Treść opublikowana przez szymon-o
-
Czy warto kupić rozbitka (E46 330CD)
szymon-o odpowiedział(a) na Orełek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPete święte słowa :cool2: .
-
e46 318i 1999 łódzkie
szymon-o odpowiedział(a) na cens temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPawelmaja gratuluję zakupu, pozostaje dbać o nowy nabytek :cool2: . Pozdrawiam i szerokości.
-
E46 330D Touring Gniezno - Opinia
szymon-o odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed godziną 22 na pewno zaglądnie tutaj Właściciel czerwonego sedana (Nick PJ).
-
E46 330D Touring Gniezno - Opinia
szymon-o odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKunio nie licz ze za 25/28 tyś zł Znajdziesz e46 330d w Pl bez dużego pakietu startowego, i nie mam na myśli wersji M-Pakietowych. Włoszka z Gniezna wygląda bardzo ładnie na fotkach, niestety jestem ciekaw z ilu dokładnie została złożona :norty: . Życzę powodzenia Twojemu Fachowcowi od BMW bo lista wad na pewno będzie długa :cool2: . Taka ślicznotka a cena zbliżona (z opłatami) do na prawdę zadbanych 320d 03/04r +. Jeśli się nie Zdecydujesz to Pochwal się na forum co było, nie ukrywam, że jestem bardzo ciekaw ....... :)
-
BMW
Najważniejsze, że Właściciel jest zadowolony ........ :cool2: . Pawolek86 tak jak wyżej sugerowali Przedmówcy w miarę możliwości Uzupełnij brakujące elementy zewnętrznego M-Pakietu.
-
e46 2004r
szymon-o odpowiedział(a) na lopez500 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego Lopez500 gdyby w tytule wątku był zawarty jeszcze model i miasto to byłoby git ........... Co do auta: - faktycznie nie wygląda źle; - trochę nie podoba mi się spasowanie drzwi kierowcy; - szczeliny maska - błotniki mogłyby być symetryczne; - zaparowane przednie reflektory (winna temu może być zimowa aura i jak Sprzedający zaznaczył "używany okazjonalnie"); - Koledzy wyżej sugerują, że zniknięcie zaślepki mogło być wynikiem "jakiegoś zdarzenia drogowego :mrgreen: , ewentualnie Ktoś się połakomił ........; - zastanawia mnie zestawienie wyposażenia jak na wersję Lifestyle jest "dziwne" ( Kolego weź vin do rozkodowania). Powodzenia przy ewentualnych oględzinach
-
bmw E46 320D 2004r
szymon-o odpowiedział(a) na ziompel19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie każdy chce mieć grzane taborety :wink: .
-
bmw E46 320D 2004r
szymon-o odpowiedział(a) na ziompel19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak poprzedni Właściciel dbał i Ty również będziesz przestrzegał zaleceń producenta to powinno być wszystko ok :cool2: . Wiadomo, że jest jakaś szansa, że w czasie eksploatacji coś się może zepsuć, ale na to nie ma się wpływu (no chyba, że na klapki w kolektorze np. :) ).
-
bmw E46 320D 2004r
szymon-o odpowiedział(a) na ziompel19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawy przedni reflektor chyba zaparowany, niekoniecznie = dzwon (zimowa aura np.). Bardzo ładna sztuka, powodzenia przy oględzinach :cool2: . P.S. Fotki mogłyby być wyraźniejsze, pomarudzić zawsze trzeba :mrgreen: .
-
[E46] 320d Sedan by PieciA
Jutro w ZG jestem przejazdem, w realu wszystko Tobie wytłumaczę.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam można pomarudzić :) : - KB54871 Z góry dzięki, pozdrawiam.
-
e36 325tds touring
szymon-o odpowiedział(a) na lukasz208 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego auto Forumowicza na "sport" :) : http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=110569
-
[E46] 320i touring
szymon-o odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolorystycznie bardzo ładna, ale to na pewno wszyscy widzą :mrgreen: : - przebieg niewiarygodny (chyba że przy np. 5 tyś km bumka wpadła na filar i czekała na swojego zbawce w Pl :wink: ) ; - bezwypadkowość hm przy oględzinach raczej na pewno coś wyjdzie ...... Z fotek: - M-Pakiet autentyczny, wielka szkoda że przez te 38 tyś km "zaginęły" oryginalne felgi m-pakietowe .........aktualny wzór 73 mógłby być np. na zimę :) ; - maska z prawej strony za skocznie chce robić ........; - przedni zderzak również z z prawej strony coś dociśnięty do błotnika .......; - na szczęście cała prawa strona autka jako tako jest widoczna itd., może tylko mi się wydaje ale błotnik z drzwiami w ogóle "linii" nie trzyma; - chyba świeci się kontrola trakcji; - podświetlenie zegarów jakieś "dziwne"; - subtelny znaczek "M" w ogóle nie potrzebny :wink: (rzecz gustu oczywiście); - tylko 38 tyś a gałka zmiany biegów już wytarta z zewnętrznej strony, mieszek o góry chyba również. Bez wnikania w szczegóły i przy kupnie tylko oczami pewnie Będziesz zadowolony :cool2: . P.S To pewnie jest Edition 33
-
[KUPIE] E39 3.0D (2.5) rok 2002 - 2003 sedan lub kombii
szymon-o odpowiedział(a) na ziomek2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOli222 na siłę nie odstraszysz od automatu...... chociaż jak skrzynia odmówi posłuszeństwa do koszt niestety duży a i o fachowca trudno :( . Wydaje mi się, że na fotkach "letnich" poduszka kierowcy za bardzo odstaje z lewej strony (fotka może przekłamywać). Opis konkretny :cool2: .
-
BMW E46 320d 2004rok - Kleszczów
szymon-o odpowiedział(a) na seku145 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKrzysiek słusznie odcienie tylnych lamp na klapie bagażnika nie pasują, coś mi się wydaje, że zapewnienie o 100% bezwypadkowości zostanie dokładnie zweryfikowane przy oględzinach :mrgreen: .
-
[e46] Poszukuję coupe diesel.
szymon-o odpowiedział(a) na E61user temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tej bumce też już było :) . viewtopic.php?f=44&t=176542
-
[e46] Poszukuję coupe diesel.
szymon-o odpowiedział(a) na E61user temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż330cd ładnie się prezentuje, opis również zachęcający. Jest szansa na dobre, doinwestowane autko, chociaż :) : - wnętrze a dokładnie fotel kierowcy, podłokietnik i mieszek zmiany biegów mimo "ostrego włoskiego słońca" mogły się odrobinę lepiej prezentować . Powodzenia przy ewentualnych oględzinach
-
BMW E60 530i niemcy
szymon-o odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażReguły niestety nie ma czy ewentualny wyjazd okaże się klapą/strzałą w dziesiątkę :) . Wydaje mi się, że przedni zderzak nad rejestracją jest lekko wgnieciony.
-
e46 328 touring
szymon-o odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie dodatkowe światło stopu wydawało mi się podejrzane, ale vin mnie przekonał :mrgreen: .
-
e46 328 touring
szymon-o odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na autko z 99r to na prawdę nie wygląda źle :) mimo : - białe kierunki nie pasują do vinu, chociaż zmienione są wszystkie :cool2: ; - w vinie nie jest wyszczególnione srebrne listwy okienne; - przedni zderzak wisi z lewej strony, a z prawej odstaje; - tylny zderzak prawa strona pod lampą większa szczelina; - tylne kierunki dwa różne kolory :) ; - podłokietnik wymęczony. Ciekawe czy faktycznie są zrobione zawieszenie, tylne amortyzatory + sprężyny, hamulce ....... zawsze to jakieś koszty odchodzą po kupnie jeśli autko jest kupowane na parę lat.
-
[E46 320Cd 2004] Coupe by MiFlo
Z nadejściem wiosny chyba Wszyscy na miarę możliwości biorą się za mechaniczne dopieszczanie Swoich Bawarek :cool2: .
-
[E46] 320d Sedan by PieciA
Widzę, że sedanik po "sąsiedzku" patrząc na rejestrację :) . Sprawy klapek nie odwlekaj za bardzo, bo może się to źle skończyć :nienie: . Podejście ogólne do spraw mechanicznych :cool2: , co było przyczyną wymiany sprzęgła + dwumas ? Pozdrawiam i Szerokości
-
BMW 320- czy warto?
szymon-o odpowiedział(a) na Ida temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze link nie działa :) .
-
Poszukuje kogoś do sprawdzenia e60 Lubuskie/pow. Żagański
Kolego Ronny Masz wiadomość na PW.
-
BMW E46 320CD COUPE LUBIEL NOWY
szymon-o odpowiedział(a) na radziu77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM-Pakiet wygląda na kompletny, jak ktoś zimą jeździ na letnich oponach to niestety często tak to się kończy :( , dodatkowo: - gałka zmiany biegów jest zmieniona; - lewy tył wydaje się "wyższy" (mogę się czepiać :) ).