Treść opublikowana przez olo46
-
BMW 335i e92 Biały mat. WBAWB72010P052204 uwaga anglik
olo46 odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnajważniejsze że zainteresowany uwierzył ;)
-
BMW 335i e92 Biały mat. WBAWB72010P052204 uwaga anglik
olo46 odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże jak przerabiasz dla siebie to i owszem to może być zrobione dobrze, ale żeby to sprawdzić trzeba pół auta rozebrać. Skąd kolejny kupujący ma wiedzieć co za cuda tam siedzą? Chyba nie z zapewnień sprzedającego. Co z tego że Twój anglik miał lakier bez skazy, jak pół środka wybebeszone i przekładane. Dobrze jednak jak kupujący wie co kupuje, czy to szpachlowany anglik czy przystanek z niemiec. Tak ciężko to pojąć :duh: a tak przy okazji jak forumowy kolega sprzedawał swoje auto w podobnych widełkach to narzekał że chętnych brak, a teraz szpachlowany anglik nagle tylu zwolenników znalazł :mad2:
-
Pomorskie
to ja jeszcze dodam, że ostatnio update softu ogarnął mi kolega Dziqusek z forum. Zakodował dzienne, jakieś dodatkowe funkcje na wyświetlaczu. Co najważniejsze wszystko zrobił zdalnie w moim garażu.
-
Pomorskie
ale przecież pomagamy;) każdy polecił warsztaty, poparł doświadczeniami. Trzeba samemu wybrać życzenia zawsze szczere i nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za nową drogę zawodową :cool2: Pozdrawiam
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
:cool2: te z misiem rządzą :mrgreen:
-
jak dołożyć popielniczke z zapalniczką?
nie wiedziałem że to opcja była, to tak jak z tymi uchwytami na kubki, wiadomo że każdy chce, ale pewnie Ci co nie mieli po prostu nie podejrzewali, że producent taki chytry :mrgreen:
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
@DW kolego ciężko się czyta te Twoje "żarty". Chyba to nie było pytanie do Ciebie :duh: Kubełek zimnej wody dwa posty wyżej byłby jak najbardziej wskazany
-
jak dołożyć popielniczke z zapalniczką?
a z tyłu koło nawiewów nie masz jeszcze dwóch + jedno w bagażniku?
-
jak dołożyć popielniczke z zapalniczką?
akurat w tym aucie gniazd 12v nie brakuje :mrgreen:
-
jak dołożyć popielniczke z zapalniczką?
zaznaczam tylko że jesteś drugi w kolejce, chyba że masz jakieś znajomości ;)
-
Wysokie spalanie M47 320d
spoko tylko ciekawe czemu spalania w cyklu miejskim nikt nie jest w stanie osiągnąć. Obecne mini silniki benzynowe też mają cudowne dane producenta, które w realnym świecie są nie do osiągnięcia. Dlatego wynik 3,5l również traktuję z przymrużeniem oka. Poza tym to forum odsłoniło jeszcze jedno ciekawe zjawisko. Niektórzy nie potrafią wyliczyć spalania :duh: l/100km to dla niektórych to samo co ilość km na/litr :mad2: Tankowanie za 50 zł i wyliczanie spalania i jeszcze parę kwiatków by się pewnie znalazło. Dlatego jestem mocno sceptyczny jeżeli chodzi o podawane tutaj wyniki.
-
Wysokie spalanie M47 320d
o faktycznie moje niedopatrzenie. Mi co prawda udało się raz osiągnąć 5,5l/100km, ale to trochę z nudów i dla lepszego samopoczucia. 90 km/h na tempomacie przez 110 km (Gdynia- Słupsk o 5 rano). Z tego co pamiętam, to N47 miał palić 10% mniej(popraw mnie jeżeli się mylę) czyli zakładając 4,95 l/100 km byłoby dla mnie osiągalne w podobnych warunkach. Ale 3,5?
-
Wysokie spalanie M47 320d
ja proponuje zakończyć tą dyskusję. Każdy będzie przekonywał do swoich racji i nic z tego nie wyniknie. Ja nie uwierzę w 3,5 l. Jeżeli to prawda to założyciel tematu powinien czym prędzej jechać na serwis bo auto spala prawie 100% więcej co chyba nie jest normalnym objawem. Dobrze ze w M47 nie ma takich problemów ;)
-
Wysokie spalanie M47 320d
w takim razie gratuluje auta i czekam z niecierpliwością na jakiś raport spalania z dłuższej trasy. P.s. Jak wracałem z nart też miałem spalanie na poziomie 1,5l przez prawie 80km a mam M47 :!: Warunki były wyjątkowo korzystne bo cały czas z góry.
-
Wysokie spalanie M47 320d
:shock: sporo poniżej 4? Gratuluje optymizmu :duh:
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
wiedziałem że ta dyskusja zejdzie na ten tor, ani jeden post na temat (w tym moje) :duh: Proponuje nazwać temat diesel vs lpg. Chyba normalne że jakbyśmy mogli to jeździlibyśmy M3 albo przynajmniej 335i. A tu jak zwykle leczenie kompleksów i udowadnianie wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą :duh:
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
tak jak byłem zwolennikiem rofa na początku, to teraz osobiście odradzam. Podobne nowe Rofy są bardziej komfortowe, ale ja już raczej nie będę tego sprawdzał. Podpisuje się pod tym co napisał Kamil. (ewentualnie Assistance jak nie chce cię lewarka wozić) Pozdr
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
ale ja mu napisałem kogo ma zapytać jeśli jest zainteresowany tym softem. Nie pisałem jaki to ma wpływ. Jak chce to wgra jak nie chce to nie wgra. Tyle ode mnie. :cool2: Po chipie jak i bez niego kwestia żywotności turbo jest mocno dyskusyjna
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
podpytaj kolegi Dziqusek, na temat wgrania softu z Alpiny. Mi mówił że parę osób na tym jeździ. Ja niestety nie mam dpf. Ale się uczepiliście Docenta.... każdy niech jeździ jak chce. Przecież na umowie kupna sprzedaży nie podpisywał cyrografu że musi deptać gaz w podłogę. Pozdr
-
jak dołożyć popielniczke z zapalniczką?
a nie chcesz się wymienić na pakiet dla niepalących?
-
Pomorskie
rozumiem, że to do mnie.... za pierwszym razem zrozumiałem. Powodzenia w ASO. Z pracowniczymi zniżkami zawsze trochę taniej :mrgreen:
-
BMW X5 3.0 5UXFE43508L030876 USA gdańsk
olo46 odpowiedział(a) na abradab temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak przy okazji to auto jest z Łodzi, tylko tablice z Gdańska
-
BMW M3 Coupe z sieci BMW Niemcy WBSWD91060PY33450
olo46 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno to radzę sprawdzić fakty najpierw, bo teraz to już wogle się pogrążacie. E90 kupione u was przez mojego kuzyna było w czerwcu bądź lipcu 2011r :!: Zapraszam też do innych waszych samochodów które były wstawione w tym dziale i za każdym razem moje opinie na wasz temat były pozytywne do tej pływającej 328xi. Ale widzę że sprawdzenie czegokolwiek stanowi problem. Radzę następnym razem rzetelniej przygotować się do dyskusji (lub też nie przekręcać faktów celowo). Gwarantuje że ta metoda przyniesie więcej korzyści.
-
BMW M3 Coupe z sieci BMW Niemcy WBSWD91060PY33450
olo46 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo czym Ty mówisz ??? Kuzyn kupił u was auto 2 lata temu :!: wasz topielec wypłynął 3 miesiące temu. Od teraz będę konsekwentny i będę stanowczo odradzał.
-
prowadzenie glosowe w navi professional
może nie ma komunikatów na płycie. Czasem są okrajane