta autor jest tak jak ja napiałem.
  5. kalos odpowiedział(a) na Purplehazel temat w E46
    Co znaczy że szybszy? tu chodzi o docisk osi napędowej, i łapaniu przyczepności, samochód z przednim napędem z dobrymi oponami bez problemu może objechać tylnonapędowca z nocniejszym silnikiem na kiepskich oponach, działa to w obie strony.
  6. taki kupiłeś czy podczas użytkowania Ci to wyskoczyło?
  7. kalos odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    musisz sprawdzić ile przewodów wychodzi ci z poduszki do taśmy, ja bym się bał montować dwustrzałową w miejsce jednostrzałowej, a nóż sobie strzeli w czasie jazdy:p
  8. kalos odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    Dokładnie, i tempomat i sterowanie radiem można w 30 min podłączyć, nawet jak wcześniej się tego nie miało, tylko kwestia kierownicy, musisz sprawdzić ilu strzałową poduszkę masz zamontowaną, ta w 3 ramiennej jest na 100% 2 strzałowa, a te w 4 ramiennych były zarówno jedno jak i dwustrzałowe, i też nie jestem do końca pewny czy wogóle można 3 ramienną wmontować zamiast 4 ramiennej, ale tu już sam poszukaj informacji.
  9. zobacze z tym egr, patrzyłem na zimnym silniku było wporządku, może jak się zagrzeje coś tam się dzieje...
  10. witam mam trochę dziwny problem, wymieniłem termostat główny ponieważ stary świrował, no i teraz coś mnie dręczy, otóż ubywa mi płynu chłodzącego, co wcześniej nie występowało, przeglądałem wszystkie miejsca gdzie ten płyn mógł uciekać, i sucho..., może go ubywać bo słabo odpowietrzyłem i się po trochu odpowietrza w układzie? czy może wlewam za dużo i się spiętrza i wylewa przez korek? chociaż w tym wypadku bym zauważył, głowicę odrzucam bo przed wymianą było wszystko w porządku..
  11. nie, poduszki mają inne rozmiary, całą kiere trzeba przewalić
  12. kalos odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    ja leje tam gdzie się zatrzymam, biore zwykły ON i jade dalej.
  13. wziąłeś się za nie tą pompę co trzeba, wygląda na to że to wtryskowa pada a nie przelewowa.
  14. jaki rozmiar opon masz?
  15. najlepiej przejrzyj wszystkie bezpieczniki w skrzynce.
  16. kalos odpowiedział(a) na Flinton28 temat w E46
    trzeba podpiąć pod komputer, powodów może być multum, może pompka paliwa w baku nawala, może przepływka, może filtr paliwa, nic nie wywróżymy bez diagnostyki.
  17. kalos odpowiedział(a) na bezel141 temat w E46
    Moj łapie 90 stopni po 3km jednostajnej jazdy. Wiec problemu nie widze. Mam nowy termostat oryg BMW nie chce mi się wierzyć że po 3 km, przy mrozach dogrzewa ci silnik do 90...
  18. kalos odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    wygląda na odme, może coś źle złożyłeś przy wymianie
  19. kalos odpowiedział(a) na bezel141 temat w E46
    dopiero po chwili zauważyłem, że tam jakiś samochód stoii :?
  20. Pierwsze słyszę coś takiego..rozkodowywałeś vin? Może masz 318d na pompie, to jest jak najbardziej możliwe. może nie model przejściowy a po przejściach:p
  21. błąd 45 to system ews, zabezpieczenie przed kradzieżą, przez to możesz mieć problem z odpalaniem, niestety nie wiem czy to wina kluczyka, komputera czy samego ewsa, moze wygrzeb ewsa i wyczyść mu styki, najtaniej by wyszło jakby właśnie zaśniewdziały :8)
  22. szkoda ze wczesniej nie powiedziales gdzie mieszkasz, ja w okolicy nowego dworu, moglbym pojechac.
  23. kalos odpowiedział(a) na sinio temat w E46
    ale może być padnięty jeden i drugi, sinio a masz przedlifta?
  24. kalos odpowiedział(a) na sinio temat w E46
    może konto na forum z samochodem dostał:p
  25. kalos odpowiedział(a) na sinio temat w E46
    sprawdz egr , to 3 min roboty, a skutki to duże spalanie, brak ogrzewania, szybsze zuzywanie nie silnika, i pewno coś tam jeszcze

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.