Treść opublikowana przez euro_tuned
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
U mnie jest takie cos co wystaje spod lampy. Tzn gdy lampa już poluzowała to nie dało się wsunąć śrubokręta pod lampą do środka. Tam właśnie blokowało mi.
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
No tak właśnie myślałem, bo w siódemce musiałem ściągać a tutaj ułożenie śrub w stosunku do lamp jest identyczne. Tylko jakim cudem damianz dał sobie radę bez ściągania zderzaka? :) Przewody wypiąć łatwo, ąle żarówka postojowa jest na dole tak w głębi i otworu do którego należy ją zamontować w ogóle nie widać. Trzeba po omacku, ale skoro udało mi się to znaczy że się da.
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
Kolego wykrecilem 4 sruby ale lampa za cholere nie chce wyjsc. Cos ją blokuje przy wyciaganiu. Tez tak miales?? Edit: ok, poradziłem sobie. Jakimś cudem udało mi się na czuja wcelować tam do tego otworu żarówką :) Nie udało mi się wyjąć lampy, ciekawe co ją tam jeszcze blokowało. Tak czy siak dzięki za pomoc bo żarówka wymieniona! Trzeba się troche nagimnastykować ale warto bo satysfakcja duża.
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
Wielkie dzięki, jak tylko przyjdzie mi żarówka to będę działał.
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
Dzięki wielkie! I wtedy po prostu wyciąga się reflektor? Pytam ponieważ czytalem też gdzieś że własciciel ściągał tylko zaślepkę i wymieniał. Ale łatwiej chyba wyjąć całość i mieć dobry dostęp.
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
Nie do końca rozumiem. W e65 ściągałem cały zderzak, łącznie z listwami parktronica i światlami przeciwmgłowymi i wyciągałem reflektor na stół. Z tego co patrzyłem to w e87 rozkład śrub jest taki sam. A jak tutaj z tym nadkolem. Muszę sciagac koło? Masz jakąś dokładniejszą instrukcje? Bylbym bardzo wdzięczny.
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
Panowie, czy żeby wymienić żarówkę postojową ringów w e87 (lewy przód) trzeba ściągać zderzak i wyciągać cały reflektor tak jak w serii 7 e65?
-
Opony do F30 320D
Dzięki! :)
-
Opony do F30 320D
Witam Kolega zakupił sobie właśnie nowe F30 320D i szuka opon zimowych. Doradzilibyście coś dobrego w rozsądnej cenie? Tzn, nie najtańsze dziadostwo ale też nie przepłacone ? 225/50 R17 Co sądzicie o tych? http://www.oponeo.pl/dane-opony/michelin-alpin-a4-225-50-r17-94-h polecono mi je na jednym forum. Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam!
-
Felgi do BMW E87
Dziękuję :)
-
Felgi do BMW E87
Witam Mam opony zimowe do mojej "jedynki" 205/55 R16. Chcę zakupić felgi. znalazlem coś takiego: http://allegro.pl/felgi-16-bmw-1-3-e87-orginal-lubin-i2749678043.html albo: http://allegro.pl/oryginal-bmw-e46-e87-16-cali-raty-i2688137111.html czy przy tym ET i tej szerokości felgi one mi spasują? fabryczna felga do E87 ma chyba 6 cala szerokości albo 6,5. a tutaj jest 7. Czy nie będzie to przeszkadzało nadkolom? no i czy spasuje do tych opon które mam? pozdrawiam!
-
Mapa do nawigacji oraz telefon.
instrukcja.pl/i/instrukcja_obslugi_bmw_e65_pl
-
BMW E63 645Ci, Nurburgring str. 4 i 5
O matko co za ścierwa jeżdżą po tych drogach.. Ja bym chyba nie wytrzymał i przywalił takiemu patafianowi z mondeo. Dobrze, że wezwałeś policję, takiemu to tylko śmiać się w twarz..
-
Jakie E24 kupić i na co zwrócić uwagę?
Witam wszystkich Przymierzam się do zakupu BMW E24 w celu odremontowania go. I teraz pytanie do was - za jakie pieniądze warto kupić bazę do pracy? Żeby nie było to trup w którym trzeba wymienić dosłownie wszystko ale też nie stan igła w którym nic nie trzeba robić.. Szukałem na mobile.de Za 10tyś można już sporo kupić ale nie wiem co o takim pułapie cenowym sądzicie? I drugie pytanie - na co zwrócić uwagę przy kupnie? Co tam najczęściej nawala itp, gdzie są słabe punkty. Najchętniej kupiłbym 635Csi bo to klasyka, ale może inne silniki polecacie? Aha, i może wie ktoś skąd skróc CSi? :) Tak z ciekawości pytam bo nie wiem. pozdrawiam euro_tuned
-
kopci na czarno
nowy oczywiscie, że też. to wynika z cyklu termodynamicznego i spalania ON! więc nie gadaj głupot, weź nowego diesla, depnij mu do dechy i pokaż, że nie ma dymka to uwierzę.
-
Małopolskie
Nie wiem jak sie nazywa bo tam nie byłem ale mój znajomy od lat tam jeździ ze wszystkim co związane z oponami i jest zadowolony. Chodzi mi o ten co jak się skręca w prawo z monte cassino to zaraz po prawej.
-
Małopolskie
Z tego co wiem to na ul. Szwedzkiej w miarę się znają.
-
kopci na czarno
każdy diesel kopci, nie tylko przy 120km/h
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
W BMW nie ma takiej możliwości, po to zrobili guzik żeby go naciskać.
-
Mapa do nawigacji oraz telefon.
TaurusPL no ewidentnie coś z wyświetlaczem, skoro dzwoni ale nic nie widać. Map do 320d musisz szukać na internecie, na allegro jest tego dużo w dobrych cenach. Nie spotkałem się z takimi na chomikuj czy gdzieś ale też na pewno są.
-
Jak zdjąć zderzak w E65 FL?
Wielkie dzięki, jestem już po tej "operacji". Wszystko działa pozdr
-
Jak zdjąć zderzak w E65 FL?
Nikt tutaj tego nie robił? ;/ może jednak..
-
BMW E65 750i
O to właśnie w tym chodzi ;) Trójka jest mala i zwinna, siódemka duuża, dostojna i luksusowa ale mało zwinna.
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Zapodaj hiob jak już porobisz wszystko jakiś film z tą bestią :D pzdr z sś :)
-
BMW E65 750i
Reakcja skrzyni, dynamika może i w F30 będą na wyższym poziomie. Ale luksusu z serii 7 nic nie zastąpi.. Poza tym po V8 benzynie R6 ON to niższa półka. arnold pisałeś wyżej że "pomimo braku problemów" a na 7er wyczytałem, że brała ci litr oleju na 2500km :shock: Trochę dużo jak na 120tyś przebiegu, i problemy z klamkami CA. To było przyczną sprzedaży? pzdr