Treść opublikowana przez euro_tuned
-
F01 750i
I jak teraz? Jak zapala na zimnym? Co do półosi to czytałem, że sporo tych modeli ma z nimi problem.
-
Spalanie F01 730d
Jak zamykałeś zegar z 4 osobami i bagażem to nie dziwota :)
-
Spalanie F01 730d
Hmm to aż takie małe nie jest, zważywszy na to że 4,4 V8 w trasie pali 11/100km.
-
F01 750i
Ok, poczytam. Powodzenia w ASO, oby w końcu zrobili co trzeba!
-
F01 750i
A mnie to niestety nie dziwi. Takie podejście to standard można prawie rzec. a silnik słabo zapala? Tzn na zimnym dłużej kręci a na ciepłym szybciej? To niestety nie rozrusznik tylko 8 wtrysków do wymiany. Na niemieckich forach można na pęczki wyczytać takie przypadki. Jeśli takie masz objawy to złą diagnoze postawili.
-
Spalanie F01 730d
Sorry nie doczytałem tego posta. Szkoda, że nie będzie to coś w benzynie ale skoro 90% autostrady to jestem jeszcze w stanie to zrozumieć.
-
Spalanie F01 730d
Nie wiem po co opowiadasz o Audi jak temat jest kompletnie o czym innym. Ciesze się, że jesteś zadowolony ale zpstaw to dla siebie albo w innym temacie. Co do spalania 730D to jest ono porównywalne do tego z E65. W trasie przy patrolowej jeździe spokojnie można zejść do 7litrów na 100km.
-
[E65] wymiana uszczelniaczy zaworowych
Będxiesz to robił ze ściąganiem głowicy silnika czy bez?
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
1. 745D był tylko w polifcie, przedlift to 740D 2. E65 nie ma zawieszenia pneumatycznego. 3. nie kupuj byle czego bo to kiepski silnik i lubi padać, nie bez powodu F01 już nie ma V8 w dieslu.
-
Deaktywacja funkcji monitorowania ciśnienia opon
Niczego nie przeprogramowywałem, masz coś nie tak u siebie. Nikt niczego przecież po wymianie opon :roll: Instrukcja też czegoś takiego nie uwzględnia.
-
F01 750i
Nie narzekam na ten motor, pewnie żywotny nie będzie ale przecież nie będę tym autem jeździł więcej jak 2-3 lata. Oleju mi nie bierze a V8 to jednak zawsze V8.
-
BMW 760 2005 - 2006 ?
2005 to przedlift a 2006 to polift.
-
F01 730d 2010 dołożenie webasto
Dogrzewanie silnika każde 730D ma w standardzie. Chyba, że chodzi Ci o kabinę.
-
[E66] Podgrzewana kierownica
No i co z tego? Nie posz jak nie potrafisz pomóc. Byćmoże szwankuje czujnik temperatury.
-
[E66] Problem: silnik, skrzynia czy jeszcze coś innego?
Możliwe że padła pompa wysokiego ciśnienia, co się niestety często zdarza w tym 6.0 V12.
-
Jakie opony do F02 750Li xdrive
Z tego co pamiętam to Bridgestone Potenza S001 245/45/19
-
Deaktywacja funkcji monitorowania ciśnienia opon
Mylisz się. Miałem auto z tego samego rocznika. Zmieniałem opony rozmiarami. Na zime miałem 18 cali na lat 19. Przecież nikt na nakazuje Ci mieć takich samych rozmiarów na zime i na lato. Po wymianie komunikat na desce o niskim ciśnieniu. Na postoju wykonać potem w Idrive adaptacje do nowych opon i tyle. tak jak tutaj Nie wiem o jakim module ABS mówisz. Kto by się w takie coś bawił dwa razy w roku po wymianie opon :shock:
-
730d vs 745d
Jak wyżej. 750i a nie jakiś mulasty kopcący klekot 730D. 745D fajnie jeździ ale z niepewnego źródła to bym nie kupował bo może okazać się skarbonką.
-
Jaki olej do E65 730D lift ?
5W30 LL04 najlepiej lać. To 4.8 to stara jednostka więc nie ma się co nad tym rozczulać. Pewnie i tak już uszczelniacze do zrobienia więc nie ma obawy, że coś jeszcze się zepsuje od nieodpowiedniego oleju..
-
Jaki telefon do zestawu bluetooth w F01
Samsung SGS4, Iphone 5 u mnie działa bez zarzutu. Każdy telefon z bluetooth przecież się połączy.
-
F01 750i
Auto z dzisiejszym 3.0 na turbinie wcześniej czy później i tak odwiedzi serwis. Oby tylko później niż wcześniej.
-
Jakie opony do F02 750Li xdrive
Dzięki za odpowiedź :D Zamówiłem Pirelli Sottozero 3. Dobrze wypadają w testach, powinny być dobre :D
-
Jakie opony do F02 750Li xdrive
Witam. Jak w temacie. Jakie opony polecacie do f02 750li xdrive? To jest opona 245/45/r19. Jakiej firmy, jakiś konkretny model? Tyle tego jest, że nie mam pojęcia co wybrać a dobry w temacie opon nie jestem. Pozdrawiam P.s niechcąco napisałem temat w dwóch działach. Jeden można usunąć.
-
Jakie opony do F02 750Li xdrive
Witam. Jak w temacie. Jakie opony polecacie do f02 xdrive? To jest opona 245/45/r19. Jakiej firmy, jakiś konkretny model? Tyle tego jest, że nie mam pojęcia co wybrać a dobry w temacie opon nie jestem. Pozdrawiam
-
740 d rzuca czarnym dymem
Zależy gdzie mieszkasz.