Treść opublikowana przez szymon-o
-
[E46] 2.0D rozważam zakup, proszę o opinię
szymon-o odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAdalbert już tak się nie Czepiaj bo im częściej link będzie podrzucany to więcej Osób go obejrzy i może "się ogarnie" :nienie: . Auto bez wnikania w szczegóły bardzo podejrzane, chyba owe czarne nerki "robią robotę" :mrgreen: . Ronny Doradź Koledze, że e46 320d z roku 03+ to około 30 tyś albo więcej i można trafić na prawdę ładny egzemplarz, który będzie dawał radość z jazdy nowemu Właścicielowi, a nie przez pierwsze pół roku "przesiadywał" u mechanika i pustoszył kieszeń :norty: nowego Nabywcy. W miniony poniedziałek Kolega z pracy kupił bardzo ładną e46 320d 04r za 28,5 tyś i całościowo muszę stwierdzić, że najładniejsza e46 jaką "oględzinowałem" do tej pory, ale niestety trzeba poszerzyć zakres cenowy poszukiwań .............
-
E46 330cd 2003, Jarocin, VIN - PJ85170
szymon-o odpowiedział(a) na Falarek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi również się wydaje, że kierownica z lewej strony u góry już trochę wytarta (na ostatniej fotce to niby widać), jednak przy tych zdjęciach to wróżenie z fusów trochę :| . Jedno jest pewne, że prawy przód miał przygodę i trzeba by zweryfikować jak dużą ............. :wink:
-
e46 316ti lub 318ti compact
szymon-o odpowiedział(a) na klekot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Żywiec" prawy przód mocno podejrzany. "Goczałkowice-Zdrój" sprawia wrażenie całego niespasowanego. Jeśli nie Masz daleko to Podjedź zobacz, poczuj ;), tak jak Koledzy sugerują.
-
e46 330cd, PJ83389, Żukowo
szymon-o odpowiedział(a) na Broql temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBroql Męcz sprzedawcę aby powiedział jakie nawet najmniejsze bolączki ma autko. Cena sugeruje stan prawie salonowy..........., dużo osób odwiedzało stronę co mogło się przełożyć na ewentualne oględziny itd., a samochód nadal nie sprzedany. Osobiście "bym się nie napalał" mimo, że na fotkach wygląda zachęcająco.
-
[E46] 320d Sedan by PieciA
Mam nadzieję, że zgodnie z regulaminami :) polecam http://www.czescidobmw.pl/Oleje-Valvoline/Olej-silnikowy-Valvoline,2274.html :wink: . Wcześniej miałem Valvoline 5W40, ale raziło mnie troszeczkę :mrgreen: , że nie spełnia normy LL-01 ostatecznie (dwie, albo trzy osoby nasłuchujące mojego odrzutowca i przyrównując do Swoich 320d stwierdzały, że silnik u mnie chodzi bardziej miękko). P.S. Dopiero wczoraj bumka po 21h została zabrana na przejażdżkę ostatecznie (to już nie marudziłem), jesteśmy w kontakcie :wink: .
-
320d BY MuNdI- BLACK & WHITE
Mi niestety kompletnie nie pasuje przedni zderzak :| , gdyby był do sedana to już był by duży krok do przodu. Mundi20 interesowałeś się może typowymi bolączkami naszych M47TU np. klapkami w kolektorze dolotowym ........? P.S. Gdybyś Chciał oryginalne 16' BMW to polecam swoje ........
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Marcin no to ładny serwis był, a Miałeś wymieniane kompletne sprzęgło może? Wieczorem jak będę miał trochę czasu no uzupełnie galerię o wywody na nurtujący Nas temat, i dojdzie info o małym ;) serwisie jaki przeszła moja bumka :mrgreen: .
-
BMW E 46 2.0d touring VIN będzie jutro proszę o opinie
szymon-o odpowiedział(a) na marianosos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo wczęsniejszym opisie kolegi AlexanderM można by podejchać na sprawdzenie geometrii jeszcze, jeśli autko po ponownych wstępnych i dokładnych oględzinach będzie wydawało się interesujące :wink: ( tylko nie można wad mówić wprost Sprzedającemu bo wygoni :mrgreen: ).
-
E46 318TI 2004r. Sosnowiec KN09722
szymon-o odpowiedział(a) na Bawarczyk88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak Masz nie daleko to Podjedź ze względów naukowych chociaż ;).
-
E46 318i Mikołów
szymon-o odpowiedział(a) na iPit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJestem bardziej niż pewien, że listwy przedniego zderzaka ktoś "zaje......". Po-marudzić można o lewy przedni kierunek, bo chyba troszeczkę ;) odstaje z dołu. Przednie reflektory wydają się być różne, bo prawy zmatowiały. Odcienie, barwy przodu mogło samo zdjęcie "przekłamać", przy ewentualnych oględzinach wzmożona dociekliwość ;).
-
[e46] BMW 320d Zduńska Wola Ocena
szymon-o odpowiedział(a) na martibmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMartibmw co do autko to ciężko coś więcej powiedzieć bo fotki to bardzo skutecznie uniemożliwiają (odległość i płaszczyzny robienia zdjęć). Dużym plusem są dwa komplety kół (jakie by nie były ale są). Cena jak i przebieg są niestety podejrzane, jeśli Chcesz się przekonać co to autko jest faktycznie warte to Weź mnie :wink: na oględziny (Info na PW Poszło). Sugerowałbym "nie napalanie" się i wymęczenie Sprzedającego ;), o ewentualne bolączki aby nie było nie miłego zaskoczenia na miejscu.
-
[e46] BMW 320d Zduńska Wola Ocena
szymon-o odpowiedział(a) na martibmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego popraw link i przydało by się temat zatytułować zgodnie z regulaminem ;).
-
E46 330cd 2005, Józefów PJ91547
szymon-o odpowiedział(a) na shrader temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPośrednik musiał na czymś zarobić :duh: . Kolega z pracy mi ostatnio wspomniał o praktykach jednego komisu z woj. Lubuskiego, który czasami ściąga autka na zamówienie,że : - niewspomniane koła np. zimowe sprzedają się gdzieś po drodze; - drugi komplet dywaników również gdzieś się zawieruszy itd. :| . Pewnie większość komisów/pośredników ciągnących autka z zagranicy z każdego województwa tak postępuje :| , jak nie mają na sobą "oka Saurona :mrgreen: ".
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
szymon-o odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja nie wiem Koledzy czemu się czepiacie :mrgreen: , przecież te 11 tyś bonusu idzie po trochę dla każdego: sprzedawca, grafik komputerowy, "Kolega co szrocik prowadzi" :norty: . Za 30 tyś można kupić e46 wartą uwagi, ale musi trafić się Okazja ale nie w "cenowym" znaczeniu tego słowa.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Poproszę PP13649 (głupio się przyznać, ale sugerowany link na forum do rozkodowywania mi coś nie działa za dobrze :| ).
-
E46 Kościan Proszę o ocenę AX07720
szymon-o odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy takiej cenie, niestety nie można tak do końca za dużo oczekiwać :/.
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
szymon-o odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVin gruby, fotki autka również ............ :mrgreen: . Co do jakości fotek to niech się "graficy komputerowi" z zawodu wypowiedzą, ale : - wgniecenie na drzwiach kierowcy nie zostało wyretuszowane; - przednie reflektory podejrzane; - szczelina między lewym przednim błotnikiem oraz drzwiami kierowcy powinna przykuć zmożoną uwagę przy oględzinach.
-
E46 330d Bardzo proszę o opinie.
szymon-o odpowiedział(a) na daro2004 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed kupnem: - przeleć autko miernikiem; - jeśli była by możliwość podłącz pod kompa aby zostały sprawdzone parametry pracy silnika pod obciążeniem ;) i Ciesz się autentycznym autkiem :). P.S. Popraw tytuł wątku aby był zgodny z regulaminem.
-
E46 330CD, PK35631, Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na marcinek86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedług mnie "najwięcej do gadania" ma odległość w km jaka dzieli Ciebie od tego 330cd. Swoje wcześniejsze sugestię podtrzymuję, fotki z aukcji nie zachęciłby mnie na wypad z Lubuskiego do Stolicy, aby zaspokoić ciekawość.............
-
E46 330CD, PK35631, Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na marcinek86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMarcin autko jest wyceniane przecież prawie na 42 tyś, a przedni znaczek to jakaś kpina :| : - samochód ma dość dużą ilość odprysków na przodzie ( przynajmniej na 4 fotce), przebieg 191 tys niestety mi nie pasuje ; - przód ogólnie podejrzany.
-
E46 330ci Jastrzębie Zdrój JT65004
szymon-o odpowiedział(a) na shakermaker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiadomo jak spojrzeć na autko z ogłoszenia bo : - zderzaki i progi faktycznie standardowe; - zwrot "M-Pakiet" w ogłoszeniu zawitał chyba przez owe 19' obręcze; - e46 330i to bardzo poszukiwany towar podobno ;), jeśli autko "wisi" od dawna to pewnie coś jest tego przyczyną :wink: .
-
E46 320ci Toruń
szymon-o odpowiedział(a) na pentak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna by się zastanowić czemu w/na lewym brakuje sworznia koło nakrętek ...........
-
e46 320d 150km chmielewo ch46305
szymon-o odpowiedział(a) na marcin1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMimo pewnych mankamentów autko sprawia wrażenie wartego zainteresowania :) : - prawy przód zderzak minimalnie odstaje ( trochę czepialstwo ......); - prawy przedni reflektor zaparowany ( mam ten sam problem ze przednimi przeciwmgielnymi u siebie); - prawy przedni błotnik podejrzany (średnio spasowana jest linia listw bocznych oraz górnego przetłoczenia); - brakuje wstawki przedniego zderzaka z lewej strony; - mogę zostać "zlinczowany" ale wydaje mi się, ze przednie lewe koło jest przesunięte do przodu; - tylne zderzak lewa i prawa strona do dokładnego obejrzenia; - kierownica z lewej strony trochę wytarta; - podstopnica pęknięta. Odstraszyć od kupna itd. nie chciałem, żywo całość może wyglądać bardzo przyzwoicie ;).
-
E46 320i 2000r 62-400 SŁUPCA
szymon-o odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKomis bardzo się postarał aby kupić tą ślicznotkę oczami :) . Strasznie mnie ciekawi czy ledwo co ;) widoczne A6 na 4 fotce, to nie kombi przypadkiem, które zostało kabrioletem :mrgreen: .
-
[E46] 320D Touring 2004 G.Kalwaria
szymon-o odpowiedział(a) na alexanderM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZe względu na drobny niuansik kielichowy nie ma fotek komory silnika ;).