Treść opublikowana przez olo46
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
ja na dzień dzisiejszy nie jestem się w stanie określić do końca
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
szczerze to mi nawet bardziej, bo 11.05 syn ma urodziny i już było czuć lekkie napięcie w domu :wink:
-
E91 Dziwne zgrzyty
podpytaj kolegi gorik79, z tego co pamiętam on miał jakiś patent na to (taśma teflonowa).
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
lepiej weź płukankę Millersa
-
Jaki silnik do e90?
widziałem, ciekawi mnie czy łapiesz się na nowe korki na estakadzie? bo jak tak to wyniki Ci się zmienią diametralnie. Wczoraj podobno z centrum do estakady 2h :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
kolega widzę dalej zakochany w N47 :mrgreen: ja jako użytkownik złomu sumie nie narzekam 250000 pęknie zaraz a turbo jeszcze żyje, wtryski też. Rozumiem jakbyś wychwalał tak 3.0d, ale n47 to dalej tylko 4 cylindry
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
OFICJALNA LISTA NA POZNAŃ: 1. WujekWaldus 2. 335i (wpisalem juz Cie automatycznie abys nie uciekl:D) 3. Klagosz 4. Kamil20011 5. KoKoS (50%) 6. Klaudiusz (jest w D pogadam z nim jutro ;) ) 7. Olo46 (90%)
-
[e93 335i] Cieknie olej ze skrzyni...
szkoda że się dopiero po roku dowiedziałem, bo dziś jak mi podnosili auto to też się okazało że się poci i znowu olej do wymiany
-
Przeróbka wizualna na M3
dziwna kiera.... skąd to ?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
ewentualnie 205/50/17
-
Demontaż listewek przy szybach
ciekawe jak pianka do opon by się sprawdziła. Na oponach jest w zasadzie do następnego mycia pod warunkiem że nie pada.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
akurat prędkościomierz będzie pokazywał prędkość najbardziej do zbliżonej. Ja założyłem 235/40/18 i komfort jest dużo lepszy. Niestety felgi po poprzednim sezonie na 225/40/18 są w opłakanym stanie. Każdy podjazd pod krawężnik jest na nich widoczny. Co do ubezpieczalni to faktycznie, aczkolwiek mam wrażenie że bardziej patrzą na wysokość bieżnika niż na rozmiar.
-
Demontaż listewek przy szybach
ja mam te małe punkciki po obu stronach. Nie jest to jeszcze duże, ale mnie drażni....
-
[E46] 320d 150km Gdańsk WBAAS71090FY22585
olo46 odpowiedział(a) na firebatt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmój znajomy ma corsę 1.0 w benzynie i też możesz położyć kartkę.... :duh: nie wiem co ma jedno z drugim.
-
Demontaż listewek przy szybach
ja na przykład muszę coś zrobić z listwami i chyba pójdę w shadow, bo te na słupkach przednich zaczęły korodować (auto ma 6lat) :mad2: Pytanie do Damp21plbe czy te gumy na żywo też tak się odróżniają od listew czy tylko zdjęcia tak to pokazują?
-
e90 325i, WBAVB11080PS46688, Starachowice
olo46 odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbo podnośnika w e91 nie zobaczysz jak ktoś sobie nie dokupił. Z fabryki wyjeżdżały na Rof
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Twoje galerie mają po 50 stron min. wierzę Ci na słowo;)
-
E91 Dziwne zgrzyty
ja polecam sztyft sonaxa. Też po tych morzach telepalo jak w zuku, ale dziś przesmarowalem tym uszczelki i na razie ustało
-
fatgrandma's virtual garage
dla mnie ferric frey, czarne wyglądają jak zimowe stalowki bez kapsli;) ale to tylko moje zdanie
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
jakbyś zdejmowal folię to naklejka pod nią obowiazkowa, bo te anteny jak mało które niszczą lakier.
-
fatgrandma's virtual garage
dzięki Fatgrandma, właśnie się dowiedziałem że jestem ślepy :mrgreen:
-
BMW e91 LCI 320xDrive 184KM - WYPRZEDAŻ POZOSTAŁOŚCI !!!!!
najgorsze że nawet jak złapią to i tak niewiele im zrobią. Też jestem za ucinaniem łap, bo wtedy daliby się złapać najwyżej dwa razy. Współczuję, mam nadzieję że się znajdzie. Szanse może małe ale koleżance znaleźli auto po tygodniu
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
dla mnie fajnie. bo mi zawsze podobało się niskie et. Co do koloru to jednak czarnych trochę jeździ... takiego drugiego nie ma.
-
fatgrandma's virtual garage
virtual garage jak i 3dtunning.ru :cool2: są nawet moje felgi :mrgreen: sorry, bo to ja wywołałem przez przypadek dyskusję o zamiennikach posty do usunięcia
-
Spot Trójmiasto
oo a już myślałem że w Trójmieście śmierdzi trupem..... ja też preferuje godziny wieczorne, z miejscem się dostosuje. Sugerowałbym gdzieś przy obwodnicy.