Treść opublikowana przez kalos
-
E46 krzywa kierownica
ściągnij kierownicę i ustaw prosto.
-
320d Ubytek płynu, Mokro pod autem :(
cięzko co kolwiek powiedzieć, może uszczelka termostatu nie trzyma.
-
Dziwna praca silnika na wolnych 320d
masz webasto czy podgrzewacz?
-
Temat Napędu tył a przód
Co znaczy że szybszy? tu chodzi o docisk osi napędowej, i łapaniu przyczepności, samochód z przednim napędem z dobrymi oponami bez problemu może objechać tylnonapędowca z nocniejszym silnikiem na kiepskich oponach, działa to w obie strony. To wyjechales z fizyka dla ubogich kolego. Poczytaj moje i kemota posty wyzej. Nawet w top gearze o takich rzeczach mowia na porzadku dziennym, wiec nie trzeba byc naukowcem. To może sam byś przeczytał post autora i odpowiedział na jego pytanie, odnośnie 150KM, jaranie się pojazdami pokazywanymi w Top Gear które mają po 500-600KM i odnoszenie się do ich fizyki nie ma tu znaczenia, przy mocy o jaką pyta autor jest tak jak ja napiałem.
-
Temat Napędu tył a przód
Co znaczy że szybszy? tu chodzi o docisk osi napędowej, i łapaniu przyczepności, samochód z przednim napędem z dobrymi oponami bez problemu może objechać tylnonapędowca z nocniejszym silnikiem na kiepskich oponach, działa to w obie strony.
-
320d problem z przyspieszeniem pomocy !!!
taki kupiłeś czy podczas użytkowania Ci to wyskoczyło?
-
Wymiana kierownicy.
musisz sprawdzić ile przewodów wychodzi ci z poduszki do taśmy, ja bym się bał montować dwustrzałową w miejsce jednostrzałowej, a nóż sobie strzeli w czasie jazdy:p
-
Wymiana kierownicy.
Dokładnie, i tempomat i sterowanie radiem można w 30 min podłączyć, nawet jak wcześniej się tego nie miało, tylko kwestia kierownicy, musisz sprawdzić ilu strzałową poduszkę masz zamontowaną, ta w 3 ramiennej jest na 100% 2 strzałowa, a te w 4 ramiennych były zarówno jedno jak i dwustrzałowe, i też nie jestem do końca pewny czy wogóle można 3 ramienną wmontować zamiast 4 ramiennej, ale tu już sam poszukaj informacji.
-
320d m47 ubywa płynu po wymianie termostatu
zobacze z tym egr, patrzyłem na zimnym silniku było wporządku, może jak się zagrzeje coś tam się dzieje...
-
320d m47 ubywa płynu po wymianie termostatu
witam mam trochę dziwny problem, wymieniłem termostat główny ponieważ stary świrował, no i teraz coś mnie dręczy, otóż ubywa mi płynu chłodzącego, co wcześniej nie występowało, przeglądałem wszystkie miejsca gdzie ten płyn mógł uciekać, i sucho..., może go ubywać bo słabo odpowietrzyłem i się po trochu odpowietrza w układzie? czy może wlewam za dużo i się spiętrza i wylewa przez korek? chociaż w tym wypadku bym zauważył, głowicę odrzucam bo przed wymianą było wszystko w porządku..
-
Założenie poduszki z multifunkcją do 4-ramiennej kierownicy
nie, poduszki mają inne rozmiary, całą kiere trzeba przewalić
-
e46 320d paliwo jakie lejecie
ja leje tam gdzie się zatrzymam, biore zwykły ON i jade dalej.
-
Auto gaśnie podczas jazdy lub czasami problem z odpaleniem.
wziąłeś się za nie tą pompę co trzeba, wygląda na to że to wtryskowa pada a nie przelewowa.
-
[320d] Skacze po drodzę na dołach, buja na prawo i lewo ?
jaki rozmiar opon masz?
-
320d - po wymianie filtra nie odpala
najlepiej przejrzyj wszystkie bezpieczniki w skrzynce.
-
320d dławi się
trzeba podpiąć pod komputer, powodów może być multum, może pompka paliwa w baku nawala, może przepływka, może filtr paliwa, nic nie wywróżymy bez diagnostyki.
-
320d - dymienie na czarno
Moj łapie 90 stopni po 3km jednostajnej jazdy. Wiec problemu nie widze. Mam nowy termostat oryg BMW nie chce mi się wierzyć że po 3 km, przy mrozach dogrzewa ci silnik do 90...
-
320 D zasysa bagnet oleju
wygląda na odme, może coś źle złożyłeś przy wymianie
-
JAKI TO STYLIG?
dopiero po chwili zauważyłem, że tam jakiś samochód stoii :?
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
Pierwsze słyszę coś takiego..rozkodowywałeś vin? Może masz 318d na pompie, to jest jak najbardziej możliwe. może nie model przejściowy a po przejściach:p
-
bmw e46 320d 136km - Błędy inpa dziwne objawy
błąd 45 to system ews, zabezpieczenie przed kradzieżą, przez to możesz mieć problem z odpalaniem, niestety nie wiem czy to wina kluczyka, komputera czy samego ewsa, moze wygrzeb ewsa i wyczyść mu styki, najtaniej by wyszło jakby właśnie zaśniewdziały :8)
-
czy mogła by teraz zamarznac ropa? 320d
szkoda ze wczesniej nie powiedziales gdzie mieszkasz, ja w okolicy nowego dworu, moglbym pojechac.
-
dziwny problem z ogrzewaniem
ale może być padnięty jeden i drugi, sinio a masz przedlifta?
-
dziwny problem z ogrzewaniem
może konto na forum z samochodem dostał:p
-
dziwny problem z ogrzewaniem
sprawdz egr , to 3 min roboty, a skutki to duże spalanie, brak ogrzewania, szybsze zuzywanie nie silnika, i pewno coś tam jeszcze