Treść opublikowana przez olo46
-
Cofanie liczników - reportaż
mi bardziej chodzi o to, że ludzie chcą być oszukiwani. Zobacz w dziale aut do oceny, jak już po Vinie wychodzi ulep, a potencjalni kupcy dalej draza temat myśląc że znaleźli okazję życia. Ja też jestem za tym żeby to naglasniac, bo kiedyś też będę sprzedawał swój z grubą 2 z przodu albo nawet 3.
-
Cofanie liczników - reportaż
kolejny temat, gdzie opiniami wymieni się kilku użytkowników forum, łowcy okazji nawet nie mają o tym zielonego pojęcia, albo nie chcą mieć i łykają jak ciepłe bułki... :mrgreen:
-
Cofanie liczników - reportaż
Auto Waldka to faktycznie rarytas, bo 335i z tym przebiegiem to chyba wogle nie ma. Ostatnio byłem na komisie, to wszystkie benzyny do 4 lat nie miały więcej niż 10 tys przebiegu :duh:
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
chyba że się coś wysypie, o co w taką pogodę nie trudno, (przed świętami nie było dnia żeby się taki nie trafił) to jazda owszem jest jednostajna, ale na pewno już nie płynna :mrgreen: Pozdr
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
ok już sobie przypomniałem, LM nie ma oleju 0w... w ofercie z normą ll04, dlatego zalalem Millersa. sorry za zamieszanie. p.s. podziwiam wytrwałość w robieniu powtarzalnych testów.
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
@docent kolego, ja w palecie LM nie znalazłem ani jednego oleju spełniającego ll04. To jakiś nowy olej?
-
kupie lampy e91 zwykle po lifcie
nie ten dział
-
Akumulator pytanie o eksploatację
raczej nigdy, wg mnie to równia pochyła w dól....
-
E90 felgi ET
wejdą, mam takie same u siebie na lato. pozdrawiam
-
Akumulator pytanie o eksploatację
po prostu ostatnio kupiłem prostownik do aku motocyklowego i ona ma funkcje ladowania do pelna i wylaczania sie. Co prawda motocykl z wiadomych wzgledow stoi w zimie, ale skoro to nie szkodzi akumulatorowi to juz sam nie wiem. Robie trase raz w tygodniu przynajmniej takze luz
-
Akumulator pytanie o eksploatację
niby tak, ale nie powiem że ten który mam teraz jest gówniany, centralka od kompa cos tam mieli jeszcze chyba do 10 min po wyjeciu klucza, korzystam z opcji wietrzenia auta, z funkcji rest dość często zimą, do tego jakieś follow mi home, a mam aku już póltora roku jak mam auto i nie wiem ile on tam już siedzi przedemną. Także z jakością nie jest takżle. w mniej skomplikowanych autach wymieniałem co ok 2 lata. Tak czy owak dzieki za rady. Pozdrawiam
-
Akumulator pytanie o eksploatację
Panowie, mam następujące pyanie, czy akumulator ładować w trakcie jego eksploatacji, jeżeli nic się z nim nie dzieje? Ostatnio słyszałem, że dobrze podczas eksploatacji naładować akumulator i podobno wydłuży to jego żywot.... Wypowie się ktoś zorientowany? Osobiście użytkowałem akumulator az padł i kupowałem nowy. Z góry dziękuję za odpowiedź
-
NURBURGRING - 18.07.2015
apropo Dakaru ponoć najtaniej motocyklem i quadem, jedyne 200 tys. euro :mrgreen: bardziej przyziemną zabawą choć nie tanią jest rallycross. Wczoraj po dłuższej przerwie byłem z kumplami na gokartach i znów mi się urodził pomysł rywalizacji gdzieś na torze, właśnie w bezpośredniej walce, bo emocje są zarąbiste.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
wg mnie pierwszy jest ok
-
NURBURGRING - 18.07.2015
ja nie jestem zadowolony z Gopro, przez bardzo szeroki kąt, na filmach jakoś brakuje emocji, jeżeli to ma być kamera tylko do środka, to myślę że znalazłaby się już jakaś alternatywa
-
NURBURGRING - 18.07.2015
no to na Poznań jestem na pewno, nakręcam jeszcze kolegę z Maserati 3200, żeby niebyło za nudno w 2.0d :mrgreen:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Panowie, a czy wybieracie się na track day do Poznania w tym roku?
-
Listwy ozdobne
tylko, że w tej cenie to wolałbym już dać do obszycia do kolegi z forum bo cena chyba zbliiżona z tego co pamiętam
-
Listwy ozdobne
o ile carbon w folii wygląda całkiem przyzwoicie, to czarny połysk już mniej. Widziałem jeszcze brązowy carbon, ale nie mam przekonania, do założyciela tematu, to drewno w folii występuje, aczkolwiek jak będzie wyglądało to nie mam pojęcia.
-
Listwy ozdobne
widzę że nie tylko ja szukam czarnego fortepianowego.... mam plan, żeby kupić czarny połysk folię 3M i dodatkowo prysnąć lakierem bezbarwnym, żeby nie zostawały paluchy.... Jak do wiosny nie będzie listew to nie będzie wyjścia. amelinum mi też średnio pasuje Pozdrawiam
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
bardzo fajne auto, mi tam ze zdjęć też się podoba, cały czas mało tych aut na naszych drogach, w Mpaku ani jednej nie widziałem na żywo.
-
BMW a mata trakcyjna
:search: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=170288 temat już bardziej wyczerpany nie będzie Pozdr
-
e92 335i WBAWB71010 PO28065
olo46 odpowiedział(a) na tomm7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmusiałby być dobrym aktorem, bo przecież to nie był zakup w ciemno
-
E90 czy E60 plusy i minusy
po tych wywodach kolega mający dylemat e9x czy e6x na pewno już się zdecydował :mrgreen:
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie kolego, miłej lektury http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=173375&hilit=waldemar